نصب اسپیس فریم نمایشگاهی نصب اسپیس فریم فروش اسپیس فریم اجاره اسپیس نمایشگاهی

نصب اسپیس فریم

نصب اسپیس فریم امری تخصصی است که عملیات نصب اسپیس فریم بایستی بنحو مطلوب توسط نصاب صورت گیرد. نصب اسپیس فریم در عین سهولت و سرعت، نیازمند تخصص و تبحر خاصی است از این رو، چگونگی نصب یکی از امور تخصصی حوزه طراحی اسپیس فریم نمایشگاهی بشمار می رود که بهتر است توسط نصاب متبحر و با تجربه طبق نقشه انجام شود؛ زیرا محاسبه میانگین بار تقریبی نقاط مختلف سازه، نیازمند محاسبات دقیق وزن اسپیس فریم و بارگذاری برروی نقاط امن بدون استرس برای سازه هاست.

برای نصب اسپیس فریم از بست اسپیس فریم استفاده می شود که براحتی قابل انجام است که سازه محکم و زیبایی را خلق می کنند اسپیس فریم نمایشگاهی بواسطه شکل همراه ساختار هندسی که دارند وزن خود را در جهات مختلف به زمین وارد می سازند. بست اسپیس فریم به صورت پروانه ای نصب اسپیس فریم را آسان ساخته است.

نصب اسپیس فریم

نصب اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم نمایشگاهی

نصب اسپیس فریم را می توان به شکلهای مختلفی صورت می گیرد .انتخاب روش صحیح نصب بستگی به جزئیات استفاده دارد. در نصب اسپیس فریم روش انتقال اجزاء ، بزرگی و حجم سازه فضایی، میزان استحکام اسپیس در روش نصب موثر است. یکی از روشهای معمول در نصب اسپیس روش داربستی است. از روشهای دیگر نصب اسپیس فریم می توان به روش مونتاژ بلوک اشاره کرد که در مواردی که تمایل به استفاده از شبکه های دو لایه اسپیس فریم است بیشتر استفاده می شود. از روشهای دیگر در نصب می توان روش آسانسور یا بالابر را نام برد.

نصب اسپیس فریم

نصب اسپیس فریم و اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی

به منظور نصب صحیح مستحکم اسپیس فریم پروژه غرفه سازی، ابتدا نقشه جا نمایی سازه اسپیس فریم در ابعاد محیطی در نظر گرفته شده سپس توسط نرم افزارهای موجود در این زمینه طراحی می شود. در مرحله بعد نیز اسپیس فریم پیش ساخته به صورت یکپارچه، در محل خود قرار گرفته و نصب میشود.

نصب صحیح اسپیس فریم علاوه بر ماندگاری و صرفه ی اقتصادی، می تواند اثرات مثبت و طولانی مدت بر مخاطب گزارد.

نصب اسپیس فریم و فروش و اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی

اسپیس سازان کوثر با تکیه به نیروی متخصص خود و دارا بودن نصاب اسپیس فریم متخصص امکان نصب اسپیس فریم در سریع ترین زمان و با کیفیت بالا را داراست.

نظرات

 • نصب اسپیس. فریم. به طور میانگین چه مدت طول میکشد؟


  نصب اسپیس. فریم. در زمان بسیار کوتاه صورت میگره. جهت نصب اسپیس. نصاب اسپیس. بخوبی عملیات نصب را انجام میده.


 • آیا نصب اسپیس فریم نیاز به تخصص دارد یا توسط خود مشتریان هم قابل انجام است؟


  بله. نصب اسپیس فریم نیز نیاز به نصاب اسپیس دارد. نصب صحیح وایمن اسپیس فریم باعث افزایش ایمنی شده وایجاد سازه مناسب را تضمین میدهد.


 • کدام شکل نصب اسپیس فریم از نظر شما، بهترین می باشد؟


  جهت نصب اسپیس فریم ابتدا توسط نرم افزارهای موجود در این زمینه طراحی صورت گرفته، سپس در مرحله بعد نیز اسپیس فریم پیش ساخته به صورت یکپارچه، در محل خود قرار گرفته و نصب میشود.


 • سلام
  ببخشید اگر ما برای ساخت غرفه نمایشگاهیمون اسپیس فریم سفارش بدیم، طراحی، ساخت و نصب اون چه مدت طول میکشه؟


  سلام. ساخت غرفه نمایشگاهی یکی از موارد استفاده اسپیس فریم است. برای ساخت غرفه نمایشگاهی توسط اسپیس فریم زمان زیادی لازم نیست زیرا اسپیس فریم به صورت پیش ساخته وجود داره وصرفا با داشتن طرح غرفه نمایشگاهی میتوان سریعا اقدام به ساخت غرفه نمایشگاهی پرداخت. با اسپیس فریم میتوان انوع غرفه های نمایشگاهی را در ابعاد وشکل دلخواه ساخت.


ارسال نظر

 (021) 66988936 - 39