محصولات اسپیس فریم

محصولات اسپیس فریم

اسپیس فریم به واسطه فرم هندسی خاص خود که دارد بخوبی قابلیت انواع سازه را جهت امور مختلف را دارد. ساخت انواع محصولات از اسپیس فریم نظیر انواع غرفه ها و قاب بنر و سن و استیج و انواع سالن ها از کاربردهای رایج اسپیس فریم است.

محصولات اسپیس فریم این قابلیت را بوجود آورده اندکه بتوان سازه های موقت را ایجاد کرد و پس از استفاده با باز کردن اتصالات دوباره سازه ی دیگر را بنا کرد. قابلیت جابجایی آسان و انتقال آسان اسپیس نمایشگاهی به محل سازه ویژگی منحصر به فرد اسپیس نمایشگاهی است.

احداث سازه های و فضاهای مسقف پارکینگی یکی از کاربردهای اسپیس فریم است. ایجاد پارکینگ های مسقف با اسپیس فریم بسیار ارزان و مناسب است. زیرا چهارچوب لازم را با اسپیس فریم به آسانی می توان ایجاد کرد و با چادر های مخصوص اسپیس فریم اقدام به ایجاد پوشش برای پارکینگ کرد.

با اسپیس فریم بخوبی می توان انبار های مسقف را ایجاد کرد و اقدام به نگهداری و حفظ اقلام و کالاهای مختلف کرد. ایجاد سن و استیج برای برگزاری جشن ها و مراسم های مختلف یا برگزاری همایش ها یا کنفرانس ها و یا استفاده از اسپیس فریم برای ایجاد طاق نصرت تنها گوشه ای از کاربردهای اسپیس فریم است.

اسپیس سازان کوثر امکان اجاره اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم با بالاترین کیفیت و در سریعترین زمان ممکن فراهم می نماید.

نظرات

    ارسال نظر

     (021) 66988936 - 39