021-91014000

آشنایی با دو نمونه از تجهیزات نمایشگاهی مهم و کلیدی
در این آموزش قصد داریم، تا به بررسی دو مورد از مهمترین تجهیزات نمایشگاهی بپردازیم. اگر علاقه مند با این حوزه هستید، پیشنهاد میکنیم که تا پایان این آموزش همراه ما بمانید.  

برای سفارش اینترنتی اسپیس فریم به لینک زیر مراجعه کنید .

اسپیس فریم 


انواع اسپیس فریم

اسپیس فریم، یکی از سازه های نمایشگاهی مهم به شمار می آید، که امروزه در ساخت غرفه های نمایشگاهی، پرکاربرد است. همانطور که در شکل زیر میبینید، در یک اسپیس فریم، فرم های هندسی به طور منظم در کنار یکدیگر قرار گرفته و سازه اسپیس فریم را تشکیل داده اند. 
سوالی که اینجا مطرح است ، تفاوت بین اسپیس فریم نو و دست دوم میباشد؟
 در پاسخ میتوان گفت، یکی از دلایل تفاوت بین اسپیس فریم نو و دست دوم ، آبکاری به کاررفته در آن هاست.  به طور معمول خاصیت آبکاری در اسپیس فریم دست دو ، به مرور از بین رفته است. 

دلایلی مانند مشکل مالی و.... باعث خرید اسپیس فریم دست دو توسط مشتریان میباشد. از نظر کاربردی نیز، اسپیس نو برای فروش و اسپیس دست دو ، برای اجاره به کار میرود. به عبارتی، با مرور زمان و کارکرد اسپیس فریم، رنگ آن افت پیدا میکند.
 البته ذکر  این نکته در اینجا مهم است، که تجهیزات نمایشگاهی با توجه به موقعیت و شرایط مختلف تعیین کننده هستند. اسپیس سازان کوثر، به طور عمده تجهیزات نمایشگاهی که به مشتریان میدهد ، تجهیزات نو است .


بیشتر بخوانید: معرفی چند نمونه از سازه های نمایشگاهی  مهم و پرکاربرد

چادر نمایشگاهی ازجمله تجهیزات نمایشگاهی 


این محصول یکی  دیگر از تجهیزات نمایشگاهی مهم به شمار می آید، که انواع مختلفی را شامل میشود.
جنس به کار رفته در این چادرها : 

برزنت 
لمینت 
مشمایی  

و.... 
است. 
تفاوتی که چادر های برزنت و لمینت دارند، باعث شده که در جاهای متفاوتی کاربرد داشته باشند.
 به طور معمول، چادر لمینت : ضد آب، سبک، قابل حمل است.
همین ویژگی ها موجب شده تا از آن ها به عنوان چادرهای جداکننده استفاده شود. به عنوان مثال، چادرهای جداکننده بین غرفه ها یا سوله ها ، ازجنس لمینت میباشند. در حالی که، چادرهای برزنتی، معمولا سنگین هستند، به این ترتیب برای کارهای بزرگ استفاده میشوند. یکی از ویژگی های اصلی چادرهای برزنتی مقاومت در برار باد ، طوفان،  باران و .... است. به همین دلیل از این چادرها، برای ساخت خود غرفه ها ، سوله ها و.... استفاده میشوند. 


جمع بندی 


اسپیس سازان کوثر، انواع سازه های نمایشگاهی بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ممکن، به مشتریان عزیز ارائه میدهد. شما مشتریان عزیز میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت اسیپیس سازان کوثر، مراجعه نمایید. 

 مجموعه اسپیس سازان کوثر اسپیس فریم با کیفیت و با درجه استحکام بالا را در اختیار مشتریان قرار می دهد. این مرکز هم قابلیت اجاره اسپیس فریم و هم فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در تناژ بالا و در سریعترین زمان ممکن را دارد. جهت عملیات نصب اسپیس فریم بهتر است از نصاب اسپیس که دارای تجربه و تخصص کافی است بهره برید. برای اطلاعات بیشتر در مورد اسپیس فریم های با کیفیت و مقرون به صرفه با این مجموعه تماس بگیرید. برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

021-91014000