021-91014000

ویژگی های فنی سقف اسپیس فریم نمایشگاهیکاربرد اصلی سقف اسپیس فریم 

 برای ایجاد سقف برای مکان های مختلف ، سقف اسپیس فریم و سقف اسپیس فریم نمایشگاهی بسیار مناسب است. ایجاد سقف اسپیس فریم و سقف اسپیس فریم برای ایجاد مکان مسقف به سادگی و با قیمت مناسب امکان پذیر است.

برای سفارش آنلاین لوازم نمایشگاهی همین الان با مجموعه کوثر تماس بگیرید.   

قیمت سقف اسپیس فریم

از آنجایی که سقف ساخته شده با اسپیس فریم بر مبنای قطعات جدا از هم و بر مبنای قطع و وصل کردن قطعات اسپیس استوار است و از آنجایی که اسپیس فریم از سازه های ارزان قیمت محسوب می شود لذا قیمت ایجاد سقف با اسپیس فریم ارزان و مقرون به صرفه تمام می شود.

اجاره اسپیس فریم 

برای ایجاد سقف مکان های موقت یکی از راه حل های مناسب اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی است. این راه حل هم مقرون به صرفه است و هم به خاطر اینکه با اتصال بین قطعات می توان برای سقف ها با ابعاد و اشکال مختلف سقف اسپیس فریم ایجاد کرد بسیار مناسب است.


اجاره اسپیس فریم


مکان های دائمی کاندیدای مناسبی برای ایجاد  سقف اسپیس فرم است که با فروش و خریداری اسپیس فریم می توانید براحتی سازه مورد نظرتان را ایجاد کنید.


با ایجاد سقف با اسپیس فریم می توانید مکانی امن و مناسب برای را جهت استفاده ایجاد کنید. استفاده از چادرهای نمایشگاهی برای تکمیل سقف اسپیس فریم ، بسیار مناسب است. اسپیس سازان کوثر، قادر به ایجاد انواع سقف های اسپیس فریمی و تامین چادرهای نمایشگاهی است. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با اسپیس سازان کوثر تماس بگیرید. 


برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

021-91014000