021-77524540-42
ابعاد اسپیس فریم

ابعاد اسپیس فریمابعاد اسپیس فریم جهت ایجاد سازه به نحوی است که می توان انواع سازه را ساخت. ابعاد اسپیس فریم از این نظر محدودیتی نداشته و براحتی با ایجاد اتصالات بین قطعات می توان سازه با ابعاد متفاوت را ساخت. این ویژگی بسیار متمایز و ممتاز نسبت به سایر سازه ها است و ابعاد اسپیس نمایشگاهی محدودیتی ندارد.

ابعاد اسپیس فریم و ویژگی های آن

ابعاد اسپیس فریم از نظر حجمی پایین است و همین امر سبکی و جابجایی راحت آن را میسر ساخته است. اسپیس فریم بر مبنای قطعات جدا از هم ساخته شده و ایجاد اتصال بین قطعات این ویژگی را فراهم ساخته است که بتوان حجم دلخواه از قطعات متناسب با ابعاد سازه را به محل انتقال داد و اقدام به ایجاد سازه نمود.

انواع ابعاد اسپیس فریم نمایشگاهی

جهت تعیین ابعاد سازه بایستی به مورد مصرف سازه اسپیس فریم توجه کرد. به عنوان مثال برای ایجاد غرفه های نمایشگاهی نیاز به ابعاد اسپیس فریم متناسب با محل غرفه است. در حالی که غرفه نمایشگاهی در را می توان در فضای باز یا فضای بسته ساخت. بنابراین حجم و ابعاد اسپیس فریم مورد استفاده متفاوت است. ایجاد فضاهای سرپوشیده برای انبار داری نیاز به حجم متفاوتی از سازه دارد. برای برگزاری مراسم مختلف نظیر کنفرانس ها و ایجاد سالن های همایش نیز نیاز به ابعاد و حجم مختلفی از اسپیس فریم است.

نکات تعیین کننده در حجم و ابعاد اسپیس فریم

یکی از تعیین کننده ترین نکات در تعیین ابعاد اسپیس فریم کاربری است که بنا بر کاربری متفاوت اسپیس فریم ابعاد اسپیس فریم متفاوت است. کیفیت و نوع اسپیس فریم نیز در تعیین وزن و ابعاد اسپیس فریم بسیار تعیین کننده است زیرا اسپیس فریم دارای ضخامت مختلف متناسب با کیفیت آن است. بنابراین با قطر و ضخامت مختلف اسپیس نمایشگاهی وزن نهایی اسپیس فریم متفاوت است.

ابعاد اسپیس فریم

اسپیس سازان کوثر آمادگی اجاره اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم با بالاترین کیفیت ممکن و در سریعترین زمان ممکن را دارد. اسپیس سازان قادر به تامین حجم انبوه و ابعاد مختلف اسپیس فریم است.

مقالات مرتبط

'اماکن عمومی برای اسپیس فریم'


کاربرد اسپیس فریم تنها مختص نمایشگاهها نیست واسپیس فریم نمایشگاهی صرفا برای استفاده در نمایشگاه نمی باشد ، اسپیس فریم در مکانهای غیر نمایشگاهی نیز استفاده فراوانی دارد.

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته دراسپیس می باشد .

'اسپیس فریم نمایشگاهی'


اسپیس فریم نمایشگاهی سازه ای مناسب جهت بکارگیری در نمایشگاهها و فضاهای باز جهت هرچه بهتر دیده شدن تبلیغات و همچنین انواع سالن های نمایشگاهی و غرفه ها محسوب میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-42