021-91014000

پیش از اجاره اسپیس فریم به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟
نگاهی به اجاره اسپیس فریم


اسپیس فریم ها تجهیزاتی هستند که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. به تبع این امر اصلا دور از ذهن نیست که یک کسب و کار در طول حیات خود قصد داشته باشد با استفاده از این تجهیزات، سازه ای موقت بنا سازد و برند خود را تبلیغ کند. در این فضا، همواره نیاز یا بودجه به قدری نیست که برای برپایی غرفه نمایشگاهی یا سایر پروژه ها، المان های مشخصی از اسپیس فریم ها خریداری شود و مساله اجاره اسپیس فریم پیش می آید. اگر قصد دارید اسپیس فریم اجاره کنید، توصیه های مختصر پیش رو را در نظر داشته باشید. 


شما می توانید برای اجاره اسپیس فریم های با کیفیت از طریق لینک زیر اقدام نمایید

مقدمه؛ آشنایی کلی با اسپیس فریم


اسپیس فریم ها قطعاتی کوچک، سبک اما مستحکم هستند که قابلیت اتصال به یکدیگر را پیدا می کنند. با اتکا به این مساله، می توانند از یک استیج کوچک و دیواری کاذب تا سازه ای بزرگ و سوله مانند را برپا سازند. به همین خاطر، هر کسب و کاری با هر بودجه یا ظرفیتی برای پیشبرد اهداف خود به خصوص در مقاصد نمایشگاهی، سراغ اسپیس فریم را می گیرد. به بیانی می توان گفت که این تجهیزات داربست های مدرن هستند که وزنی کم تر دارند و راحت تر نصب می شوند، اما زیباتر، ظریف تر و کاربردی تر طراحی و ساخته شده اند. 

اسپیس فریم کجا به کار می رود؟

نکات ضروری در زمان اجاره اسپیس فریم


در صورتی که بررسی های خود را انجام داده اید و مشخص شده نیاز شما از نظر تعدد آن قدر نیست که خرید اسپیس فریم را اقتصادی جلوه دهد و قصد دارید اسپیس فریم اجاره کنید، نکات ساده زیر را در نظر داشته باشید.

  • پیش از آن که اقدام به سفارش کنید، نیازهای خود را روی کاغذ مکتوب کنید و تمامی آن ها را به پیمانکار انتقال دهید. مثلا شاید شما نیاز به بخشی منحنی داشته باشید اما اسپیس فریم اجاره ای شما فاقد این قابلیت باشد؛
  • پیش از اجاره اسپیس فریم حتما شرکت مقابل خود را بشناسید و اطمینان حاصل کنید آن ها بهترین گزینه هستند. منظور این است که توان تجهیزاتی و پشتیبانی تیم مقابل را در نظر داشته باشید. زیرا گاهی در طول پروژه به صورت غیر قابل پیشبینی به قطعه یا تجهیزاتی خاص نیاز پیدا می کنید و با مراجعه به شرکت متوجه می شوید که آن ها قطعه مورد نظر را در اختیار ندارند. به همین خاطر بهتر است پیش از همکاری از توان طرف مقابل آگاهی کامل داشته باشید؛
  • جنس و طراحی قطعات اسپیس فریم یک موضوع است و قدرت برپایی آن ها مساله ای است متفاوت. پیش از اجاره اطمینان حاصل کنید شرکت مورد نظر شما اپراتورهای اجرایی قدرتمندی در این زمینه ارائه می دهد.

جمع بندی

مانند همیشه باید تاکید کنیم، که در صورتی که نکات ارائه شده در سطرهای بالا تمامی دلمشغولی های شما را برطرف نمی سازد، کافی است با کارشناسان ما حاضر در اسپیس سازان کوثر، تماس بگیرید تا بهترین و دقیق ترین راهنمایی ها را دریافت کنید.

 

برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

021-91014000