021-77524540-42
نصب اسپیس نمایشگاهی

نصب اسپیس نمایشگاهیاسپیس فریم با امکان جابجایی و نصب آسانی که داراد باعث راحتی و سهولت ساخت سازه های فضایی و نمایشگاهی شده است. وزن اسپیس فریم پایین بوده و براحتی می توان باجابجایی به اماکن مختلف اقدام به ساخت و راه اندازی انواع سازه های نمایشگاهی پرداخت.

مزایای نصب اسپیس نمایشگاهی

نصب اسپیس فریم آسان بوده و بواسطه ماهیت قطعه ای بودن اجزاء صرفا با داشتن بست های ویژه اتصال می توان اقدام به اتصال قطعات به یکدیگر و برپایی سازه ی فضایی پرداخت. با این وجود ایجاد سازه های بزرگ و ایجاد سازه های با طرح های خاص کار هر کسی نیست و نیازمند به رجوع افراد متخصص است. نصاب اسپیس فریم کسی است که با تجربه ای که در نصب اسپیس فریم و انواع سازه های برپا شونده بر مبنای اسپیس فریم اقدام به راه اندازی سازه بر مبنای اسپیس فریم می نماید.

شرایط مختلف نصب اسپیس نمایشگاهی

نصب و راه اندازی سازه در مکان های بسته و یا مکان های باز کاملا متفاوت است و ملزومات و شرایط خاص خود را داراست. با اسپیس فریم در فضای بسته با توجه به محدودیت مکانی که وجود دارد می توان اقدام به راه اندازی سازه و با ابعاد و اشکال مختلف کرد. در فضای باز هم اسپیس فریم شرایط لازم را برای مقاومت نسبت به شرایط محیطی دارد و صرفا با ایجاد سازه ای امن و مستحکم می توان اقدام به استفاده از اسپیس فریم نمود.

اسپیس سازان کوثر امکان اجاره اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم با بهترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن را دارد.

مقالات مرتبط

'اماکن عمومی برای اسپیس فریم'


کاربرد اسپیس فریم تنها مختص نمایشگاهها نیست واسپیس فریم نمایشگاهی صرفا برای استفاده در نمایشگاه نمی باشد ، اسپیس فریم در مکانهای غیر نمایشگاهی نیز استفاده فراوانی دارد.

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته دراسپیس می باشد .

'اسپیس فریم نمایشگاهی'


اسپیس فریم نمایشگاهی سازه ای مناسب جهت بکارگیری در نمایشگاهها و فضاهای باز جهت هرچه بهتر دیده شدن تبلیغات و همچنین انواع سالن های نمایشگاهی و غرفه ها محسوب میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-42