021-91014000

استفاده مجدد اسپیس فریم نمایشگاهیاسپیس فریم سازه ای مناسب است که قابلیت استفاده در تعداد مکرر را دارد. این ویژگی مناسب اسپیس نمایشگاهی بدلیل جدا بودن قطعات از هم و اتصال به یکدیگر توسط بست اسپیس فریم است. اسپیس نصب شده را براحتی می توان از هم جدا کرد و در موارد دیگر استفاده کرد.

اسپیس نمایشگاهی

اسپیس فریم قابلیت استفاده در انواع فضاهای بسته و باز را دارد. تنها بایستی بخوبی عملیات نصب انجام شود که این امر بدلیل ماهیت ساده نصب سازه براحتی انجام می شود. اسپیس فریم را برای فضاهای نمایشگاهی بخوبی می توان استفاده کرد. ولی برای بالا بردن ایمنی و ایجاد طرح های زیبا و شکیل بهتر است عملیات نصب توسط نصاب انجام شود.

قابلیت استفاده مکرر اسپیس فریم در فضا و مکان های مختلف این سازه را به سازه ای به صرفه برای امور مختلف کرده است. افرادی می توانند با رجوع به مراکز فروش اسپیس و خرید آن برای استفاده های مختلف خود از اسپیس فریم استفاده کنند. گاهی برخی اقدام به اجاره اسپیس نمایشگاهی می کنند که معمولا این افراد استفاده موقتی از اسپیس نمایشگاهی دارند.

اسپیس سازان کوثر امکان اجاره اسپیس نمایشگاهی و فروش اسپیس فریم در انواع طرح ها و ابعاد و با بالاترین کیفیت را دارد.

برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

021-91014000