021-77524540-42
کیفیت متفاوت اسپیس فریم

کیفیت متفاوت اسپیس فریماسپیس فریم های مختلفی با درجه کیفیت متفاوت در بازار است. حال سوالی که مخاطبان با ان روبرو هستند این است که اسپیس فریم با کیفیت را چگونه تشخیص بدهند. برای تشخیص اسپیس فریم مرغوب بایستی به نکاتی توجه خاص کرد.

تشخیص اسپیس فریم با کیفیت

برای تشخیص اسپیس نمایشگاهی با کیفیت باید به نکاتی توجه کرد که یکی از این موارد نحوه جوش مورد استفاده برای اسپیس فریم است. بایستی دقت شود جوش های بکار برده برای اسپیس فریم دارای عمق کافی باشد. یکی دیگر از مواردی که بایستی به آن توجه لازم داشت قطر و ضخامت مفتول مورد استفاده برای اسپیس فریم است. اسپیس فریم ها با قطرهای مختلف دارای کاربری و استحکام متفاوت هستند لذا بایستی توجه کرد از چه اسپیس فریمی برای چه کاربردی استفاده کرد. یکی دیگر از مواردیکه بر روی کیفیت اسپیس فریم تاثیر فراوان دارد نوع و روش پوشش کاری اسپیس نمایشگاهی است. می توان اسپیس فریم را آبکاری کرد و یا از رنگ برای پوشش کاری ان استفاده کرد. هر دو روش باعث بهبود مقاوت نسبت به رطوبت و همچنین زیبایی بیشتر اسپیس نمایشگاهی می شود.

اسپیس فریم اسپیس سازان کوثر

اسپیس فریم کوثر آمادگی لازم جهت اجاره اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن را دارد.

مقالات مرتبط

'اماکن عمومی برای اسپیس فریم'


کاربرد اسپیس فریم تنها مختص نمایشگاهها نیست واسپیس فریم نمایشگاهی صرفا برای استفاده در نمایشگاه نمی باشد ، اسپیس فریم در مکانهای غیر نمایشگاهی نیز استفاده فراوانی دارد.

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته دراسپیس می باشد .

'اسپیس فریم نمایشگاهی'


اسپیس فریم نمایشگاهی سازه ای مناسب جهت بکارگیری در نمایشگاهها و فضاهای باز جهت هرچه بهتر دیده شدن تبلیغات و همچنین انواع سالن های نمایشگاهی و غرفه ها محسوب میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-42