021-77524540-42
اسپیس فریم کرو یا منحنی شکل

اسپیس فریم کرو یا منحنی شکلاسپیس فریم کرو یا منحنی شکل نوع خاصی از انواع اسپیس نمایشگاهی است که در اندازه های متفاوت تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع اسپیس فریم هادارای کاربردهای خاص مربوط به خود می باشند.

یکی از موارد کاربردی در استفاده از اسپیس فریم کرو ، استفاده در قاب بنر است. قاب بنر ساخته شده بایستی به خوبی بنر را در معرض دید مخاطبان قرار دهد که استفاده از اسپیس فریم کرو کمک فراوانی به این امر می کند.

گاهی نیاز به ایجاد طرح های خاص و زیبا برای سازه های نمایشگاهی است. مثلا در ساخت غرفه های نمایشگاهی نیاز به ایجاد طرح های زیبا و شکیل می باشد که تنها می توان با اسپیس فریم کرو این سازه ها را ساخت.

ساخت این نوع اسپیس نمایشگاهی نیاز به بررسی های خاص و استفاده از تجربه دارد. نحوه ساخت این نوع متفاوت است. اسپیس سازان کوثر اقدام به فروش اسپیس و اجاره اسپیس نمایشگاهی و فروش اسپیس فریم در ابعاد مختلف و با بالاترین کیفیت می نماید.

مقالات مرتبط

'اماکن عمومی برای اسپیس فریم'


کاربرد اسپیس فریم تنها مختص نمایشگاهها نیست واسپیس فریم نمایشگاهی صرفا برای استفاده در نمایشگاه نمی باشد ، اسپیس فریم در مکانهای غیر نمایشگاهی نیز استفاده فراوانی دارد.

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته دراسپیس می باشد .

'اسپیس فریم نمایشگاهی'


اسپیس فریم نمایشگاهی سازه ای مناسب جهت بکارگیری در نمایشگاهها و فضاهای باز جهت هرچه بهتر دیده شدن تبلیغات و همچنین انواع سالن های نمایشگاهی و غرفه ها محسوب میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-42