021-77524540-2
اسپیس فریم در معماری

اسپیس فریم در معماریاسپیس فریم در معماری اسپیس نمایشگاهی در معماری . یکی از ابزارالات مناسب برای معماری اسپیس فریم است. با اسپیس فریم در معماری می توان انواع سازه های نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی را ساخت. اسپیس فریم قابلیت ساخت انواع سازه های نمایشگاهی با اشکال پیچیده و مختلف را دارد.

اسپیس فریم در معماری

 

 

اسپیس فریم بخوبی قابلیت استفاده در معماری را دارد و بوسیله اسپیس فریم می توان انواع سازه های فضایی را با اشکال پیچیده و مختلف ساخت. با اسپیس فریم می توان اشکال فرم های هندسی را بصورت منظم و یک پارچه ساخت. اسپیس فریم قطعات بصورت منظم در کنار هم قرار می گیرد و سازه ی دلخواه برای مخاطبان ساخته می شود. اسپیس فریم سبک وزن بوده و این امر جابجایی آن را آسان ساخته است. اسپیس فریم با استفاده از اتصالات نیرو را به صورت منظم تقسیم کرده و استحکام مناسب را ایجاد می کند.   

اسپیس نمایشگاهی در معماری

اسپیس نمایشگاهی قابلیت استفاده در انواع سازه های نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی را دارد. ایجاد شکل و ساختار هندسی مناسب از قابلیت های اسپیس فریم نمایشگاهی است. بست اسپیس فریم در سازه اتصالات را برقرار کرده و سازه ای زیبا و محکم مطابق با اصول معماری برای مخاطبان ایجاد می کند. اسپیس فریم قابلیت استفاده در امور مختلف را داشته و تنوع کاربری دارد.

اسپیس فرم در معماری و نکات آن

اسپیس فریم سبک وزن بوده و قابلیت جابجایی آسان از مزایای این سازه نمایشگاهی است. از لحاظ قیمت اجاره اسپیس فریم بسیار مقرون به صرفه است. در اسپیس فریم می توان انواع امکانات برودتی و حرارتی و تجهیزات برقی را بالاترین دقت استفاده کرد. اسپیس فریم را به آسانی می توان برای ساخت غرفه نمایشگاهی استفاده کرد. این سازه سبک وزن بوده و قابلیت حمل و نقل آسان دارد. اسپیس فریم را می توان در انواع فضاهای داخل سالن و فضای بیرونی استفاده کرد زیرا امکان استفاده اسپیس نمایشگاهی در شرایط نمایشگاهی مختلف را دارد. اسپیس فریم برای ساخت سازه در مزیت آسانی برای ساخت سازه است که براحتی می تواندر سریعترین زمان ممکن با آن سازه را ساخت. اسپیس فریم دارای درجه ایمنی بالا بوده و اتصالات محکم در آن استفاده شده است. جوش استفاده در تولید اسپیس فریم دارای درجه کیفیت بالا است و اتصال محکمی است. اسپیس فریم قابلیت استفاده در فضا های خارجی را داشته و می توان براحتی برای آن سقف تهیه کرد. از این سازه می توان برای غرفه آرایی و نورپردازی استفاده کرد. اسپیس سازان کوثر امکان اجاره اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم را در سریعترین زمان ممکن را دارد. تولید اسپیس فریم با کیفیت در این مرکز انجام می شود.

مقالات مرتبط

'اماکن عمومی برای اسپیس فریم'


کاربرد اسپیس فریم تنها مختص نمایشگاهها نیست واسپیس فریم نمایشگاهی صرفا برای استفاده در نمایشگاه نمی باشد ، اسپیس فریم در مکانهای غیر نمایشگاهی نیز استفاده فراوانی دارد.

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته دراسپیس می باشد .

'اسپیس فریم نمایشگاهی'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-2