021-77524540-2
کاربرد اسپیس فریم در نمایشگاه

کاربرد اسپیس فریم در برگزاری نمایشگاه هابرگزاری غرفه های نمایشگاهی با اسپیس فریم


اسپیس فریم، جهت ارایه خدمات نمایشگاهی و ایجاد سازه مناسب برای ایجاد غرفه های نمایشگاهی چه در فضای باز و چه در فضای بسته بسیار مناسب است. این سازه نمایشگاهی،اجرا و ارایه ی انوع غرفه های نمایشگاهی را برای غرفه داران تسهیل کرده است. 
در نمایشگاه ها تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات اقدام به ارایه و عرضه محصولات خود می نمایند. ایجاد فضای مناسب با اسپیس نمایشگاهی بخوبی قابل انجام است. در فضای بسته معمولا محدودیت مکان وجود دارد که با استفاده از اسپیس فریم این محدودیت از بین می رود زیرا قابلیت ساخت غرفه با اسپیس فریم در ابعاد مختلف قابل انجام است. در ضمن در فضای باز نیز اسپیس فریم قادر به ساخت سازه ها در ابعاد مختلف وجود دارد.

استفاده از اسپیس فریم برای برپایی نمایشگاه


برپایی نمایشگاه ها باعث رونق کسب و کار افراد می شود که برپایی همراه با نمایش زیبا کالا و خدمات در اثربخشی بر روی مخاطبان اثر بیشتری دارد. اسپیس فریم به واسطه مقاومت در برابر عوامل محیطی هم مکان مناسب را برای نمایشگاه ها ایجاد کرده هم بخوبی مکانی امن برای کالا و خدمات ایجاد می کند.

قابلیت ساخت غرفه در اشکال مختلف از خصوصیات بارز اسپیس نمایشگاهی است. با اسپیس فریم صرفا با اتصال قطعات به یکدیگر امکان ساخت غرفه به هر شکل و ابعاد دلخواه قابل دسترسی است. ایجاد غرفه ها با طول و عرض مختلف از امتیازات اسپیس نمایشگاهی است.

اسپیس سازان کوثر امکان اجاره اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم برای کلیه خدمات نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی را دارد.

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-2