021-77524540-42
کاربردهای اسپیس نمایشگاهی

کاربردهای اسپیس نمایشگاهیبا پیدایش اسپی فریم بسیاری از مشکلات ایجاد سازه های فضایی بر طرف شده است. یا اسپیس فریم می توان سازه ی زیبا و پر کاربرد را ایجاد کرد. ایجاد سازه با اسپیس فریم بسیار آسان است و صرفا با بست می توان سازه زیبا و کاربردی و دلخواه را ساخت.

مزیت های اسپیس نمایشگاهی

ایجاد اشکال هندسی متنوع و کاربردی با اسپیس فریم امکان پذیر است. اسپیس فریم دارای سبکی خاصی است که امکان جابجایی آن را بسیار آسان ساخته است. مقاومت در برابر شرایط محیطی از دیگر مزیت های اسپیس نمایشگاهی است. این سازه در برابر شرایط محیطی بسیار مقاوم بوده و تخریب نمی شود. مزیت اصلی اسپیس فریم را می توان ایجاد سازه موقت و یا غیر موقت با کمترین هزینه ممکن دانست.

کاربرد اسپیس فریم

مزیت های اسپیس فریم آن را به یک سازه مناسب و کاربردی تبدیل ساخته است. اسپیس فریم برای ایجاد مکان های سرپوشیده موقت و غیر موقت بسیار مناسب است. ایجاد غرفه های نمایشگاهی از دیگر کاربردهای فراوان اسپیس فریم است. برپایی سن و استیج برای مراسمات و جشن های مختلف از دیگر کاربردهای اسپیس فریم است. براحتی می توان با اسپیس فریم سازه مورد نیاز برای برپایی همایش ها و کنفرانس ها را فراهم نمود. برپایی طاق نصرت یا همان طاق پیروزی از دیگر کاربرهای اسپیس فریم است.

اسپیس سازان کوثر امکان اجاره اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم با بهترین کیفیت و در سریعترین زمان ممکن را دارد.

مقالات مرتبط

'اماکن عمومی برای اسپیس فریم'


کاربرد اسپیس فریم تنها مختص نمایشگاهها نیست واسپیس فریم نمایشگاهی صرفا برای استفاده در نمایشگاه نمی باشد ، اسپیس فریم در مکانهای غیر نمایشگاهی نیز استفاده فراوانی دارد.

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته دراسپیس می باشد .

'اسپیس فریم نمایشگاهی'


اسپیس فریم نمایشگاهی سازه ای مناسب جهت بکارگیری در نمایشگاهها و فضاهای باز جهت هرچه بهتر دیده شدن تبلیغات و همچنین انواع سالن های نمایشگاهی و غرفه ها محسوب میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-42