021-77524540-2
اسپیس فریم شاخه ای

اسپیس فریم شاخه ایاگر به دنبال اجاره اسپیس شاخه ای هستید ، بهترین راه ممکن را انتخاب کردید.
 اسپیس سازان کوثر به طور تخصصی در این زمینه فعالیت دارد. ما در اسپیس سازان کوثر کلیه خدمات مربوط به :
 فروش و نصب اسپیس
 اجاره اسپیس فریم
نصب اسپیس فریم برای ایجاد غرفه و خدمات مربوط به آن
 اجاره اسپیس شاخه ای و ... را ارائه می دهیم. ازفروش و نصب اسپیس تا اجاره اسپیس شاخه ای را به مشتری ارائه می دهیم.

بدون شک اجاره سازه های نمایشگاهی نسبت به خرید آن ها به صرفه تر است. دغدغه مشتری دغدغه ماست و در جهت رفع آن تلاش می کنیم. پس اگر قصد راه اندازی یک غرفه دارید، پیشنهاد ما به شما اسپیس فریم است. سوال اینجاست آیا با اسپیس فریم ،اجاره اسپیس شاخه ای و ..آشنایی دارید ؟ یا اینکه اولین بار است که به گوشتان خورده ؟ جای نگرانی نیست . در ادامه با این مفاهیم آشنایتان می کنیم. ابتدا اصطلاح اسپیس را برای شما روشن می کنیم . در ادامه در مورد اجاره اسپیس شاخه ای توضیحاتی می دهیم.

اسپیس فریم شاخه ای

 

سازه های نمایشگاهی به فرم های هندسی گفته می شوند. این فرم های هندسی به شکل منظم با یکدیگر متصل می شوند. به شکل زیر نگاه کنید، تا مطلب بیشتر در ذهن شما جای بگیرد. همانطور که در شکل مشخص است اسپیس فریم بسیار شبیه به داربست است.
 تفاوت اصلی آن با داربست شکیل تر بودن آن است. پس برای داشتن یک غرفه در یک نمایشگاه نیاز به سازه های نمایشگاهی دارید . اسپیس فریم جز اصلی در ساخت غرفه است. شرکت ما این کار را برای شما انجام می دهد.
البته هزینه خرید سازه نمایشگاهی اسپیس فریم ممکن است برای شما به صرفه نباشد. پس می توانید این سازه را از ما اجاره کنید. البته که این کار برای شما مزیت هایی به همراه دارد : نصب اسپیس در این حالت سرعت بالاتری نسبت به حالت جوشکاری آن دارد. به دلیل عدم نیاز به جوشکاری سرعت نصب آن بالاتر می رود. هزینه پایین تر اجاره اسپیس فریم از دیگر مزیت هایش است. و... حالا که با اسپیس فریم آشنا شده اید، به سراغ توضیح اجاره اسپیس شاخه ای می رویم.

اجاره اسپیس شاخه ای

 

 

یک تفاوت اصلی بین اجاره اسپیس شاخه ای با اسپیس کلی وجود دارد :

در اسپیس شاخه ای مشتری حتما اسپیس را برای غرفه ( قاب بنر و.. ) سفارش نمی دهد. ممکن است تنها چند شاخه اسپیس اجاره کند . در اجاره اسپیس شاخه ای سفارش شاخه اسپیس ( معمولا از 5/. تا 4 متر ) است. تا این جا با تفاوت اجاره اسپیس با اجاره اسپیس شاخه ای آشنا شدید. پیشنهاد ما به شما تماس با مشاوران اسپیس سازان کوثر برای اطلاعات بیشتر است. می توانید برای دیدن خدمات بیشتر از صفحه اصلی سایت دیدن کنید. اسپیس سازان کوثر همواره خدمت دهی به مشتری را در اولویت قرار داده است.

مقالات مرتبط

'اماکن عمومی برای اسپیس فریم'


کاربرد اسپیس فریم تنها مختص نمایشگاهها نیست واسپیس فریم نمایشگاهی صرفا برای استفاده در نمایشگاه نمی باشد ، اسپیس فریم در مکانهای غیر نمایشگاهی نیز استفاده فراوانی دارد.

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته دراسپیس می باشد .

'اسپیس فریم نمایشگاهی'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-2