021-77524540-2
 اطلاعات و ویژگی های ساخت غرفه با اجاره اسپیس فریم

ساخت غرفه با اجاره اسپیس فریمساخت غرفه با اجاره اسپیس فریم

با  استفاده از اسپیس فریم می توان غرفه ای زیبا و مستحکم در فضای باز ایجاد نمود. غرفه نمایشگاهی ساخته شده از اسپیس نمایشگاهی در فضای باز، دارای قابلیت مسقف شدن بوده که می توان آنها را توسط چادر و دیگر پوشاننده های ضدآب (مثل ورقه فلزی) که توانایی جلوگیری از نفوذ آب بداخل غرفه را دارند، پوشاند.


غرفه سازی فضای باز

 

برگزاری نمایشگاه با اسپیس فریم در فضای باز ویژگی های خاص خود را دارد و غرفه داران باید به نکاتی توجه کنند از جمله این که در فضای باز محدودیت ها و مزایای وجود دارد. از مزایای ساخت غرفه سازی فضای باز میتوان بیشتر بودن فضای کاری رابرشمرد ولی از معایب آن نیز می توان محدودیت های برودتی یا امنیتی را نام برد. غرفه ساز با توجه به موارد مختلف اقدام به ساخت غرفه با اجاره اسپیس فریم در فضای باز برای مشتری می پردازد. رعایت نکات جهت جلوگیری از ورود آب به داخل غرفه در هنگام بارندگی یکی از مواردی است که غرفه ساز درنظر می گیرد.

فروش و اجاره اسپیس فریم و استفاده از آن در ساخت غرفه نمایشگاهی

 

البته بهتر است اسپیس فریم مسقف، دارای سقف شیبدار باشند که هنگام بارندگی، آب بداخل نفوذ نکند. غرفه نمایشگاهی همچنین باید به حدی مستحکم باشند که توان مقاومت در برابر باد و باران را داشته باشند. اجاره و فروش اسپیس فریم و ساخت غرفه های زیبای نمایشگاهی اسپیس سازان کوثر خدمات طراحی غرفه نمایشگاهی چه غرفه فضای باز و چه غرفه داخل سالن را ارایه می دهد.


مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-2