021-77524540-42
استحکام اسپیس فریم نمایشگاهی

استحکام اسپیس فریم نمایشگاهییکی از مولفه های بارز اسپیس فریم داشتن استحکام و بارپذیری بالای سازه ی ساخته شده بر مبنای آن است. اسپیس فریم بوسیله مفتول های خاص ایجاد شده که هم تحمل بار بالا را داشته و هم خورده نشده و دچار زنگ زدگی نمی شوند.

اسپیس فریم بصورت ذاتی استحکام بالایی دارد ولی می توان با استفاده از رکاب های بیشتر در سطح اسپیس و استفاده از متریال های ضخیم تر عمر سازه ساخته شده بر مبنای اسپیس فریم را بالا برد.

علل استحکام اسپیس نمایشگاهی

بست اسپیس فریم در انتقال و توزیع نیرو در سازه ی ساخته شده با اسپیس فریم بسیار موثر است. استحکام بست ها بالا بوده و دچار شکستگی نمی شوند. اسپیس نمایشگاهی بخوبی فضای لازم برای برگزاری غرفه نمایشگاهی را فراهم می کند. غرفه داران می توانند با اجاره اسپیس نمایشگاهی اقدام به راه اندازی غرفه خود کنند. استفاده از اسپیس فریم جهت برپایی غرفه نمایشگاهی باعث کاهش هزینه غرفه داران می شود. زیرا با برگزاری نمایشگاه می توان با جدا کردن اجزا اسپیس فریم از هم سازه را برداشت و با قابلیت جابجایی و حمل و نقل آسانی که اسپیس فریم دارد به مکان های مختلف جابجا کرد.

اجاره اسپیس نمایشگاهی

اسپیس سازان کوثر با افتخار انواع اسپیس فریم و اجاره اسپیس نمایشگاهی را با بالاترین کیفیت ممکن فراهم کرده است.

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است. پوشش دهی اسپیس فریم بر کیفیت نهایی بسیار تاثیر گزار است

'اسپیس فریم نمایشگاهی'


اسپیس فریم نمایشگاهی سازه ای مناسب جهت بکارگیری در نمایشگاهها جهت ساخت انواع سالن های نمایشگاهی و غرفه ها محسوب میشود.

ارسال نظرات

 
 
 
021-77524540-42