نصب اسپیس فریم


نصب اسپیس فریم چگونه انجام می شود؟

آیا شما نیز به دنبال بهترین و مناسب ترین راه برای نصب اسپیس مورد نظر خود هستید؟ آیا می دانید که در هنگام نصب و اجرای آنها بایستی به چه نکاتی توجه لازم را داشت؟ از شما دعوت می شود که این مقاله را تا آخر دنبال کرده و اطلاعات بسیار ارزنده و آموزنده ای را به دست آورید.

بیشترین و بارزترین کاربرد و کارایی آن را می توان در طراحی و راه اندازی غرفه ها مشاهده کرد که امروزه بسیاری از غرفه داران برای طراحی شیک ترین و بی نظیرترین غرفه در نمایشگاه های مختلف، به دنبال تهیه و خرید آنها هستند. البته بسیاری از افراد ترجیح می دهند که مدل های دست دوم این محصول را تهیه یا اجاره کنند تا هزینه های کمتری را از بابت استفاده ی آن پرداخت کنند؛ برای انجام این کار میتوانید به صفحه اجاره اسپیس فریم مراجعه کنید. اما یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که بعد از خرید این محصولات، ذهن افراد را به سوی خود جذب کرده است، نحوه ی نصب آنها می باشد.

نصب و اجرای آن یکی از حساس ترین موضوعاتی می باشد که بایستی به آن توجه زیادی را داشته باشید چرا که اگر نتوانید به بهترین و صحیح ترین شکل اقدام به نصب و اجرا داشته باشید، در این صورت ممکن است اتفاق های ناگواری را نیز مشاهده کنید.

مراحل نصب به این گونه است که ابتدا محل نصب را مشخص کرده و سپس اقدام به طراحی این داربست ها می نمایند که برای این منظور نیز قطعات مختلف آن را بر روی زمین، روی یک دیگر سوار می کنند. سپس اسپس های آماده را با وسیله پیچ و مهره های مناسب اجرا کرده و نصب این سازه را به اتمام می رسانند.

در واقع برای نصب و اجرا در وهله ی اول یک پیش سازه ای از این محصول را تهیه کرده و سپس در محل نصب مورد استفاده قرار می دهند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد آموزش نصب و اجرا و نکاتی که بایستی در هنگام نصب باید به آنها توجه کرد، توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

فریم‌ها را میتوان جز سازه های مقاومتی دانست که در شرایط جغرافیایی و آب و هوایی سخت نیز مقاومت بالایی دارند اما این موضوع مستلزم فرایند نصب درست در آن هاست به ویژه در نمایشگاه هایی که در فضای باز هستند.

برای ورود به صفحه فروش اسپیس فریم کلیک کنید.

نحوه بستن و نصب

یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که امروزه بسیاری از افراد را ترغیب به سوی استفاده از فریم ها کرده است، مزیت های نصب آن می باشد. در نظر داشته باشید که نصب و اجرا می تواند یک سری از مهمترین و اصلی ترین مزیت ها را به دنبال داشته باشد که از مهمترین آنها می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

-سهولت در نصب

-حمل و نقل راحت

- وزن بسیار سبک

- امکان اجرا در اشکال مختلف

این داربست ها سازه ی تختی هست که شما می توانید با توجه به نحوه ی اجرای آن و مدلی که دوست داری غرفه خود را طراحی کنید، این سازه ها را به یک دیگر متصل کرده و آن را به شکل مورد نظرتان در بیاورید. برای نصب این سازه های به یک دیگر نیز می توانید از پیچ و مهره های مخصوصی استفاده کنید.

پیشنهاد ویژه: بست اسپیس

لازم است بدانید که ابعاد و اندازه های این سازه ها با یک دیگر متفاوت هستند و برای همین نیز ابتدای نمایی از غرفه که می خواهید طراحی کنید را بایستی بر روی کاغذ اجرا کرده و سپس با انجام محاسبات لازم، اقدام به اجرا و متصل کردن اسپس ها داشته باشید. بعد از این مرحله می توانید به راحتی روند نصب و اجرای اسپس را انجام دهید و سازه هایی را که به یک دیگر متصل کرده اید را بر روی هم قرار داده و محکم نمایید. اگر بخواهیم نحوه ی نصب را به شکل خلاصه بازگو کنیم می توان آن را به شکل زیر ارائه دهیم:

پیشنهاد کوثر پرینت: بهترین خدمات اجاره اسپیس نمایشگاهی

-داربست مورد نیاز را به کمک بست به هم متصل می کنیم

-برای اتصالات اسپس از پیچ های مختلف کمک گرفته و سازه ی مورد نظر خود را تهیه می کنیم

-به کمک سیم، طناب یا کنف امنیت اسپس را افزایش داده و آن را بر روی ک دیگر نصب می کنیم.

شما بایستی در هنگام نصب و اجرای اسپس به وزنی که قرار است بر روی این سازه قرار بگیرد نیز دقت کافی را داشته باشید. همچنین از محکم بودن سازه خود نیز اطمینان خاطر را داشته باشید چرا که ممکن است سازه در اثر وزش باد شدید یا هر گونه ضربه ی محکمی واژگون شود.

 

آموزش نصب اسپس 

اگر شما نیز قصد دارید تا آموزش های لازم برای نصب اسپس را فرا بگیرید می توانید با وب سایت ما همراه بوده و از این طریق در کم ترین و کوتاه ترین زمان ممکن، تمام جزئیات مربوط به نصب و اجرای اسپس را آموزش ببینید. شرکت اسپس سازان کوثر یکی از معروف ترین و معتبرترین شرکت ها در زمینه طراحی و تولید بهترین و باکیفیت ترین انواع اسپس ها می باشد که توانسته است با سابقه ی بسیار درخشان خود، توجه بسیاری از خریداران اسپس را به سوی خود جذب کند.

همچنین در نظر داشته باشید که شرکت مذکور با تهیه و آماده کردن فیلم های مربوط به آموزش نصب اسپس توانسته است بهترین و بی نظیرترین خدمات را نیز در اختیارتان قرار دهد.

شما نیز می توانید با توجه به حرفه و علاقه ای که دارید، این ویدیوها را مورد تماشا قرار داده و با تکنیک های لازم جهت نصب و اجرای اسپس آشنا شوید. همکاران ما در شرکت اسپس سازان کوثر از مجرب ترین و حرفه ای ترین افرادی می باشند که می توانند در کمترین زمان ممکن به بهترین شکل ممکن اسپس شما را نصب و آن را اجرا کنند.

اگر شما هم قصد دارید تا در روزهای آینده، در یکی از بهترین نمایشگاه های برگزار شده در کشورمان شرکت داشته باشید، می توانید این فرصت طلایی و بی نظیر پیش روی خود را از دست ندهید و هم اکنون با همکاران ما از همین وب سایت در تماس بوده و راهنمایی های لازم برای نصب اسپس را به دست آورید. همچنین اگر در زمینه نصب و اجرای اسپس نیز اگر فعالیت می کنید، می توانید نکات مورد نیاز در نصب بهتر اسپس را از همکاران ما آموخته و پیشرفت قابل توجهی را در حرفه و کار خود مشاهده کنید.

لازم به اشاره است که هر یک از دوستان ما در این شرکت، دوره های آموزشی نصب و اجرای اسپس را گذرانده اند و از این طریق می توانند بهترین و با کیفیت ترین خدمات را برای شما عزیزان به ارمغان آورند. شما هم می توانید با خیال راحت تر نصب و اجرای اسپس مورد نظر خود را به دست همکاران ما بسپارید.

نکاتی درباره نصب اسپس

نصب اسپس همانطور که اشاره شد نیاز به دقت و توجه بسیار زیادی دارد که هرگونه کوچکترین بی توجهی در هنگام نصب اسپس ممکن است اتفاق های ناگوار بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد. همچنین افرادی که در زمینه نصب اسپس فعالیت می کنند، بایستی به یک سری از مهمترین و اصلی ترین نکات در نصب این سازه توجه داشته باشند که از مهمترین و بارزترین نکات مورد توجه در نصب و اجرای اسپس فریم می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

-حتما قبل از نصب و اجرای اسپس محیط اطراف خود را چک کنید و از تردد افراد جلوگیری های لازم را بعمل آورید.

- برای هرگونه جوشکاری در نصب و اجرای اسپس از وسایل ایمنی مورد نیاز استفاده کنید.

- از قبل بست ها و پیچ های مورد نیاز خود را برای نصب تهیه و آماده کنید.

- برآورد دقیقی را از وزنی که قرار است سازه اسپس تحمل کند، به دست آورده و بر اساس آن اقدام به طراحی این سازه نمایید.

- برای مهار یا محکم کردن سازه اسپس  حتما از پیچ های رول بولت استفاده کنید.

-به مساحت و ابعادی که قرار است اسپس در آن نصب شود دقت کافی داشته باشید.

-از محکم بودن سازه ای که تهیه و طراحی کرده اید اطمینان لازم را به دست آورید.

-به جنس پوششی که قرار است بر روی سازه اسپس سوار شود دقت کنید و سازه ی خود را بر اساس آن طراحی نمایید.

-حتما از طناب های پلاستیکی به عنوان حامی سازه استفاده کنید تا میزان امنیت آن را افزایش دهد.

- سازه را به کمک مقاوم ترین بست ها و لوازم به زمین متصل کنید. 

اسپیس فریم ها رو به وسیله بست های اسپیس به هم متصل میکنند برای مشاهده مراحل مقاله بست اسپیس رو مطالعه نمایید.

 

سوالات متداول

آیا خودمون هم میتونیم برای نصب اسپس اقدام کنیم؟

بسیاری از افرادی که قصد برپایی یک غرفه را دارند، فکر می کنند که می توانند خودشان به تنهایی اقدام به نصب اسپس داشته باشند تا از این طریق در هزینه های نصب این سازه صرفه جویی کرده باشند، این امر در حالی است که افراد آماتور نمی توانند این سازه را نصب و اجرا کنند چرا که ممکن است بعد از نصب اشتباه و عدم توجه به برخی از مهمترین و اصلی ترین نکات در نصب و اجرای اسپس ، شاهد واژگونی سازه باشیم

روش های نصب

روش داربستی ، روش مونتاژ ،روش آسانسوری ،روش بلوک

هزینه نصب

هزینه نصب با توجه به مجموعه ایی که به ان کار را میسپارید و متراژ مورد نیاز شما تعیین میشه.

 

 

 

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم و اجاره محصول تماس بگیرید

ارسال نظرات

 
   
سلام، چطور میتونم کمک کنم؟