021-91014000

مزایای استفاده از اسپیس فریم در برپایی غرفه های نمایشگاهی
 آشنایی کلی به اسپیس فریم


اسپیس فریمها، تجهیزاتی هستند که برای برپایی سازه های موقت درغرفه های نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. تاریخچه این تجهیزات از یک سو به جنگ جهانی دوم و سنگرهای آلمانی باز می گردد و از سوی دیگر، ریشه در نمایشگاه های برپا شده پس از انقلاب صنعتی اروپا دارد. به بیان دقیق، این نیاز برای در اختیار داشتن فضایی مقاوم، با دوام اما موقت، اسپیس فریم های امروزی را پدید آورده است. اگر بخواهیم مثال بزنیم، شبیه ترین وسیله به این تجهیزات، داربست ها هستند. یک تعداد قطعه از پیش ساخته شده، با بست و پیچ به هم متصل می شوند و سازه ای مشخص را پدید می آورند. اما تفاوت اسپیس فریم با داربست در این است که این سازه ها، سبک طراحی شده اند و زمان نصب، برپایی و جمع آوری آن ها با داربست قابل مقایسه نیست. علاوه بر این، از منظر زیبایی، اسپیس فریم ها سوپر استار برپایی غرفه نمایشگاهی به حساب می آیند. 


برای سفارش اینترنتی اسپیس فریم به لینک زیر مراجعه کنید .


نگاهی به ظرفیت اسپیس فریم در تولید غرفه های نمایشگاهی


همان طور که می دانید امروزه اسپیس فریم ها در برپایی غرفه های نمایشگاهی نقشی بی بدیل بازی می کنند و به نوعی یکه تاز برپایی غرفه نمایشگاهی به حساب می آیند. اما پیش از این، تجهیزاتی همانند داربست به کار گرفته می شدند و حضور و فراگیری اسپیس فریم ها عمری کمتر از یک دهه دارد. در صورتی که شما قصد برپایی غرفه نمایشگاهی دارید و درباره متریال مورد استفاده به جمع بندی نرسیده اید، ما در سطرهای پیش رو ذیل چند بند مزایای استفاده از اسپیس فریم در برپایی غرفه های نمایشگاهی را بیان کرده ایم. 

بیشتر بخوانید: نکاتی که باید در طراحی غرفه های نمایشگاهی رعایت شود

مزایای استفاده از اسپیس فریم در غرفه های نمایشگاهی

 

اسپیس فریم در برگذاری غرفه های نمایشگاهی


در سطرهای زیر مهم ترین مزایای استفاده از اسپیس فریم ها در غرفه های نمایشگاهی لیست شده است:
  • انعطاف طراحی اسپیس فریم ها باعث می شود هر غرفه ای با هر طرحی قابلیت اجرا و پیاده سازی داشته باشد؛
  • اسپیس فریم ها در مقایسه با سایر تجهیزات معمول برای برپایی غرفه نمایشگاهی اقتصادی تر اجرا می شوند؛
  • زیبایی و جلوه اسپیس فریم ها قابل مقایسه با سایر تجهیزات نیست؛
  • اسپیس فریم شبیه یک منزل یا اتاقک کامل ایفای نقش می کند و تمامی تجهیزات الکتریکی در آن قابلیت نصب دارند؛
  • ایمنی اسپیس فریم ها تضمین شده است؛
  • این تجهیزات به خاطر وزن پایین در هر شرایطی قابلیت حمل و اجرا دارند؛
  • مدت زمان نصب و جمع آوری اسپیس فریم فوق العاده فشرده است؛
  • و از همه مهم تر، جلوه، زیبایی و ظاهر اسپیس فریم ها با سایر تجهیزات مشابه قابل مقایسه نیست.

برای اجاره غرفه های نمایشگاهی میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید. 


 

جمع بندی

 

در این مقاله کوشیدیم مهم ترین نکات مربوط به مزایای اسپیس فریم ها در برپایی غرفه های نمایشگاهی را بیان کنیم. مانند همیشه، می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر، با کارشناسان ما در اسپیس سازان کوثر ، تماس گرفته و اطلاعات دقیق تر را دریافت کنید.برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

021-91014000