021-77524540-2
معرفی کاربردهای مختلف اسپیس فریم

معرفی کاربردهای مختلف اسپیس فریم



 کاربردهای اسپیس فریم


اسپیس فریم به واسطه فرم هندسی خاص خود که دارد بخوبی قابلیت انواع سازه را جهت امور مختلف دارد. ساخت انواع محصولات اسپیس فریم، نظیر انواع غرفه ها و قاب بنر و سن و استیج و انواع سالن ها از کاربردهای رایج اسپیس فریم است.
محصولات اسپیس فریم این قابلیت را بوجود آورده اند، که بتوان سازه های موقت را ایجاد کرد و پس از استفاده با باز کردن اتصالات دوباره سازه ی دیگر را بنا کرد. قابلیت جابجایی آسان و انتقال آسان اسپیس نمایشگاهی به محل سازه ویژگی منحصر به فرد اسپیس نمایشگاهی است.

احداث سازه ها و فضاهای مسقف پارکینگی با اسپیس فریم


احداث سازه ها و فضاهای مسقف پارکینگی یکی از کاربردهای اسپیس فریم است. ایجاد پارکینگ های مسقف با اسپیس فریم بسیار ارزان و مناسب است. زیرا چهارچوب لازم را با اسپیس فریم به آسانی می توان ایجاد کرد و با چادر های مخصوص اسپیس فریم اقدام به ایجاد پوشش برای پارکینگ کرد.
با اسپیس فریم بخوبی می توان انبار های مسقف را ایجاد کرد و اقدام به نگهداری و حفظ اقلام و کالاهای مختلف کرد.

ایجاد سن و استیج برای برگزاری جشن ها و مراسم ها با سازه اسپیس فریم


 ایجاد سن و استیج برای برگزاری جشن ها و مراسم های مختلف یا برگزاری همایش ها یا کنفرانس ها و یا استفاده از اسپیس فریم برای ایجاد طاق نصرت تنها گوشه ای از کاربردهای اسپیس فریم است.اسپیس سازان کوثر امکان اجاره اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم با بالاترین کیفیت و در سریعترین زمان ممکن فراهم می نماید.




مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-2