021-91014000

سازه های نمایشگاهی و کاربرد اصلی آن هاکاربرد اصلی سازه های نمایشگاهی 

سازه های نمایشگاهی بویژه اسپیس فریم نقش اساسی در برگزاری نمایشگاهی و ایجاد سازه ها و غرفه های نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی دارد. اسپیس فریم نمایشگاهی بخوبی با برقراری اتصالات سازه مناسب را برای مخاطبان ایجاد می کند. 

برای اجاره اسپیس فریم می توانید با این مجموعه تماس بگیرید.

این سازه ها دارای بیشترین مزیت و دوام و کیفیت هستند و امکان ایجاد سازه با اشکال مختلف و پیچیده را دارند. سازه های نمایشگاهی ساخته شده به راحتی نصب و راه اندازی می شوند و بخوبی  فضای امن و زیبا برای مخاطبان ایجاد میکند. با استفاده از اسپیس فریم امکان ایجاد سازه های نمایشگاهی با اشکال مختلف را دارید. 
با اسپیس فریم ها براحتی می توان انواع سازه نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی را در کوتاهترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ممکن ساخت.

اجاره اسپیس فریم در اسپیس سازان کوثر

 جهت ایجاد انواع غرفه ها می توان از اسپیس فریم استفاده کرد. غرفه فضای باز یا غرفه داخل سالن هر دو توسط اسپیس نمایشگاهی قابل ساخت و راه اندازی است. استحکام اسپیس فریم بالاست و می تواند براحتی از تجهیزات حرارتی و برودتی در اسپیس فریم استفاده کرد. 
از لحاظ قیمتی ، سازه های نمایشگاهی ساخته اسپیس فریم دارای قیمت کمتری نسبت به سایر ابزارآلات برای ایجاد سازه های نمایشگاهی است ولی از مزیت های دیگر اسپیس فریم قابلیت استفاده در اشکال مختلف و در مکان های مختلف و در دوره های مختلف است که این مزیت استفاده از اسپیس فریم برای ایجاد سازه های نمایشگاهی را بصرفه تر می کند.

  
برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با انواع اسپیس فریم به سایت اسپیس سازان کوثر سری بزنید. این مرکز هم قابلیت اجاره اسپیس فریم و هم فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در تناژ بالا و در سریعترین زمان ممکن را دارد. جهت عملیات نصب اسپیس فریم بهتر است از نصاب اسپیس که دارای تجربه و تخصص کافی است بهره برید. برای اطلاعات بیشتر و سفارش اسپیس فریم های با کیفیت نمایشگاهی با این مجموعه تماس بگیرید. 

برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

021-91014000