فروش اسپیس فریم فروش اسپیس

فروش اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم و فروش اسپیس توسط گروه کوثر فراهم شده است. فروش اسپیس فریم مفید برای ساخت غرفه نمایشگاهی و دیگر سازه های نمایشگاهی از قبیل قاب بنر ، استیج و ... می باشد. فروش اسپیس فریم جهت اجرای غرفه نمایشگاهی فضای باز و داخل سالن بسیار مناسب است. جهت فروش اسپیس فریم ، اسپیس فریم به اندازه های مختلف تولید شده که به وسیله آنها می توان غرفه نمایشگاهی را در ابعاد و طرح مختلف، ساخت.

فروش اسپیس فریم

سازه اسپیس فریم (space frame) فرم های هندسی منظمی می باشند که به طور متحد در کنار یکدیگر قرار میگیرند. فروش اسپیس فریم جهت ساخت غرفه نمایشگاهی در دو نوع اسپیس فریم آبکاری و رنگی عرضه می گردد. نوع آبکاری شده اسپیس جهت فروش اسپیس ، ضد زنگ بوده و دوام و پایداری بیشتری دارد.

ویژگی منحصر به فرد فروش اسپیس فریم قابلیت اتصال توسط بست اسپیس فریم به یکدیگر در حداقل زمان قابل اجرا می باشد. تنوع ابعادی اسپیس فریم و امکان استفاده از بست اسپیس فریم محدودیت فضای لازم را ازبین می برد. لذا اسپیس فریم با دارا بودن اندازه های مختلف قابلیت ساخت غرفه نمایشگاهی را با ابعاد متفاوت دارا است

به دلیل قابلیت ایستایی بالا بهمراه مقاومت در برابر هر نوع آب و هوا، سازه اسپیس فریم، قابلیت اجرا شدن در فضای باز و هر نوع آب و هوایی را دارا می باشند.

سرعت بالا در مونتاژ و د مونتاژ نیز از دیگر قابلیت های اسپیس فریم می باشد که آنها را بسیار کاربردی و پرطرفدار ساخته است. زمان ساخت اسپیس نمایشگاهی بسیار کوتاه است.

اسپیس فریم از دو جزء اصلی ساخته شده است که عبارتند از لولا و اعضا. اعضا دارای مقطع گرد یا مستطیل شکل بوده که استحکام سازه را فراهم می کند و قسمت دیگر اسپیس فریم لولا واتصالات از جمله بست اسپیس فریم است.

فروش اسپیس فریم

براساس تعداد لایه های مشبک اسپیس فریم به دسته های زیر تقسیم می شوند:

 • شبکه ی تک لایه
 • شبکه ی دولایه
 • شبکه ی سه لایه

در نوع تک لایه تمامی عناصر در سطح یک لایه کنار هم قرار می گیرند که جهت سازه مسطح و خمیده کاربرد بیشتری دارد. نوع دو لایه ، دو لایه ی موازی با رعایت فاصله از هم قرار گرفته است و نوع سه لایه اجزا سازه در سه لایه موازی قرار داده می شوند که این نوع بیشتر درساخت سازه تخت کاربرد دارد.

فروش اسپیس فریم و ابعاد اسپیس

ابعاد اسپیس فریم متنوع بوده که متناسب با نیاز مشتری است. قطر لوله اسپیس فریم 16 و ابعاد سطح مقطع اسپیس فریم 15*15 می باشد. ضخامت لوله اسپیس فریم 0.9، 1 ، 1.15 می باشد و رنگ اسپیس فریم کوره ای و رنگی است.

فروش اسپیس فریم

در طراحی ایده ال اسپیس فریم باید نکات زیر را رعایت کرد:

 • اسپیس فریم با کاربری کاملا تناسب داشته باشد.
 • اسپیس فریم زیبایی بصری داشته باشد .
 • پس از ساخت اسپیس فریم، استحکام کافی داشته باشد.
 • در ساخت اسپیس حالت بهینه در حجم تولید در نظرگرفته شود.

فروش اسپیس فریم و کاربرد اسپیس

 • ساخت غرفه های نمایشگاهی
 • ساخت قاب بنری
 • ساخت طاق نصرت
 • ساخت پارکینگ و انبار موقت
 • ساخت سالن

فروش اسپیس فریم و مزایای آن

استفاده از اسپیس فریم به دلیل نکات مثبت و زیبایی بصری روز به روز افزایش یافته و امروزه در فضای ورزشگاه ها، کارگاههای آموزشی، سالن اجتماعات، انبار، غرفه نمایشگاهی و... استفاده فراوان دارد.

مزایای فروش اسپیس فریم نمایشگاهی

امروزه علاوه بر استفاده اسپیس فریم در فضاهای با ارتفاع سقف بلند در مکانهای با ارتفاع کوتاه و متوسط هم استفاده می شود.

خرید اسپیس فریم نمایشگاهی برای افرادی که به طور مداوم از آن در ساخت غرفه استفاده می کنند، بسیار مقرون به صرفه می باشد. امروزه استفاده از اسپیس فریم بنحو چشمگیری افزایش یافته است و هم اکنون در اکثر مراکز اداری و تجاری به طور چمشگیری افزایش یافته است. عدم نیاز به جوشکاری و سرعت بیشتر در نصب اسپیس فریم از مزایای ممتاز است.

شرکت اسپیس سازان کوثر جهت فروش اسپیس فریم، انواع مختلف اسپیس فریم را در متراژ، شکل ها و رنگ های مختلف تولید کرده و اقدام به فروش اسپیس می نماید. اسپیس تولید شده توسط اسپیس سازان کوثر جهت فروش اسپیس فریم بهترین کیفیت را داشته و از جوش co2 برای اتصالات استفاده می شود. جوش co2 نسبت به جوش برق مقاومت بالاتری دارد. پوشش رنگ کوره ای و آبکاری اسپیس باعث مقاومت بالاتر اسپیس شده که سیستم آبکاری اسپیس مقاومت بالاتری را به وجود می آورد. اسپیس سازان فروش اسپیس فریم با کیفیت بالا را فراهم آورده است. فروش اجاره و نصب اسپیس از خدمات ماست .

نظرات

 • شما اسپیس گالوانیزه تولید میکنید؟


  فروش . بله اسپیس فریم نمایشگاهی آبکاری شده نیز عرضه میشود.


 • در، اسپیس، با اشکال مختلف عملیات نصب یکسانی دارد؟


  فروش اسپیس فریم نمایشگاهی . اسپیسی که دارای شکل نرمال نباشد ، نصب آن مشکلتر بوده وباعث اتلاف وقت وخستگی نصاب وبدست آمدن سازه ای نامنظم میشود.


 • چه پوشش هایی را میتوان برای اسپیس بکار برد؟


  از پوشش های مرسوم اسپیس چادرهای ترانزیتی یا چادرهای کانتینری یا ایرانت های سیمانی، فلزی و پلاستیکی یا سقف های کاذب دیگر نظیر ساندویج پنل یا هرگونه پوشش فلزی چه سبک یا سنگین و... استفاده کرد.


 • سازه بدست آمده با، اسپیس، فریم محدودیت ابعادی نداره؟


  فروش .خیر با اسپیس نمایشگاهی میتوان تمامی سازه ها با ابعاد متفاوت رو ساخت.


 • فروش اسپیس فریم نمایشگاهی ویا اجاره اسپیس، نمایشگاهی برای مشتری به صرفه تر است؟


  فروش .بسته به شرایط کاری داره. مواردیکه سازه موقت است، اجاره مناسب تر است.


 • شما فقط فروش اسپیس فریم نمایشگاهی رو انجام میدید؟


  فروش .اسپیس، سازان کوثر کلیه خدمات فروش و اجاره اسپیس، فریم، وسازه های نمایشگاهی وغیر نمایشگاهی از قبیل قاب بنر و.. را ارایه میدهد.


 • اسپیس. فریمی که شما برای فروش دارید، از نوع آبکاری شده هست؟


  فروش .این مرکز انواع اسپیس فریم نمایشگاهی را عرضه میکند. اسپیس. فریم. آبکاری شده نیز در این مرکز ارایه میشه


 • برای تشخیص کیفیت اسپیس فریم نمایشگاهی چه باید بکنیم؟


  فروش .اسپیس. فریم. با کیفیت دارای آبکاری بوده وخاصیت ضد زنگ دارند. اسپیس. دارای جوش co2 هست. واسپیس فریم. تقبلی معمولا سبک تر ازحالت معمولی هست.


 • آیا اسپیس دچار زنگ زدگی میشود؟


  فروش . اسپیس فریم آبکاری شده وخاصیت ضد زنگ بدست می آورد.


 • آیا نگهداری اسپیس فریم شرایط خاصی نیاز دارد؟


  فروش . اسپیس برای سازه ها بصورت اجزاء مختلف ساخته شده که قابل حمل بوده ومحدودیت نگهداری نداره. اسپیس فریم قابلیت انبارداری در هر مکانی دارد ولی برای بالا بردن عمر اسپیس فریم بهتر است در مکان بدون مرطوبیت نگهداری شه.


 • آیا جابجایی اسپیس فریم ساده است؟


  فروش . بله. اسپیس فریم با بست به هم متصل شده و سازه ی فضایی مطلوب را ایجاد میکنه. بنابراین در حمل و نقل محدودیتی وجود نداره وبراحتی میتوان آن را به نقاط مختلف جابجا کرد.


 • اگر ما برای برگزاری نمایشگاهمون بین فروش اسپیس فریم و اجاره آن، فروش را انتخاب کرده و اقدام به خرید کنیم، اسپیس فریم خریداری شده، بعد از برپایی نمایشگاه، برای موارد دیگر قابل استفاده هست یا خیر؟


  فروش . بله. ویژگی اسپیس فریم قابلیت ساخت بر مبنای اجزا میباشد. لذا با پایان نمایشگاه میتوان اسپیس فریم را جمع اوری کرده وبراحتب به مکان مورد نظر انتقال داد. قابلیت اتصال ساده اسپیس فریم باعث استفاده اسپیس در برپایی هر نوع سازه ای را میدهد.


 • ببخشید میشه بفرمایین هزینه انجام اسپیس فریم، بر اساس متراژ محاسبه میشه یا متریال؟


  هر دو عامل در تعیین قیمت نهایی تاثیرگزار است. بر حسب متراژ کلی ونوع وجنس اسپیس فریم قیمت، اسپیس تخمین زده میشود.


 • در ساخت اسپیس فریم شما از چه نوع اسپیس فریم (تک لایه، دولایه، یه لایه) استفاده می کنید؟


  اسپیس فریم بر اساس کاربری انواع مختلف داشته که براساس تعداد لایه های مشبک در اسپیس فریم دسته بندی اسپیس فریم تک لایه، دولایه، سه لایه وجود دارد.در نوع اسپیس تک لایه تمامی عناصر درسطح یک لایه کنار هم قرار میگیرند. ناسپیس فریم دو لایه ، دو لایه ی موازی با رعایت فاصله از هم قرار گرفته است. نوع سه لایه اجزا سازه در سه لایه موازی قرار داده میشوند.
  شرکت ما متناسب با نیازمشتریان ونیاز کاری آن ها نوع اسپیس فریم مناسب را انتخاب کرده واقدام به ساخت سازه متناسب میکند.


 • آیا با اسپیس فریم میتوان تمامی ابعاد را برای سازه نمایشگاهی ساخت؟


  بله. با اسپیس فریم ساخت سازه نمایشگاهی در تمامی ابعاد امکان پذیر است. اسپیس با بست به هم متصل شده و ابعاد وشکل دلخواه را برای تبلیغات فراهم مینماید. ابعاد اسپیس فریم در نحوه طراحی بسیار موثر است . اسپیس فریم را میتوان متناسب با کاربری های گوناگون ساخت.


ارسال نظر

 (021) 66988936 - 39