021-91014000

بررسی ویژگی اسپیس فریم کرو یا منحنی شکلاسپیس فریم کرو یا منحنی شکل چیست ؟

اسپیس فریم کرو یا منحنی شکل ، نوع خاصی از انواع اسپیس نمایشگاهی است که در اندازه های متفاوت تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع اسپیس فریم ها دارای کاربردهای خاص مربوط به خود می باشند. یکی از موارد کاربردی در استفاده از اسپیس فریم کرو، استفاده در قاب بنر است. قاب بنر ساخته شده بایستی به خوبی بنر را در معرض دید مخاطبان قرار دهد که استفاده از اسپیس فریم کرو کمک فراوانی به این امر می کند.

اسپیس فریم منحنی

کاربرد اسپیس فریم منحنی شکل

گاهی نیاز به ایجاد طرح های خاص و زیبا برای سازه های نمایشگاهی است. مثلا در ساخت غرفه های نمایشگاهی نیاز به ایجاد طرح های زیبا و شکیل می باشد که تنها می توان با اسپیس فریم کرو این سازه ها را ساخت.

ساخت این نوع اسپیس نمایشگاهی نیاز به بررسی های خاص و استفاده از تجربه دارد. نحوه ساخت این نوع متفاوت است. اسپیس سازان کوثر، اقدام به فروش اسپیس و اجاره اسپیس نمایشگاهی ، در ابعاد مختلف و با بالاترین کیفیت می نماید.

مجموعه اسپیس سازان کوثر اجاره اسپیس فریم با قیمت مناسب و با کیفیت مناسب را برای مشتریان فراهم نموده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان اسپیس تماس حاصل فرما ئید.

برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

021-91014000