021-91014000

طراحی غرفه نمایشگاهی بوسیله اسپیس نمایشگاهیطراحی غرفه نمایشگاهی بوسیله اسپیس نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی بوسیله اسپیس نمایشگاهی مناسب اهمیت بالایی در ساخت غرفه نمایشگاهی دارد. با استفاده از اسپیس فریم می توان انواع غرفه نمایشگاهی اعم از غرفه نمایشگاهی داخل سالن و غرفه نمایشگاهی فضای باز را اجرا نمود. غرفه نمایشگاهی داخل سالن که با استفاده از اسپیس فریم ساخته و اجرا میشوند، دارای زیبایی، استحکام ،ایمنی بوده و دارای متراژ ، ابعاد مختلف قابل اجرا می باشند.

برای اجاره غرفه نمایشگاهی کافیست باکارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

طراحی غرفه نمایشگاهی با به کارگیری سازه اسپیس فریم طراحی و ساخت غرفه در کمترین زمان را میسر می کند. یکی از مهمترین خصوصیات یک غرفه نمایشگاهی قابل قبول، میتوان به جذابیت بصری غرفه برای جذب هرچه بیشتر بازدیدکنندگان اشاره کرد. غرفه نمایشگاهی به منزله ویترینی جهت نمایش فعالیتها و خدمات است. با ماندگاری غرفه در ذهن بازدید کننده از ملاک های موفقیت غرفه نمایشگاهی است.بدیهی است غرفه هایی دارای بازدیدکننده بیشتری هستند که طراحی و دیزاین چشمگیرتری داشته باشند و حرفه ای تر طراحی شده باشند. زیبایی ظاهری غرفه، خواه ناخواه این اطمینان را در ذهن مخاطب ایجاد میکند که این غرفه به لحاظ تخصصی در سطح بالایی قرار دارد که توان ارائه خدمات در سطح مطلوب تری را داراست. از بهترین سازه های برای نورپردازی ، غرفه آرایی می توان به اسپیس فریم اشاره کرد. وزن کم، امکان استفاده در هر شرایط آب و هوایی، قابلیت تحمل بار زیاد همچنین امکان عبور امکانات حرارتی، برقی و.. از فضای اسپیس فریم، از مزیت های مهم این سازه هاست.

بیشتر بخوانید: آشنایی با چند سازه نمایشگاهی مهم و کاربرد آن ها

نکات مورد نیاز در طراحی غرفه نمایشگاهی

ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی متناسب با فضای مورد نظر نمایشگاه توجه به موقعیت مکانی غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه همراه رعایت محل های عبور و مرور ... ساخت غرفه متناسب با طرح نقشه غرفه نمایشگاهی متناسب ساختن غرفه نمایشگاهی با نوع خدمت ارائه شدنی و کالای عرضه شده ساخت غرفه نمایشگاهی متناسب با جلب نظر بازدید کنندگان اسپیس سازان کوثر با تکیه بر متخصصین مجرب خود آمادگی طراحی ساخت انواع غرفه نمایشگاهی را دارد.
اسپیس سازان کوثر
 اسپیس فریم با کیفیت و با درجه استحکام بالا را در اختیار مشتریان قرار می دهد. این مرکز هم قابلیت اجاره اسپیس فریم و هم فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در تناژ بالا و در سریعترین زمان ممکن را دارد. جهت عملیات نصب اسپیس فریم بهتر است از نصاب اسپیس که دارای تجربه و تخصص کافی است بهره ببرید. برای اطلاعات بیشتر و اجاره اسپیس فریم های با کیفیت نمایشگاهی و یا سازه های نمایشگاهی با این مجموعه تماس بگیرید. 

برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

021-91014000