021-77524540-42
خدمات اسپیس فریم

خدمات اسپیس فریمبا پیدایش اسپیس فریم بسیاری از خدمات نمایشگاهی و ایجاد فضاهای نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی با سهولت بیشتر انجام می شود. ساخت سازه هایی نظیر قاب بنر و ساخت سالن ها از خدمات قدیمی و متداول کاربرد اسپیس فریم است.

اسپیس فریم دارای فرم هندسی خاص است که می توان با اتصال بوسیله قطعات خاص سازه دلخواه را ایجاد کرد. قطعه خاص برای اتصال اسپیس نمایشگاهی بست اسپیس فریمی است. اسپیس فریم دارای شرایط خاص و مقاومت نسبت به شرایط محیطی است.

خدمات اسپیس نمایشگاهی

یکی از کاربردهای خاص اسپیس فریم، اسپیس نمایشگاهی است. با اسپیس فریم می توان بخوبی غرفه ها نمایشگاهی چه در فضای باز و چه در فضای بسته ایجاد کرد. علاوه بر قابلیت کاربرد اسپیس فریم در ساخت غرفه های شکیل نمایشگاهی می توان با اسپیس نمایشگاهی اقدام به ساخت قاب بنر کرد. قاب بنر قابلیت نگهداری بنر در اندازه های مختلف را دارد.

اسپیس فریم برای ساخت سالن ها و اجرای همایش ها و کنفرانس ها و یا ایجاد سن و استیج کاربرد فراوان دارد. ویژگی منحصر به فرد اسپیس فریم قابلیت ساخت در ابعاد مختلف و برای ساخت سازه های موقت و غیر موقت است.

اسپس سازان کوثر امکان اجاره اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم با بالاترین کیفیت و در سریعترین زمان لازم را دارا است.

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است. پوشش دهی اسپیس فریم بر کیفیت نهایی بسیار تاثیر گزار است

'اسپیس فریم نمایشگاهی'


اسپیس فریم نمایشگاهی سازه ای مناسب جهت بکارگیری در نمایشگاهها جهت ساخت انواع سالن های نمایشگاهی و غرفه ها محسوب میشود.

ارسال نظرات

 
 
 
021-77524540-42