91014000(021)

آبکاری اسپیس فریم به چه شکلی صورت می گیرد ؟
آبکاری چیست؟


در این آموزش قصد داریم تا شما را با نحوه آبکاری اسپیس فریم آشنا نماییم. اگر علاقه مند به این موضوع هستید ، با این مقاله همراه باشید. 


جهت خرید اسپیس می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید
خرید اسپیس فریم های با کیفیت

آبکاری اسپیس فریم

با ایجاد پوشش گالوانیزه بر روی اسپیس فریم سطحی مناسب بخصوص از لحاظ زیبایی و مقاومت به خوردگی برای اسپیس فریم ایجاد میشود. اسپیس فریم را در حمام گالوانیزه سیانوری قرار داده و آبکاری آن صورت میگیرد. حمام گالوانیزه در داخلش روکشی فلزی قرار گرفته و روی سطح وان توسط تسمه هایی از جنس مس شینه کشی شده است. در این حمام با ایجاد قطب آند و تسمه ی دیگر که قطب کاتد را تشکیل داده و در مرکز وان است عملیات گالوانیزه کردن سطح صورت میگیرد. اسپیس فریم درون این وان غوطه ور شده و در محلول سیانوری و یا اسیدی آبکاری اسپیس فریم صورت میگیرد.

آبکاری اسپیس فریم | اسپیس نمایشگاهی


محلول کاربردی مورد استفاده برای
اسپیس فریم جهت گالوانیزه کردن یا محلول گالوانیزه سیانوری یا اسیدی است. محلول گالوانیزه سیانوری قلیایی بوده که می تواند سیانور سدیم ، سیانور روی ، سود کاستیک و... باشد. در حمام برق سه فاز 25 آمپری به برق ضعیفی با آمپر 1000 تا 3000 آمپر و ولتاژی خروجی 25 ولت تبدیل میشود. فلز روی در حمام بصورت میکرونی از آند روی جدا شده و روی قطعه قرار میگیرد.

بیشتر بخوانید: چگونگی ساخت اسپیس فریم

در هر دقیقه حدود یک میکرون از آند روی قطعه قرار میگیرد. سطح بدست آمده برای
اسپیس فریم گالوانیزه نام گرفته که بسیار زیباست و در عین حال از اسپیس فریم  در مقابل خوردگی حفاظت میکند. 

برای اجاره غرفه های نمایشگاهی میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید. 

برای اطلاعات بیشتر می توانید مقالات سایت
اسپیس سازان کوثر را مطالعه نمایید. همچنین می توانید با کارشناسان اسپیس سازان تماس گرفته و اطلاعات جامعی به دست آورید.

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

91014000(021)