021-77524540-2
 بررسی طاق نصرت

طاق نصرتطاق نصرت همان طاق پیروزی است که بعنوان نماد پیروزی شناخته می شود.در گذشته به بستن طاق "خوازه بستن" نیز گفته می شد که زمان پیروزی در جنگ از آن استفاده می کردند تا لشکر پیروز از زیر آن عبور کنند.

طاق نصرت

 

این طاق می تواند بحالت مختلف بسته شود دارای جنس مختلف بوده که بوسیله متریال مختلفی همچون چوب، فلز ، اسپیس فریم ساخته شود. طاق نصرت ساخته شده از اسپیس نمایشگاهی بسیار متنوع زیبا است.

طاق نصرت و اسپیس

 

از این طاق که یک سازه نمادین می باشد می توان در جشن و مراسمات مختلف، بمنزله ورودی به محل، استفاده کرد؛ بوسیله تزیین روی آن بصورت گوناگون، جلوه ای زیبا به آن بخشید. همچنین از دیگر کاربردهای این طاق اسپیس فریمی، در ابتدا (start) و انتها (finish) مسابقات مختلف ورزشی مثل دو و میدانی، دوچرخه سواری ... می باشد. 
 می توان در مراسمات مختلف به منزله ی ورودی به محل استفاده کرد.  خصوصا در جشن ها از جمله جشن های ایام شعبانیه کاربرد فراوان دارد. با اجاره طاق نصرت می توان به برگزاری مراسمات به نحو احسن اقدام نمود. اسپیس فریم بواسطه بکارگیری اجزایی همچون بست اسپیس فریم استحکام و مقاومت کافی جهت ایجاد طاق فراهم می کند. اسپیس سازان کوثر متناسب با کاربری مختلف و متناسب با نیاز مشتریان انواع طاق را ارایه می دهد.

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-2