021-77524540-2
قیمت اسپیس نمایشگاهی چقدر است؟

قیمت اسپیس نمایشگاهی چقدر است ؟قیمت اسپیس نمایشگاهی


قیمت اسپیس نمایشگاهی و به عبارتی قیمت هر متر اسپیس فریم از مواردی است که مشتریان سوال دارند و و بر روی روند تولید هم تاثیر دارد. در کل اسپیس نمایشگاهی نسبت به سایر روش های ایجاد سازه از قیمت پایین تری برخوردار است. قیمت اسپیس فریم به کیفیت اسپیس نمایشگاهی بسیار وابسته است.

یکی از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار در  قیمت نهایی اسپیس فریم ، نوع مواد برای متریال است. ارزان قیمت بودن اسپیس فریم دلیل بر کیفیت و مرغوبیت سازه نیست. در روند ساخت اسپیس فریم طی مراحلی لازم است که هر یک بایستی به دقت انجام شود و نحوه انجام این مراحل بر کیفیت نهایی و قیمت سازه تاثیر گزار است.

نحوه جوشکاری اسپیس فریم بر روی استحکام اسپیس نمایشگاهی تاثیرگزار است که بایستی توسط جوشکار مجرب صورت گیرد. این که اسپیس فریم رنگ شده باشد یا اسپیس فریم آبکاری شده باشد بر روی قیمت نهایی اسپی فریم تاثیر فراوان دارد.

قابلیت استفاده اسپیس فریم برای چند سازه باعث به صرفه شدن فروش اسپیس شده است. زیرا اسپیس نمایشگاهی از قطعاتی تشکیل شده است که می توان آنها را بست به هم متصل کرد و براحتی قطع و وصل کردن امکان پذیر است و می توان سازه ها را با اشکال مختلف و در مکان های مختلف بر مبنای آن ساخت. 

برای اطلاعات بیشتر می توانید با اسپیس سازان کوثر، تماس حاصل فرمایید.مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-2