021-77524540-42
فروش اسپیس فریم نمایشگاهی

فروش اسپیس فریم نمایشگاهیفروش اسپیس فریم از آنجایی که به لحاظ قیمت ارزان آن نسبت به سایر سازه های فضایی بسیار مقرون به صرفه است. اسپیس فریم سازه ای محکم و سبک وزن است که می توان سازه های فضایی را بر مبنای الگوی هندسی بوسیله اسپیس فریم ساخت.

اسپیس فریم سازه ای محکم و با دوام بوده که می توان از آن برای ایجاد مکان های موقت و غیر موقت بهره جست. اسپیس فریم از سازه های پر طرفدار نمایشگاهی محسوب می شود. این سازه دارای تنوع در اندازه و اشکال مختلف بوده که آن را برای ایجاد غرفه های نمایشگاهی و سایر اماکن مسقف مناسب ساخته است.

فروش اسپیس فریم و کاربردهای آن

علاوه بر پرپایی نمایشگا ها بوسیله اسپیس فریم امکان ساخت مکان های مسقف دیگری نظیر پارکینگ و سالن های دائم و موقت از مزایا و کاربردهای اسپیس فریم است. ایجاد سوله ها و ایجاد سالن ها برای برگزاری کنسرت ها و همایش ها و.. از دیگر کاربردهای اسپیس فریم است. قابلیت ایجاد مکان های مسقف برای انبارداری کالا و خدمات از دیگر مزایای اسپیس فریم است.

مزایای اسپیس فریم

اسپیس فریم را می توان بخوبی و سهولت نصب کرد و کار چندانی نصب آن ندارد . همچنین سازه ساخته شده بر مبنای اسپیس فریم مقاومت خوبی داشته و مکانی ایمن را برای کاربردهای مختلف میسر می سازد. امکان و سهولت استفاده از امکانات برقی و حرارتی در اسپیس فریم از دیگر مزایای اسپیس فریم است. ایجاد طرح های مختلف برای سازه های فضایی ویژگی منحصر به فرد اسپیس فریم است. حمل و نقل آسان بواسطه وزن پایین سازه ازدیگر مزایای اسپیس فریم است.

اسپیس سازان کوثر امکان اجاره اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم با بهترین کیفیت را دارد.

مقالات مرتبط

'اماکن عمومی برای اسپیس فریم'


کاربرد اسپیس فریم تنها مختص نمایشگاهها نیست واسپیس فریم نمایشگاهی صرفا برای استفاده در نمایشگاه نمی باشد ، اسپیس فریم در مکانهای غیر نمایشگاهی نیز استفاده فراوانی دارد.

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته دراسپیس می باشد .

'اسپیس فریم نمایشگاهی'


اسپیس فریم نمایشگاهی سازه ای مناسب جهت بکارگیری در نمایشگاهها و فضاهای باز جهت هرچه بهتر دیده شدن تبلیغات و همچنین انواع سالن های نمایشگاهی و غرفه ها محسوب میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-42