نصب اسپیس نمایشگاهی

نصب اسپیس نمایشگاهی

اسپیس فریم با امکان جابجایی و نصب آسانی که داراد باعث راحتی و سهولت ساخت سازه های فضایی و نمایشگاهی شده است. وزن اسپیس فریم پایین بوده و براحتی می توان باجابجایی به اماکن مختلف اقدام به ساخت و راه اندازی انواع سازه های نمایشگاهی پرداخت.

مزایای نصب اسپیس نمایشگاهی

نصب اسپیس فریم آسان بوده و بواسطه ماهیت قطعه ای بودن اجزاء صرفا با داشتن بست های ویژه اتصال می توان اقدام به اتصال قطعات به یکدیگر و برپایی سازه ی فضایی پرداخت. با این وجود ایجاد سازه های بزرگ و ایجاد سازه های با طرح های خاص کار هر کسی نیست و نیازمند به رجوع افراد متخصص است. نصاب اسپیس فریم کسی است که با تجربه ای که در نصب اسپیس فریم و انواع سازه های برپا شونده بر مبنای اسپیس فریم اقدام به راه اندازی سازه بر مبنای اسپیس فریم می نماید.

شرایط مختلف نصب اسپیس نمایشگاهی

نصب و راه اندازی سازه در مکان های بسته و یا مکان های باز کاملا متفاوت است و ملزومات و شرایط خاص خود را داراست. با اسپیس فریم در فضای بسته با توجه به محدودیت مکانی که وجود دارد می توان اقدام به راه اندازی سازه و با ابعاد و اشکال مختلف کرد. در فضای باز هم اسپیس فریم شرایط لازم را برای مقاومت نسبت به شرایط محیطی دارد و صرفا با ایجاد سازه ای امن و مستحکم می توان اقدام به استفاده از اسپیس فریم نمود.

اسپیس سازان کوثر امکان اجاره اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم با بهترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن را دارد.

نظرات

    ارسال نظر

     (021) 66988936 - 39