021-77524540-2
استحکام در اسپیس فریم

بررسی ویژگی استحکام اسپیس فریم نمایشگاهیبررسی ویژگی استحکام اسپیس فریم نمایشگاهی


استحکام اسپیس فریم نمایشگاهی، یکی از مولفه های کلیدی است که در ساخت اسپیس فریم باید رعایت شود. اسپیس فریم بوسیله مفتول های خاص ایجاد شده که هم تحمل بار بالا را داشته و هم خورده نشده و دچار زنگ زدگی نمی شوند.

اسپیس فریم بصورت ذاتی استحکام بالایی دارد ولی می توان با استفاده از رکاب های بیشتر در سطح اسپیس و استفاده از متریال های ضخیم تر عمر سازه ساخته شده بر مبنای اسپیس فریم را بالا برد.

علت استحکام اسپیس نمایشگاهی

بست اسپیس فریم در انتقال و توزیع نیرو در سازه ی ساخته شده با اسپیس فریم بسیار موثر است. استحکام بست ها بالا بوده و دچار شکستگی نمی شوند. اسپیس نمایشگاهی بخوبی فضای لازم برای برگزاری غرفه نمایشگاهی را فراهم می کند. غرفه داران می توانند با اجاره اسپیس نمایشگاهی اقدام به راه اندازی غرفه خود کنند. استفاده از اسپیس فریم جهت برپایی غرفه نمایشگاهی باعث کاهش هزینه غرفه داران می شود. زیرا با برگزاری نمایشگاه می توان با جدا کردن اجزا اسپیس فریم از هم سازه را برداشت و با قابلیت جابجایی و حمل و نقل آسانی که اسپیس فریم دارد به مکان های مختلف جابجا کرد.

اسپیس سازان کوثر با افتخار انواع اسپیس فریم، با بالاترین کیفیت ممکن فراهم می نماید. 
مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-2