021-77524540-42
غرفه سازی فضای باز ساخت غرفه با اجاره اسپیس فریم فروش اسپیس فریم

غرفه سازی فضای باز ساخت غرفه با اجاره اسپیس فریم فروش اسپیس فریمغرفه سازی فضای باز فروش اسپیس فریم ساخت غرفه اجاره غرفه نمایشگاهی . با استفاده از اسپیس فریم میتوان غرفه زیبا، مستحکم و مقاومی رادر فضای باز ایجاد نمود. غرفه نمایشگاهی ساخته شده از اسپیس نمایشگاهی در فضای باز، دارای قابلیت مسقف شدن بوده که می توان آنها را توسط چادر و دیگر پوشاننده های ضدآب (مثل ورقه فلزی) که توانایی جلوگیری از نفوذ آب بداخل غرفه را دارند، پوشاند.

غرفه سازی فضای باز

برگزاری نمایشگاه با اسپیس فریم در فضای باز ویژگی های خاص خود را دارد و غرفه داران باید به نکاتی توجه کنند از جمله این که در فضای باز محدودیت ها و مزایای وجود دارد. از مزایای ساخت غرفه سازی فضای باز میتوان بیشتر بودن فضای کاری رابرشمرد ولی از معایب آن نیز می توان محدودیت های برودتی یا امنیتی را نام برد. غرفه ساز با توجه به موارد مختلف اقدام به ساخت غرفه فضای باز برای مشتری می پردازد. رعایت نکات جهت جلوگیری از ورود آب به داخل غرفه در هنگام بارندگی یکی از مواردی است که غرفه ساز درنظر می گیرد.

غرفه سازی فضای باز

فروش و اجاره اسپیس فریم و استفاده از آن در ساخت غرفه نمایشگاهی

البته بهتر است اسپیس فریم مسقف، دارای سقف شیبدار باشند که هنگام بارندگی، آب بداخل نفوذ نکند. غرفه نمایشگاهی همچنین باید به حدی مستحکم باشند که توان مقاومت در برابر باد و باران را داشته باشند.

اجاره و فروش اسپیس فریم و ساخت غرفه های زیبای نمایشگاهی

اسپیس سازان کوثر خدمات طراحی غرفه نمایشگاهی چه غرفه فضای باز و چه غرفه داخل سالن را ارایه می دهد.

مقالات مرتبط

'اماکن عمومی برای اسپیس فریم'


کاربرد اسپیس فریم تنها مختص نمایشگاهها نیست واسپیس فریم نمایشگاهی صرفا برای استفاده در نمایشگاه نمی باشد ، اسپیس فریم در مکانهای غیر نمایشگاهی نیز استفاده فراوانی دارد.

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته دراسپیس می باشد .

'اسپیس فریم نمایشگاهی'


اسپیس فریم نمایشگاهی سازه ای مناسب جهت بکارگیری در نمایشگاهها و فضاهای باز جهت هرچه بهتر دیده شدن تبلیغات و همچنین انواع سالن های نمایشگاهی و غرفه ها محسوب میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-42