021-77524540-42
اسپیس فریم ارزان

اسپیس فریم ارزاندر بین سازه های نمایشگاهی اسپیس نمایشگاهی از دسته سازه های ارزان محسوب می شود. اسپیس فریم از لوله ، مفتول و ... ساخته شده که از دسته ابزارهای ارزان محسوب می شود. اسپیس دارای کیفیت خاص و مناسبی برای ساخت انواع سازه ها است.

اسپیس نمایشگاهی مناسب

عوامل مختلفی در ساخت اسپیس فریم تاثیر دارد که می توان به جوشکاری اسپیس و نحوه پوشش کاری و آبکاری اسپیس فریم اشاره کرد. هر یک از موارد فوق بر روی کیفیت اسپیس فریم ساخته شده تاثیر دارد. تنها با جوشکاری مناسب و عمیق می توان اسپیس فریم با کیفیت تهیه کرد. اسپیس فریم ها در دو نوع رنگ شده و یا گالوانیزه موجود است که این موارد باعث افزایش مقاومت اسپیس نمایشگاهی در برابر رطوبت و زنگ زدگی می شود.

با فروش اسپیس بسیار سریع سازه دلخواه مشتری را فراهم می نماید. متریال به کار رفته برای ساخت اسپیس فریم بسیار مهم بوده و در ایجاد کیفیت مناسب نهایی بسیار تاثیر دارد. انتخاب متریال استاندارد و ایجاد اسپیس فریم برای سازه از اهمیت بالایی برخوردار است.

جهت ایجاد سازه مرغوب بایستی بنا بر نیازسنجی مورد کاربرد اقدام به انتخاب اسپیس فریم نمود . جهت کاربرهایی که نیاز به استحکام بالاتر است بایستی از اسپیس فریم با اندازه قطر بالاتر استفاده کرد.

استفاده اسپیس فریم در امور مختلف امکان پذیر است. و در کاربردهایی نیاز به طراحی و ایجاد سازه مناسب برای مشتریان است که ایجاد طرح مناسب نیاز به تجربه دارد. نصابان اسپیس فریم این مورد را بخوبی ایجاد می کنند

اسپیس سازان کوثر خدمات اجاره اسپیس نمایشگاهی و فروش اسپیس فریم را در انواع ابعاد و با بالاترین کیفیت انجام می دهند.

مقالات مرتبط

'اماکن عمومی برای اسپیس فریم'


کاربرد اسپیس فریم تنها مختص نمایشگاهها نیست واسپیس فریم نمایشگاهی صرفا برای استفاده در نمایشگاه نمی باشد ، اسپیس فریم در مکانهای غیر نمایشگاهی نیز استفاده فراوانی دارد.

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته دراسپیس می باشد .

'اسپیس فریم نمایشگاهی'


اسپیس فریم نمایشگاهی سازه ای مناسب جهت بکارگیری در نمایشگاهها و فضاهای باز جهت هرچه بهتر دیده شدن تبلیغات و همچنین انواع سالن های نمایشگاهی و غرفه ها محسوب میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-42