021-77524540-42
اسپیس نمایشگاهی

اسپیس نمایشگاهیاسپیس نمایشگاهی یکی از کاربردهای رایج اسپیس فریم است. بوجود آوردن مکان لازم برای غرفه های نمایشگاهی بواسطه اسپیس فریم باعث جذابیت غرفه ها و ایجاد مکان مناسب برای نمایشگاه شده است. در نمایشگاه ها کالا و خدمات در معرض دید مشتریان گزاشته می شود و هر میزان زینت بخشی نمایشگا ها بیشتر باشد اثر بخشی در مخاطب بیشتر است.

مزایای اسپیس نمایشگاهی

اسپیس فریم از تجهیزات پر کاربرد در برپایی نمایشگاه ها است. ویژگی منحصر به فرد اسپیس نمایشگاهی قابلیت ساخت در ابعاد مختلف است. این ویژگی باعث شده هم در فضای باز و هم فضای بسته امکان استفاده از اسپیس فریم وجود دارد.

کاربرد اسپیس نمایشگاهی

اسپیس نمایشگاهی چه در فضای باز یا فضای بسته برپا شود امکان ساخت دارد زیرا با استفاده از بست اسپیس اتصالات بین سازه برقرار شده می توان سازه با ابعاد کوچک تا ابعاد بزرگ را نمایشگاه ها ایجاد کرد. امکان عبور و نصب تجهیزات حرارتی و برودتی و ایجاد سیستم روشنایی در سازه ساخته شده بر مبنای اسپیس فریم از ویژگی های منحصر به فرد اسپیس نمایشگاهی است.

اسپیس سازان کوثر امکان تهیه انواع اسپیس نمایشگاهی و در ابعاد و متراژ مختلف را برای شما مشتریان محترم را دارد.

مقالات مرتبط

'اماکن عمومی برای اسپیس فریم'


کاربرد اسپیس فریم تنها مختص نمایشگاهها نیست واسپیس فریم نمایشگاهی صرفا برای استفاده در نمایشگاه نمی باشد ، اسپیس فریم در مکانهای غیر نمایشگاهی نیز استفاده فراوانی دارد.

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته دراسپیس می باشد .

'اسپیس فریم نمایشگاهی'


اسپیس فریم نمایشگاهی سازه ای مناسب جهت بکارگیری در نمایشگاهها و فضاهای باز جهت هرچه بهتر دیده شدن تبلیغات و همچنین انواع سالن های نمایشگاهی و غرفه ها محسوب میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-42