021-77524540-42
طراحی غرفه نمایشگاهی اسپیس دیزاین اجاره و فروش اسپیس نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی اسپیس دیزاین اجاره و فروش اسپیس نمایشگاهیطراحی غرفه نمایشگاهی اسپیس دیزاین مناسب اهمیت بالایی در ساخت غرفه نمایشگاهی دارد. با استفاده از اسپیس فریم می توان انواع غرفه نمایشگاهی اعم از غرفه نمایشگاهی داخل سالن و غرفه نمایشگاهی فضای باز را اجرا نمود. غرفه نمایشگاهی داخل سالن که با استفاده از اسپیس فریم ساخته و اجرا میشوند، دارای زیبایی، استحکام ،ایمنی بوده و دارای متراژ ، ابعاد مختلف قابل اجرا می باشند.

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی با به کارگیری سازه اسپیس فریم طراحی و ساخت غرفه در کمترین زمان را میسر می کند.

یکی از مهمترین خصوصیات یک غرفه نمایشگاهی قابل قبول، میتوان به جذابیت بصری غرفه برای جذب هرچه بیشتر بازدیدکنندگان اشاره کرد. غرفه نمایشگاهی به منزله ویترینی جهت نمایش فعالیتها و خدمات است. با ماندگاری غرفه در ذهن بازدید کننده از ملاک های موفقیت غرفه نمایشگاهی است.

طراحی غرفه نمایشگاهی

بدیهی است غرفه هایی دارای بازدیدکننده بیشتری هستند که طراحی و دیزاین چشمگیرتری داشته باشند و حرفه ای تر طراحی شده باشند. زیبایی ظاهری غرفه، خواه ناخواه این اطمینان را در ذهن مخاطب ایجاد میکند که این غرفه به لحاظ تخصصی در سطح بالایی قرار دارد که توان ارائه خدمات در سطح مطلوب تری را داراست.

از بهترین سازه های برای نورپردازی ، غرفه آرایی می توان به اسپیس فریم اشاره کرد.

وزن کم، امکان استفاده در هر شرایط آب و هوایی، قابلیت تحمل بار زیاد همچنین امکان عبور امکانات حرارتی، برقی و.. از فضای اسپیس فریم، از مزیت های مهم این سازه هاست.

در طراحی غرفه نمایشگاهی باید موارد زیر رعایت کرد:

  • ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی متناسب با فضای مورد نظر نمایشگاه
  • توجه به موقعیت مکانی غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه همراه رعایت محل های عبور و مرور ...
  • ساخت غرفه متناسب با طرح نقشه غرفه نمایشگاهی
  • متناسب ساختن غرفه نمایشگاهی با نوع خدمت ارائه شدنی و کالای عرضه شده
  • ساخت غرفه نمایشگاهی متناسب با جلب نظر بازدید کنندگان

اسپیس سازان کوثر با تکیه بر متخصصین مجرب خود آمادگی طراحی ساخت انواع غرفه نمایشگاهی را دارد.

مقالات مرتبط

'اماکن عمومی برای اسپیس فریم'


کاربرد اسپیس فریم تنها مختص نمایشگاهها نیست واسپیس فریم نمایشگاهی صرفا برای استفاده در نمایشگاه نمی باشد ، اسپیس فریم در مکانهای غیر نمایشگاهی نیز استفاده فراوانی دارد.

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته دراسپیس می باشد .

'اسپیس فریم نمایشگاهی'


اسپیس فریم نمایشگاهی سازه ای مناسب جهت بکارگیری در نمایشگاهها و فضاهای باز جهت هرچه بهتر دیده شدن تبلیغات و همچنین انواع سالن های نمایشگاهی و غرفه ها محسوب میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-42