021-77524540-42
طاق نصرت

طاق نصرتطاق نصرت همان طاق پیروزی است که بعنوان نماد پیروزی شناخته می شود.در گذشته به بستن طاق نصرت "خوازه بستن" نیز گفته می شد که زمان پیروزی در جنگ از آن استفاده می کردند تا لشکر پیروز از زیر آن عبور کنند.

این طاق می تواند بحالت مختلف بسته شود دارای جنس مختلف بوده که بوسیله از متریال مختلفی همچون چوب، فلز ، اسپیس فریم ساخته شود. طاق نصرت ساخته شده از اسپیس نمایشگاهی بسیار متنوع زیبا است.

طاق نصرت

از طاق نصرت که یک سازه نمادین می باشد می توان در جشن و مراسمات مختلف، بمنزله ورودی به محل، استفاده کرد؛ بوسیله تزیین روی آن بصورت گوناگون، جلوه ای زیبا به آن بخشید.

همچنین از دیگر کاربردهای طاق نصرت اسپیس فریمی، در ابتدا (start) و انتها (finish) مسابقات مختلف ورزشی مثل دو و میدانی، دوچرخه سواری ... می باشد.

طاق نصرت را می توان در مراسمات مختلف به منزله ی ورودی به محل استفاده کرد. طاق نصرت خصوصا در جشن ها از جمله جشن های ایام شعبانیه کاربرد فراوان دارد. با اجاره طاق نصرت می توان به برگزاری مراسمات به نحو احسن اقدام نمود.

اسپیس فریم بواسطه بکارگیری اجزایی همچون بست اسپیس فریم استحکام و مقاومت کافی جهت ایجاد طاق نصرت فراهم می کند.

اسپیس سازان کوثر متناسب با کاربری مختلف و متناسب با نیاز مشتریان انواع طاق نصرت را ارایه می دهد.

مقالات مرتبط

'اماکن عمومی برای اسپیس فریم'


کاربرد اسپیس فریم تنها مختص نمایشگاهها نیست واسپیس فریم نمایشگاهی صرفا برای استفاده در نمایشگاه نمی باشد ، اسپیس فریم در مکانهای غیر نمایشگاهی نیز استفاده فراوانی دارد.

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته دراسپیس می باشد .

'اسپیس فریم نمایشگاهی'


اسپیس فریم نمایشگاهی سازه ای مناسب جهت بکارگیری در نمایشگاهها و فضاهای باز جهت هرچه بهتر دیده شدن تبلیغات و همچنین انواع سالن های نمایشگاهی و غرفه ها محسوب میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-42