لیست قیمت

اسپیس فریم
.
فروش
۶۸,۲۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان

فروش اسپیس فریم


 

​فروش اسپیس فریم در اسپیس سازان کوثر 

اسپیس فریم و به طور کلی اسپیس های نمایشگاهی یکی از بهترین ابزارهای است که برای ایجاد غرفه های نمایشگاهی و سازه های دلخواه با اندازه ها و اشکال متفاوت می باشد . به عبارتی با اسپیس فریم میتوان انواع ایستگاه های صلواتی را در نقاط مختلف شهر راه اندازی کرد. مجموعه اسپیس سازان کوثر ضمن فروش و اجاره اسپیس فریم های با کیفیت آماده ارائه خدمات برای بنا و ساخت ایستگاه های صلواتی در مناسبت های مذهبی و غیر مذهبی مختلف می باشد. 
 
 شما مشتریان عزیز می توانید برای دریافت کلیه خدمات اسپیس فریم با شماره (9101400-021) تماس بگیرید.

در صورتی که با محصول اسپیس فریم آشنایی کافی ندارید پیشنهاد میکنیم تا انتهای آموزش ما را همراهی کنید، بدون شک اطلاعات مفیدی در این زمینه کسب خواهید کرد. 
سازه اسپیس فریم (space frame) فرم های هندسی منظمی می باشند که به طور متحد در کنار یکدیگر قرار میگیرند. فروش اسپیس فریم جهت ساخت غرفه نمایشگاهی در دو نوع اسپیس فریم آبکاری و رنگی عرضه می گردد. نوع آبکاری شده اسپیس جهت فروش اسپیس ، ضد زنگ بوده و دوام و پایداری بیشتری دارد.
ویژگی منحصر به فرد فروش اسپیس فریم قابلیت اتصال توسط بست اسپیس فریم به یکدیگر در حداقل زمان قابل اجرا می باشد. تنوع ابعادی اسپیس فریم و امکان استفاده از بست اسپیس فریم محدودیت فضای لازم را ازبین می برد. لذا اسپیس فریم با دارا بودن اندازه های مختلف قابلیت ساخت غرفه نمایشگاهی را با ابعاد متفاوت دارا است.
به دلیل قابلیت ایستایی بالا بهمراه مقاومت در برابر هر نوع آب و هوا، سازه اسپیس فریم، قابلیت اجرا شدن در فضای باز و هر نوع آب و هوایی را دارا می باشند.
سرعت بالا در مونتاژ و د مونتاژ نیز از دیگر قابلیت های اسپیس فریم می باشد که آنها را بسیار کاربردی و پرطرفدار ساخته است. زمان ساخت اسپیس نمایشگاهی بسیار کوتاه است.
اسپیس فریم از دو جزء اصلی ساخته شده است که عبارتند از لولا و اعضا. اعضا دارای مقطع گرد یا مستطیل شکل بوده که استحکام سازه را فراهم می کند و قسمت دیگر اسپیس فریم لولا واتصالات از جمله بست اسپیس فریم است.
براساس تعداد لایه های مشبک اسپیس فریم به دسته های زیر تقسیم می شوند:
شبکه ی تک لایه
•شبکه ی دولایه
شبکه ی سه لایه
در نوع تک لایه تمامی عناصر در سطح یک لایه کنار هم قرار می گیرند که جهت سازه مسطح و خمیده کاربرد بیشتری دارد. نوع دو لایه ، دو لایه ی موازی با رعایت فاصله از هم قرار گرفته است و نوع سه لایه اجزا سازه در سه لایه موازی قرار داده می شوند که این نوع بیشتر درساخت سازه تخت کاربرد دارد.

نکات ضروری در طراحی ایده ال اسپیس فریم 

اسپیس فریم با کاربری کاملا تناسب داشته باشد.
اسپیس فریم زیبایی بصری داشته باشد .
پس از ساخت اسپیس فریم، استحکام کافی داشته باشد.
در ساخت اسپیس حالت بهینه در حجم تولید در نظرگرفته شود.

اسپیس در چه جاهایی کاربرد دارد 

ساخت غرفه های نمایشگاهی
ساخت قاب بنری
ساخت طاق نصرت
ساخت پارکینگ و انبار موقت
ساخت سالن
 

مزایای خرید اسپیس فریم نمایشگاهی

امروزه علاوه بر استفاده اسپیس فریم در فضاهای با ارتفاع سقف بلند در مکانهای با ارتفاع کوتاه و متوسط هم استفاده می شود.
خرید اسپیس فریم نمایشگاهی برای افرادی که به طور مداوم از آن در ساخت غرفه استفاده می کنند، بسیار مقرون به صرفه می باشد. امروزه استفاده از اسپیس فریم  در اکثر مراکز اداری و تجاری به طور چمشگیری افزایش یافته است. عدم نیاز به جوشکاری و سرعت بیشتر در نصب اسپیس فریم از مزایای ممتاز است.
شرکت اسپیس سازان کوثر جهت فروش اسپیس فریم، انواع مختلف اسپیس فریم را در متراژ، شکل ها و رنگ های مختلف تولید کرده و اقدام به فروش اسپیس می نماید. اسپیس تولید شده توسط اسپیس سازان کوثر جهت فروش اسپیس فریم بهترین کیفیت را داشته و از جوش co۲ برای اتصالات استفاده می شود. جوش co۲ نسبت به جوش برق مقاومت بالاتری دارد. پوشش رنگ کوره ای و آبکاری اسپیس باعث مقاومت بالاتر اسپیس شده که سیستم آبکاری اسپیس مقاومت بالاتری را به وجود می آورد. اسپیس سازانفروش اسپیس فریم با کیفیت بالا را فراهم آورده است. فروش اجاره و نصب اسپیس از خدمات ماست .
اسپیس سازان کوثر اسپیس فریم با کیفیت و با درجه استحکام بالا را در اختیار مشتریان قرار می دهد. این مرکز هم قابلیت اجاره اسپیس فریم و هم فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در تناژ بالا و در سریعترین زمان ممکن را دارد. جهت عملیات نصب اسپیس فریم بهتر است از نصاب اسپیس که دارای تجربه و تخصص کافی است بهره ببرید. برای اطلاعات بیشتر و اجاره اسپیس فریم های با کیفیت نمایشگاهی و یا سازه های نمایشگاهی با این مجموعه تماس بگیرید. 
با کارشناسان ما در ارتباط باشید

برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم و اجاره محصول تماس بگیرید

ارسال نظرات

 
   
۰۲۱-۹۱۰۱۴۰۰۰