021-77524540-42
ساخت اسپیس فریم

ساخت اسپیس فریماسپیس فریم سازه مورد نیاز متقاضی را به بهترین نحو فراهم مینماید. اسپیس فریم با بست به هم متصل شده و لوله های فلزی و مفتول ها در کنار یکدیگر قرار میگیرند. قطر مفتول فلزی اسپیس فریم 15.1 میلیمتر و 50 میلیمتر و.. است. اسپیس فریم را در کارخانجات مخصوص ساخت اسپیس فریم میسازند. در این کارخانجات توسط قالبهای دقیق مفتول ها بصورت منظم تولید شده و در ابعاد استاندارد اسپیس فریم تولید میشود.

مفتول های تولید شده در مرحله قبل به خط جوشکاری منتقل شده و اپراتور جوشکار ، عملیات جوشکاری روی اسپیس فریم راانجام میدهد. جوش مورد استفاده برای اسپیس فریم co2 بوده که جوش حاصل دارای استاندارد مناسب و مقاومت خوبی را برای اسپیس فریم فرام مینماید. محصول عملیات جوشکاری ، اسپیس فریم یکدست و منظم است. اسپیس فریم پس از جوشکاری نباید دارای پستی و بلندی باشد. جوش حاصله بایسته بصورت پیوسته باشد و عمق نفوذ جوش در اسپیس فریم یکسان باشد. پس از جوشکاری دقیق عملیات آبکاری صورت میگیرد. توجه شود که آبکاری مناسب مشکلات احتمالی جوشکاری مشکل دار را کاهش میدهد.

پس از جوشکاری نوبت به آبکاری و اسیدشویی می رسد. در هنگام جوشکاری معمولا یک لایه سیاه رنگ بر روی سطح در موضع جوش در اسپیس فریم ایجاد میشود که نیاز به آبکاری و اسیدشویی را لازم می دارد. حتی این مواضع سیاه در اسپیس فریم پس از آبکاری نیز باقی مانده که نشان از جوش و جوشکار ضعیف است.

اسپیس فریم ها نیازمند عملیات برشکاری و خم صحیح مفتول نیز بوده که ازین نظر چه این عملیات توسط اپراتور صورت گیرد و چه توسط دسگاه خمکاری اسپیس فریم صورت گیرد. ااسپیس فریم تولیدی باید یکدست و با یک زاویه یکسان بدست آید.

پس از ساخت اسپیس فریم عملیات زیباسازی و پوشش کاری اسپیس شروع میشود. ابتدا بایستی آلودگی های سطحی اسپیس فریم از بین برود برای این امر از محلولی به نام فروکلین استفاده میشود. بدین ترتیب سطحی صاف، تمیز و بدون هرگونه چربی و کثیفی بدست می آید.

پس از تمیز شدن سطح اسپیس فریم ، مرحله آبکاری اسپیس فریم صورت گرفته و اسپیس وارد محلول گالوانیزه سیانوری غوطه ور میشوند. با گالوانیزه شدن سطح اسپیس فریم سطحی زیبا و مقاوم ساخته میشود که عمر اسپیس را افزایش داده و کارفرمایان و مورد استفاده کنندگان اسپیس فریم را مطمئن میسازن که سازه ای مقاوم و ایمن و دارای زیبایی را فراهم مینماید. اسپیس فریم مطلوب نیازمند ساخت مناسب و رعایت اصول مهندسی است. اسپیس سازان کوثر خدمات ساخت اسپیس فریم را فراهم مینماید.

مقالات مرتبط

'اماکن عمومی برای اسپیس فریم'


کاربرد اسپیس فریم تنها مختص نمایشگاهها نیست واسپیس فریم نمایشگاهی صرفا برای استفاده در نمایشگاه نمی باشد ، اسپیس فریم در مکانهای غیر نمایشگاهی نیز استفاده فراوانی دارد.

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته دراسپیس می باشد .

'اسپیس فریم نمایشگاهی'


اسپیس فریم نمایشگاهی سازه ای مناسب جهت بکارگیری در نمایشگاهها و فضاهای باز جهت هرچه بهتر دیده شدن تبلیغات و همچنین انواع سالن های نمایشگاهی و غرفه ها محسوب میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-42