نصب اسپیس فریم


نصب اسپیس فریم چگونه انجام می شود؟

آیا شما نیز به دنبال بهترین و مناسب ترین راه برای نصب اسپیس فریم مورد نظر خود هستید؟ آیا می دانید که در هنگام نصب و اجرای اسپیس فریم بایستی به چه نکاتی توجه لازم را داشت؟ از شما دعوت می شود که این مقاله را تا آخر دنبال کرده و اطلاعات بسیار ارزنده و آموزنده ای را به دست آورید.

 اسپیس فریم به سازه های هندسی شکل گفته می شود که می توانند نیروی حاصل از یک سازه را تحمل کرده و بهترین کارایی را نیز برای شما به ارمغان آورد. امروزه این سازه های از کاربرد بسیار بالایی برخوردار هستند به طوری که شما می توانید در بسیاری از غرفه های نمایشگاهی، ساخت سازه های متحرک و صنعت ساختمان سازی شاهد استفاده از این محصولات باشید.

بیشترین و بارزترین کاربرد و کارایی آن را می توان در طراحی و راه اندازی غرفه ها مشاهده کرد که امروزه بسیاری از غرفه داران برای طراحی شیک ترین و بی نظیرترین غرفه در نمایشگاه های مختلف، به دنبال تهیه و خرید اسپیس فریم هستند. البته بسیاری از افراد ترجیح می دهند که مدل های دست دوم این محصول را تهیه یا اجاره کنند تا هزینه های کمتری را از بابت استفاده ی آن پرداخت کنند؛ برای انجام این کار میتوانید به صفحه اجاره اسپیس فریم مراجعه کنید. اما یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که بعد از خرید این محصولات، ذهن افراد را به سوی خود جذب کرده است، نحوه ی نصب اسپیس فریم می باشد.

نصب و اجرای اسپیس فریم یکی از حساس ترین موضوعاتی می باشد که بایستی به آن توجه زیادی را داشته باشید چرا که اگر نتوانید به بهترین و صحیح ترین شکل اقدام به نصب و اجرای اسپیس فریم داشته باشید، در این صورت ممکن است اتفاق های ناگواری را نیز مشاهده کنید.

مراحل نصب اسپیس فریم به این گونه است که ابتدا محل نصب را مشخص کرده و سپس اقدام به طراحی اسپیس می نمایند که برای این منظور نیز قطعات مختلف اسپیس را بر روی زمین، روی یک دیگر سوار می کنند. سپس اسپیس های آماده را با وسیله پیچ و مهره های مناسب اجرا کرده و نصب این سازه را به اتمام می رسانند. البته لازم است بدانید که در نصب این سازه ها ممکن است از روش های مختلفی استفاده شود که از مهمترین این روش های می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

-روش داربستی

-روش مونتاژ

-روش آسانسوری

-روش بلوک

در واقع برای نصب و اجرای اسپیس فریم در وهله ی اول یک پیش سازه ای از این محصول را تهیه کرده و سپس در محل نصب مورد استفاده قرار می دهند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد آموزش نصب و اجرا اسپیس فریم و نکاتی که بایستی در هنگام نصب باید به آنها توجه کرد، توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

اسپیس فریم‌ها را میتوان جز سازه های مقاومتی دانست که در شرایط جغرافیایی و آب و هوایی سخت نیز مقاومت بالایی دارند اما این موضوع مستلزم فرایند نصب درست در آن هاست به ویژه در نمایشگاه هایی که در فضای باز هستند.

برای ورود به صفحه فروش اسپیس فریم کلیک کنید.

نحوه بستن اسپیس فریم

یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که امروزه بسیاری از افراد را ترغیب به سوی استفاده از اسپیس فریم ها کرده است، مزیت های نصب اسپیس فریم می باشد. در نظر داشته باشید که نصب و اجرای اسپیس فریم می تواند یک سری از مهمترین و اصلی ترین مزیت ها را به دنبال داشته باشد که از مهمترین آنها می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

-سهولت در نصب

-حمل و نقل راحت

- وزن بسیار سبک

- امکان اجرا در اشکال مختلف

اسپیس سازه ی تختی هست که شما می توانید با توجه به نحوه ی اجرای آن و مدلی که دوست داری غرفه خود را طراحی کنید، این سازه ها را به یک دیگر متصل کرده و آن را به شکل مورد نظرتان در بیاورید. برای نصب این سازه های به یک دیگر نیز می توانید از پیچ و مهره های مخصوصی استفاده کنید.

لازم است بدانید که ابعاد و اندازه های این سازه ها با یک دیگر متفاوت هستند و برای همین نیز ابتدای نمایی از غرفه که می خواهید طراحی کنید را بایستی بر روی کاغذ اجرا کرده و سپس با انجام محاسبات لازم، اقدام به اجرا و متصل کردن اسپیس فریم ها داشته باشید. بعد از این مرحله می توانید به راحتی روند نصب و اجرای اسپیس فریم را انجام دهید و سازه هایی را که به یک دیگر متصل کرده اید را بر روی هم قرار داده و محکم نمایید. اگر بخواهیم نحوه ی نصب اسپیس فریم را به شکل خلاصه بازگو کنیم می توان آن را به شکل زیر ارائه دهیم:

-داربست مورد نیاز را به کمک بست به هم متصل می کنیم

-برای اتصالات اسپیس از پیچ های مختلف کمک گرفته و سازه ی مورد نظر خود را تهیه می کنیم

-به کمک سیم، طناب یا کنف امنیت اسپیس را افزایش داده و آن را بر روی ک دیگر نصب می کنیم.

شما بایستی در هنگام نصب و اجرای اسپیس فریم به وزنی که قرار است بر روی این سازه قرار بگیرد نیز دقت کافی را داشته باشید. همچنین از محکم بودن سازه خود نیز اطمینان خاطر را داشته باشید چرا که ممکن است سازه در اثر وزش باد شدید یا هر گونه ضربه ی محکمی واژگون شود.

آموزش نصب اسپیس فریم در اسپیس سازان کوثر

اگر شما نیز قصد دارید تا آموزش های لازم برای نصب اسپیس فریم را فرا بگیرید می توانید با وب سایت ما همراه بوده و از این طریق در کم ترین و کوتاه ترین زمان ممکن، تمام جزئیات مربوط به نصب و اجرای اسپیس فریم را آموزش ببینید. شرکت اسپیس سازان کوثر یکی از معروف ترین و معتبرترین شرکت ها در زمینه طراحی و تولید بهترین و باکیفیت ترین انواع اسپیس ها می باشد که توانسته است با سابقه ی بسیار درخشان خود، توجه بسیاری از خریداران اسپیس را به سوی خود جذب کند.

همچنین در نظر داشته باشید که شرکت مذکور با تهیه و آماده کردن فیلم های مربوط به آموزش نصب اسپیس فریم توانسته است بهترین و بی نظیرترین خدمات را نیز در اختیارتان قرار دهد.

شما نیز می توانید با توجه به حرفه و علاقه ای که دارید، این ویدیوها را مورد تماشا قرار داده و با تکنیک های لازم جهت نصب و اجرای اسپیس فریم آشنا شوید. همکاران ما در شرکت اسپیس سازان کوثر از مجرب ترین و حرفه ای ترین افرادی می باشند که می توانند در کمترین زمان ممکن به بهترین شکل ممکن اسپیس فریم شما را نصب و آن را اجرا کنند.

اگر شما هم قصد دارید تا در روزهای آینده، در یکی از بهترین نمایشگاه های برگزار شده در کشورمان شرکت داشته باشید، می توانید این فرصت طلایی و بی نظیر پیش روی خود را از دست ندهید و هم اکنون با همکاران ما از همین وب سایت در تماس بوده و راهنمایی های لازم برای نصب اسپیس فریم را به دست آورید. همچنین اگر در زمینه نصب و اجرای اسپیس فریم نیز اگر فعالیت می کنید، می توانید نکات مورد نیاز در نصب بهتر اسپیس را از همکاران ما آموخته و پیشرفت قابل توجهی را در حرفه و کار خود مشاهده کنید.

لازم به اشاره است که هر یک از دوستان ما در این شرکت، دوره های آموزشی نصب و اجرای اسپیس فریم را گذرانده اند و از این طریق می توانند بهترین و با کیفیت ترین خدمات را برای شما عزیزان به ارمغان آورند. شما هم می توانید با خیال راحت تر نصب و اجرای اسپیس فریم مورد نظر خود را به دست همکاران ما بسپارید.

چند ترفند برای راحت تر انجام دادن این کار

استفاده از بست ها و پیچ های محکم می تواند کار نصب اسپیس فریم شما را راحت تر کند چرا که دیگر نگرانی از بابت جدا شدن اسپیس ها نخواهد داشت. همچنین می توانید برای نصب و اجرای اسپیس فریم بسیار راحت از افراد باتجربه دیگر در این حوزه کمک بخواهید و این سازه در کوتاه ترین زمان ممکن نصب نمایید. بی شک آگاهی از متراژ دقیق غرفه و ابعاد آن می تواند شما در نصب اسپیس فریم به بهترین شکل ممکن یاری کند. توصیه می شود که برای راحت تر نصب کردن این سازه از داربست استفاده کرده و نکات ایمنی را نیز فراموش نکنید. 

نکاتی درباره نصب اسپیس فریم

نصب اسپیس فریم همانطور که اشاره شد نیاز به دقت و توجه بسیار زیادی دارد که هرگونه کوچکترین بی توجهی در هنگام نصب اسپیس فریم ممکن است اتفاق های ناگوار بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد. همچنین افرادی که در زمینه نصب اسپیس فریم فعالیت می کنند، بایستی به یک سری از مهمترین و اصلی ترین نکات در نصب این سازه توجه داشته باشند که از مهمترین و بارزترین نکات مورد توجه در نصب و اجرای اسپیس فریم می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

-حتما قبل از نصب و اجرای اسپیس فریم محیط اطراف خود را چک کنید و از تردد افراد جلوگیری های لازم را بعمل آورید.

- برای هرگونه جوشکاری در نصب و اجرای اسپیس فریم از وسایل ایمنی مورد نیاز استفاده کنید.

- از قبل بست ها و پیچ های مورد نیاز خود را برای نصب تهیه و آماده کنید.

- برآورد دقیقی را از وزنی که قرار است سازه اسپیس فریم تحمل کند، به دست آورده و بر اساس آن اقدام به طراحی این سازه نمایید.

- برای مهار یا محکم کردن سازه اسپیس فریم حتما از پیچ های رول بولت استفاده کنید.

-به مساحت و ابعادی که قرار است اسپیس فریم در آن نصب شود دقت کافی داشته باشید.

-از محکم بودن سازه ای که تهیه و طراحی کرده اید اطمینان لازم را به دست آورید.

-به جنس پوششی که قرار است بر روی سازه اسپیس فریم سوار شود دقت کنید و سازه ی خود را بر اساس آن طراحی نمایید.

-حتما از طناب های پلاستیکی به عنوان حامی سازه استفاده کنید تا میزان امنیت آن را افزایش دهد.

- سازه را به کمک مقاوم ترین بست ها و لوازم به زمین متصل کنید. 

نصب اسپیس فریم و راهکار هایی برای ساده تر کردن این کار

نصب اسپیس فریم توسط همکاران ما بسیار ساده تر از آن چیزی که فکر می کنید می باشد چرا که همکاران ما به خوبی می دانند با دقت و توجه کردن به نکات مورد توجه در نصب و اجرای اسپیس فریم، می توانند یکی از راحت ترین و مقاوم ترین سازه را طراحی و اجرا کنند.

امروزه بسیاری از نصاب ها، سازه اسپیس فریم را بر روی زمین اجرا کرده و آن را به شکل یک سازه پیش ساخته در می آورند، سپس به کمک داربست آن را اجرا می کنند. اگر شما نیز به دنبال نصب اسپیس فریم بی دردسر هستید، می توانید این کار را به دست دوستان ما سپرده و بهترین و بی نظیرترین خدمات را دریافت کنید.

آیا خودمون هم میتونیم برای نصب اسپیس فریم اقدام کنیم؟

بسیاری از افرادی که قصد برپایی یک غرفه را دارند، فکر می کنند که می توانند خودشان به تنهایی اقدام به نصب اسپیس فریم داشته باشند تا از این طریق در هزینه های نصب این سازه صرفه جویی کرده باشند، این امر در حالی است که افراد آماتور نمی توانند این سازه را نصب و اجرا کنند چرا که ممکن است بعد از نصب اشتباه و عدم توجه به برخی از مهمترین و اصلی ترین نکات در نصب و اجرای اسپیس فریم، شاهد واژگونی سازه باشیم.

شما نیز به هیچ وجه به تنهایی اقدام به نصب اسپیس فریم نداشته باشید و حتما این کار را به دست افراد باتجربه و حرفه ای در این زمینه بسپارید. لازم است بدانید که برای برگزاری بهترین نمایشگاه و عرضه محصولات و خدمات خود، بایستی امنیت خود و دیگران را جدی بگیرید به همین دلیل نیز توصیه می شود که اگر تجربه ای را در نصب این سازه ندارید، بهتر آن است که نصب اسپیس فریم را به دست همکاران ما بسپارید.

همچنین در نظر داشته باشید که شرکت ما خدمات پیش از نصب مورد نیاز را نیز ارائه می دهد. شما می توانید در صورت مشاهده هرگونه مشکلی بعد از نصب، می توانید سریعا با همکاران ما در تماس باشید و خدمات مورد نیاز را دریافت کنید. همچنین می توانید برای باز کردن و تفکیک این سازه نیز از دوستان ما کمک بخواهید.

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم و اجاره محصول تماس بگیرید

ارسال نظرات

 
   
سلام، چطور میتونم کمک کنم؟