021-77524540-42
نصب اسپیس فریم نمایشگاهی

نصب اسپیس فریم نمایشگاهینصب اسپیس فریم
نصب اسپیس فریم

نصب اسپیس فریم امری تخصصی است که عملیات نصب اسپیس فریم بایستی بنحو مطلوب توسط نصاب صورت گیرد. نصب اسپیس فریم در عین سهولت و سرعت، نیازمند تخصص و تبحر خاصی است از این رو، چگونگی نصب یکی از امور تخصصی حوزه طراحی اسپیس فریم نمایشگاهی بشمار می رود که بهتر است توسط نصاب متبحر و با تجربه طبق نقشه انجام شود؛ زیرا محاسبه میانگین بار تقریبی نقاط مختلف سازه، نیازمند محاسبات دقیق وزن اسپیس فریم و بارگذاری برروی نقاط امن بدون استرس برای سازه هاست. برای نصب اسپیس از بست اسپیس فریم استفاده می شود که براحتی قابل انجام است که سازه محکم و زیبایی را خلق می کنند اسپیس فریم نمایشگاهی بواسطه شکل همراه ساختار هندسی که دارند وزن خود را در جهات مختلف به زمین وارد می سازند. بست اسپیس فریم به صورت پروانه ای نصب اسپیس فریم را آسان ساخته است.

نصب اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم نمایشگاهی

نصب اسپیس فریم را می توان به شکلهای مختلفی صورت می گیرد .انتخاب روش صحیح نصب بستگی به جزئیات استفاده دارد. در نصب اسپیس  روش انتقال اجزاء ، بزرگی و حجم سازه فضایی، میزان استحکام اسپیس در روش نصب موثر است. یکی از روشهای معمول در نصب اسپیس روش داربستی است. از روشهای دیگر می توان به روش مونتاژ بلوک اشاره کرد که در مواردی که تمایل به استفاده از شبکه های دو لایه اسپیس فریم است بیشتر استفاده می شود. از روشهای دیگر در نصب می توان روش آسانسور یا بالابر را نام برد.

نصب اسپیس فریم و اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی

به منظور نصب صحیح مستحکم اسپیس فریم پروژه غرفه سازی، ابتدا نقشه جا نمایی سازه اسپیس فریم در ابعاد محیطی در نظر گرفته شده سپس توسط نرم افزارهای موجود در این زمینه طراحی می شود. در مرحله بعد نیز اسپیس فریم پیش ساخته به صورت یکپارچه، در محل خود قرار گرفته و نصب میشود. نصب صحیح اسپیس فریم علاوه بر ماندگاری و صرفه ی اقتصادی، می تواند اثرات مثبت و طولانی مدت بر مخاطب گزارد.

نصب اسپیس فریم و فروش و اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی

اسپیس سازان کوثر با تکیه به نیروی متخصص خود و دارا بودن نصاب اسپیس فریم متخصص امکان نصب در سریع ترین زمان و با کیفیت بالا را داراست.

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است. پوشش دهی اسپیس فریم بر کیفیت نهایی بسیار تاثیر گزار است

'اسپیس فریم نمایشگاهی'


اسپیس فریم نمایشگاهی سازه ای مناسب جهت بکارگیری در نمایشگاهها جهت ساخت انواع سالن های نمایشگاهی و غرفه ها محسوب میشود.

ارسال نظرات

 
 
 
021-77524540-42