فروش اسپیس فریم

اسپیس سازان کوثر فروش اسپیس فریم را فراهم کرده است. فروش اسپیس فریم مفید برای ساخت غرفه نمایشگاهی و دیگر سازه های نمایشگاهی از قبیل قاب بنر ، استیج و ... میباشد. فروش اسپیس فریم جهت اجرای غرفه نمایشگاهی فضای باز و داخل سالن بسیار مناسب است. جهت فروش اسپیس فریم ، اسپیس فریم به اندازه های مختلف تولید شده که به وسیله آنها میتوان غرفه نمایشگاهی را در ابعاد و طرح مختلف، ساخت. سازه اسپیس فریم (space frame) فرم های هندسی منظمی می باشند که به طور متحد در کنار یکدیگر قرار میگیرند. فروش اسپیس فریم جهت ساخت غرفه نمایشگاهی در دو نوع اسپیس فریم آبکاری و رنگی عرضه میگردد. نوع آبکاری شده اسپیس جهت فروش اسپیس، ضد زنگ بوده و دوام وپایداری بیشتری دارد.

فروش اسپیس فریم

ویژگی منحصر به فرد اسپیس فریم قابلیت اتصال توسط بست اسپیس فریم به یکدیگر در حداقل زمان قابل اجرا میباشد. تنوع ابعادی اسپیس فریم و امکان استفاده از بست اسپیس فریم محدودیت فضای لازم را ازبین میبرد. لذا اسپیس فریم با دارا بودن اندازه های مختلف قابلیت ساخت غرفه نمایشگاهی را به ابعاد متفاوت دارا میباشد

به دلیل قابلیت ایستایی بالا بهمراه مقاومت در برابر هرنوع آب و هوا، سازه اسپیس فریم، قابلیت اجرا شدن در فضای باز و هر نوع آب و هوایی را دارا میباشند.

سرعت بالا در مونتاژ و د مونتاژ نیز از دیگر قابلیت های اسپیس فریم می باشد که آنها را بسیار کاربردی و پرطرفدار ساخته است. زمان ساخت اسپیس فریم نمایشگاهی بسیار کوتاه است.

اسپیس فریم ازدو جزء اصلی ساخته شده است که عبارتند از لولا و اعضا. اعضا دارای مقطع گرد یا مستطیل شکل بوده که استحکام سازه رافراهم میکند وقسمت دیگر اسپیس لولا واتصالات از جمله بست اسپیس فریم است.

فروش اسپیس فریم

براساس تعداد لایه های مشبک اسپیس به دسته های زیر تقسیم میشوند:

 • شبکه ی تک لایه
 • شبکه ی دولایه
 • شبکه ی سه لایه

در نوع تک لایه تمامی عناصر درسطح یک لایه کنار هم قرار میگیرند. که جهت سازه مسطح و خمیده کاربرد بیشتری دارد. نوع دو لایه ، دو لایه ی موازی با رعایت فاصله از هم قرار گرفته است. ونوع سه لایه اجزا سازه در سه لایه موازی قرار داده میشوند که این نوع بیشتر درساخت سازه تخت کاربرد دارد.

ابعاد اسپیس فریم:

ابعاد اسپیس فریم متنوع بوده که متناسب با نیاز مشتری است. قطر لوله اسپیس فریم 16 و ابعاد سطح مقطع اسپیس فریم 15*15 می باشد. ضخامت لوله اسپیس فریم 0.9، 1 ، 1.15 می باشد و رنگ اسپیس فریم کوره ای و رنگی است.

فروش اسپیس فریم

در طراحی ایده ال اسپیس فریم باید نکات زیر را رعایت کرد:

 • اسپیس فریم با کاربری کاملا تناسب داشته باشد.
 • اسپیس فریم زیبایی بصری داشته باشد .
 • پس از ساخت اسپیس فریم، استحکام کافی داشته باشد.
 • در ساخت اسپیس حالت بهینه درحجم تولید درنظرگرفته شود.

کاربرد اسپیس فریم

 • ساخت غرفه های نمایشگاهی
 • ساخت قاب بنری
 • ساخت طاق نصرت
 • ساخت پارکینگ و انبار موقت
 • ساخت سالن

استفاده از اسپیس فریم به دلیل نکات مثبت و زیبایی بصری روز به روز افزایش یافته و امروزه در فضای ورزشگاه ها،کارگاههای آموزشی، سالن اجتماعات، انبار، غرفه نمایشگاهی و... استفاده فراوان دارد.

امروزه علاوه بر استفاده اسپیس فریم در فضاهای با ارتفاع سقف بلند در مکانهای با ارتفاع کوتاه و متوسط هم استفاده میشود.

خرید اسپیس فریم نمایشگاهی برای افرادی که به طور مداوم از آن در ساخت غرفه استفاده می کنند، بسیار مقرون به صرفه می باشد. امروزه استفاده از اسپیس فریم بنحو چشمگیری افزایش یافته است وهم اکنون در اکثر مراکز اداری وتجاری به طور چمشگیری افزایش یافته است. عدم نیاز به جوشکاری و سرعت بیشتر در نصب اسپیس فریم از مزایای ممتاز است.

شرکت اسپیس سازان کوثر جهت فروش اسپیس فریم، انواع مختلف اسپیس فریم را در متراژ، شکل ها و رنگ های مختلف تولید کرده و اقدام به فروش اسپیس می نماید. اسپیس تولید شده توسط اسپیس سازان کوثر جهت فروش اسپیس فریم بهترین کیفیت را داشته و از جوش co2 برای اتصالات استفاده میشود. جوش co2 نسبت به جوش برق مقاومت بالاتری دارد. پوشش رنگ کوره ای و آبکاری اسپیس باعث مقاومت بالاتر اسپیس شده که سیستم آبکاری اسپیس مقاومت بالاتری را به وجود می آورد. اسپیس سازان فروش اسپیس فریم با کیفیت بالا را فراهم آورده است. فروش اجاره و نصب اسپیس از خدمات ماست .

ارسال نظر
ارتباط با ما


تهران ، تقاطع خیابان حافظ و انقلاب (پل کالج) ، روبروی هتل پرشیا ، پلاک 338 ، واحد 2 66988937 66988938 66988939
عضویت در خبرنامه


عضویت


آمار بازدید
بازدید امروز : 162 بازدید ماه : 920 بازدید کل : 83,505

Copyright © 2015 - bsbsaba Co. All Right Reserved.