خدمات نمایشگاهی با اسپیس فریم

خدمات نمایشگاهی با اسپیس فریم

اسپیس فریم جهت ارایه خدمات نمایشگاهی و ایجاد سازه مناسب برای ایجاد غرفه های نمایشگاهی چه در فضای باز و چه در فضای بسته بسیار مناسب است. اسپیس نمایشگاهی اجرای و ارایه غرفه ی غرفه داران را تسهیل می نماید.

اسپیس نمایشگاهی

در نمایشگاه ها تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات اقدام به ارایه و عرضه محصولات خود می نمایند. ایجاد فضای مناسب با اسپیس نمایشگاهی بخوبی قابل انجام است. در فضای بسته معمولا محدودیت مکان وجود دارد که با استفاده از اسپیس فریم این محدودیت از بین می رود زیرا قابلیت ساخت غرفه با اسپیس فریم در ابعاد مختلف قابل انجام است. در ضمن در فضای باز نیز اسپیس فریم قادر به ساخت سازه ها در ابعاد مختلف وجود دارد.

برپایی نمایشگاه ها باعث رونق کسب و کار افراد می شود که برپایی همراه با نمایش زیبا کالا و خدمات در اثربخشی بر روی مخاطبان اثر بیشتری دارد. اسپیس فریم به واسطه مقاومت در برابر عوامل محیطی هم مکان مناسب را برای نمایشگاه ها ایجاد کرده هم بخوبی مکانی امن برای کالا و خدمات ایجاد می کند.

مزایای اسپیس نمایشگاهی

قابلیت ساخت غرفه در اشکال مختلف از خصوصیات بارز اسپیس نمایشگاهی است. با اسپیس فریم صرفا با اتصال قطعات به یکدیگر امکان ساخت غرفه به هر شکل و ابعاد دلخواه قابل دسترسی است. ایجاد غرفه ها با طول و عرض مختلف از امتیازات اسپیس نمایشگاهی است.

اسپیس سازان کوثر امکان اجاره اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم برای کلیه خدمات نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی را دارد.

نظرات

    ارسال نظر

     (021) 66988936 - 39