91014000(021)

اسپیس فریم شاخه ایاگر به دنبال اجاره اسپیس فریم شاخه ای هستید، بهترین راه ممکن را انتخاب کردید.

برای تهیه اسپیس فریم مناسب میتوانید از طریق لینک زیر وارد شده یا با اسپیس سازان کوثر تماس بگیرید. 
 اسپیس سازان کوثر به طور تخصصی در این زمینه فعالیت دارد. ما در اسپیس سازان کوثر کلیه خدمات مربوط به :
نصب اسپیس فریم برای ایجاد غرفه و خدمات مربوط به آناجاره اسپیس شاخه ای و ... را ارائه می دهیم.
ازفروش و نصب اسپیس تا اجاره اسپیس شاخه ای را به مشتری ارائه می دهیم. 
بدون شک اجاره سازه های نمایشگاهی نسبت به خرید آن ها به صرفه تر است. دغدغه مشتری دغدغه ماست و در جهت رفع آن تلاش می کنیم. پس اگر قصد راه اندازی یک غرفه دارید، پیشنهاد ما به شما اسپیس فریم است. سوال اینجاست آیا با اسپیس فریم ،اجاره اسپیس شاخه ای و ..آشنایی دارید ؟ یا اینکه اولین بار است که به گوشتان خورده ؟ جای نگرانی نیست . در ادامه با این مفاهیم آشنایتان می کنیم. ابتدا اصطلاح اسپیس را برای شما روشن می کنیم . در ادامه در مورد اجاره اسپیس شاخه ای توضیحاتی می دهیم.

همچنین بخوانید: آبکاری اسپیس فریم به چه شکلی صورت می گیرد ؟

اسپیس شاخه ای


سازه های نمایشگاهی به فرم های هندسی گفته می شوند. این فرم های هندسی به شکل منظم با یکدیگر متصل می شوند. به شکل زیر نگاه کنید، تا مطلب بیشتر در ذهن شما جای بگیرد. همانطور که در شکل مشخص است اسپیس فریم بسیار شبیه به داربست است. تفاوت اصلی آن با داربست شکیل تر بودن آن است. پس برای داشتن یک غرفه در یک نمایشگاه نیاز به سازه های نمایشگاهی دارید . اسپیس فریم جز اصلی در ساخت غرفه است. شرکت ما این کار را برای شما انجام می دهد. 
البته هزینه خرید سازه نمایشگاهی اسپیس فریم ممکن است برای شما به صرفه نباشد. پس می توانید این سازه را از ما اجاره کنید. البته که این کار برای شما مزیت هایی به همراه دارد : نصب اسپیس در این حالت سرعت بالاتری نسبت به حالت جوشکاری آن دارد. به دلیل عدم نیاز به جوشکاری سرعت نصب آن بالاتر می رود. هزینه پایین تر اجاره اسپیس فریم از دیگر مزیت هایش است.  حالا که با اسپیس فریم آشنا شده اید، به سراغ توضیح اجاره اسپیس فریم شاخه ای می رویم.

تجهیزات نمایشگاهی مناسب و ارزان را از طریق لینک زیر سفارش دهید. 
اجاره لوازم نمایشگاهی


اجاره اسپیس فریم شاخه ای


یک تفاوت اصلی بین اجاره اسپیس شاخه ای یا به نوعی اسپیس فریم شاخه ای با اسپیس کلی وجود دارد : 
در اسپیس شاخه ای مشتری حتما اسپیس را برای غرفه ( قاب بنر و.. ) سفارش نمی دهد. ممکن است تنها چند شاخه اسپیس اجاره کند. در اجاره اسپیس فریم شاخه ای سفارش شاخه اسپیس ( معمولا از 0/5 تا 4 متر ) است. تا این جا با تفاوت اجاره اسپیس با اجاره اسپیس شاخه ای آشنا شدید. پیشنهاد ما به شما تماس با مشاوران اسپیس سازان کوثر برای اطلاعات بیشتر است. می توانید برای دیدن خدمات بیشتر از صفحه اصلی سایت دیدن کنید. اسپیس سازان کوثر همواره خدمت دهی به مشتری را در اولویت قرار داده است.

بیشتر بخوانید: معرفی چند نمونه از سازه های نمایشگاهی  مهم و پرکاربرد 

اسپیس سازان کوثر اسپیس فریم با کیفیت و با درجه استحکام بالا را در اختیار مشتریان قرار می دهد. این مرکز هم قابلیت اجاره اسپیس فریم و هم فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در تناژ بالا و در سریعترین زمان ممکن را دارد. جهت عملیات نصب اسپیس فریم بهتر است از نصاب اسپیس که دارای تجربه و تخصص کافی است بهره ببرید. برای اطلاعات بیشتر و اجاره اسپیس فریم های با کیفیت نمایشگاهی و یا سازه های نمایشگاهی با این مجموعه تماس بگیرید. 

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

91014000(021)