نصب اسپیس فریم

نصب اسپیس فریم امری تخصصی است که عملیات نصب بایستی بنحو مطلوب توسط نصاب صورت گیرد. نصب اسپیس در عین سهولت و سرعت، نیازمند تخصص و تبحر خاصی است از این رو، چگونگی نصب یکی از امور تخصصی حوزه طراحی اسپیس فریم بشمار می رود که بهتر است توسط نصاب متبحر و با تجربه طبق نقشه انجام شود؛ زیرا محاسبه میانگین بار تقریبی نقاط مختلف سازه، نیازمند محاسبات دقیق وزن اسپیس فریم و بارگذاری برروی نقاط امن بدون استرس برای سازه هاست.

نصب اسپیس فریم

برای نصب اسپیس فریم از بست اسپیس فریم استفاده میشود که براحتی قابل انجام است که سازه محکم و زیبایی را خلق میکنند اسپیس فریم بواسطه شکل همراه ساختار هندسی که دارند وزن خود را در جهات مختلف به زمین وارد میسازند. بست اسپیس فریم به صورت پروانه ای نصب اسپیس فریم را آسان ساخته است.

نصب اسپیس فریم

نصب اسپیس فریم را میتوان به شکلهای مختلفی صورت میگیرد .انتخاب روش صحیح نصب بستگی به جزئیات استفاده دارد. در نصب اسپیس روش انتقال اجزاء ، بزرگی و حجم سازه فضایی، میزان استحکام اسپیس در روش نصب موثر است. یکی از روشهای معمول در نصب اسپیس روش داربستی است. از روشهای دیگر نصب اسپیس فریم میتوان به روش مونتاژ بلوک اشاره کرد که در مواردی که تمایل به استفاده از شبکه های دولایه اسپیس فریم است بیشتر استفاده میشود. از روشهای دیگر در نصب میتوان روش آسانسور یا بالابر را نام برد.

نصب اسپیس فریم

به منظور نصب صحیح مستحکم اسپیس فریم پروژه غرفه سازی، ابتدا نقشه جانمایی سازه اسپیس فریم در ابعاد محیطی در نظر گرفته شده سپس توسط نرم افزارهای موجود در این زمینه طراحی می شود. در مرحله بعد نیز اسپیس فریم پیش ساخته به صورت یکپارچه، در محل خود قرار گرفته و نصب میشود.

نصب صحیح اسپیس فریم علاوه بر ماندگاری و صرفه ی اقتصادی، میتواند اثرات مثبت و طولانی مدت بر مخاطب گزارد.

اسپیس سازان کوثر با تکیه به نیروی متخصص خود و دارا بودن نصاب اسپیس فریم متخصص امکان نصب اسپیس فریم در سریع ترین زمان و با کیفیت بالا را داراست.

ارسال نظر
ارتباط با ما


تهران ، تقاطع خیابان حافظ و انقلاب (پل کالج) ، روبروی هتل پرشیا ، پلاک 338 ، واحد 2 66988937 66988938 66988939
عضویت در خبرنامه


عضویت


آمار بازدید
بازدید امروز : 163 بازدید ماه : 921 بازدید کل : 83,506

Copyright © 2015 - bsbsaba Co. All Right Reserved.