نصب اسپیس فریم


نصب اسپیس فریم چگونه انجام می شود؟

آیا شما نیز به دنبال بهترین و مناسب ترین راه برای نصب اسپیس فریم مورد نظر خود هستید؟ آیا می دانید که در هنگام نصب و اجرای فریم بایستی به چه نکاتی توجه لازم را داشت؟ از شما دعوت می شود که این مقاله را تا آخر دنبال کرده و اطلاعات بسیار ارزنده و آموزنده ای را به دست آورید.

بیشترین و بارزترین کاربرد و کارایی آن را می توان در طراحی و راه اندازی غرفه ها مشاهده کرد که امروزه بسیاری از غرفه داران برای طراحی شیک ترین و بی نظیرترین غرفه در نمایشگاه های مختلف، به دنبال تهیه و خرید این  فریم ها هستند. البته بسیاری از افراد ترجیح می دهند که مدل های دست دوم این محصول را تهیه یا اجاره کنند تا هزینه های کمتری را از بابت استفاده ی آن پرداخت کنند؛ برای انجام این کار میتوانید به صفحه اجاره اسپیس فریم مراجعه کنید. اما یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که بعد از خرید این محصولات، ذهن افراد را به سوی خود جذب کرده است، نحوه ی نصب اسپیس فریم می باشد.

نصب و اجرای آن یکی از حساس ترین موضوعاتی می باشد که بایستی به آن توجه زیادی را داشته باشید چرا که اگر نتوانید به بهترین و صحیح ترین شکل اقدام به نصب و اجرای این فریم داشته باشید، در این صورت ممکن است اتفاق های ناگواری را نیز مشاهده کنید.

مراحل نصب فریم به این گونه است که ابتدا محل نصب را مشخص کرده و سپس اقدام به طراحی این داربست ها می نمایند که برای این منظور نیز قطعات مختلف آن را بر روی زمین، روی یک دیگر سوار می کنند. سپس اسپس های آماده را با وسیله پیچ و مهره های مناسب اجرا کرده و نصب این سازه را به اتمام می رسانند. البته لازم است بدانید که در نصب این سازه ها ممکن است از روش های مختلفی استفاده شود که از مهمترین این روش های می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

-روش داربستی

-روش مونتاژ

-روش آسانسوری

-روش بلوک

در واقع برای نصب و اجرای فریم در وهله ی اول یک پیش سازه ای از این محصول را تهیه کرده و سپس در محل نصب مورد استفاده قرار می دهند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد آموزش نصب و اجرا فریم و نکاتی که بایستی در هنگام نصب باید به آنها توجه کرد، توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

فریم‌ها را میتوان جز سازه های مقاومتی دانست که در شرایط جغرافیایی و آب و هوایی سخت نیز مقاومت بالایی دارند اما این موضوع مستلزم فرایند نصب درست در آن هاست به ویژه در نمایشگاه هایی که در فضای باز هستند.

برای ورود به صفحه فروش اسپیس فریم کلیک کنید.

نحوه بستن فریم ها

یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که امروزه بسیاری از افراد را ترغیب به سوی استفاده از فریم ها کرده است، مزیت های نصب فریم می باشد. در نظر داشته باشید که نصب و اجرای فریم می تواند یک سری از مهمترین و اصلی ترین مزیت ها را به دنبال داشته باشد که از مهمترین آنها می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

-سهولت در نصب

-حمل و نقل راحت

- وزن بسیار سبک

- امکان اجرا در اشکال مختلف

این داربست ها سازه ی تختی هست که شما می توانید با توجه به نحوه ی اجرای آن و مدلی که دوست داری غرفه خود را طراحی کنید، این سازه ها را به یک دیگر متصل کرده و آن را به شکل مورد نظرتان در بیاورید. برای نصب این سازه های به یک دیگر نیز می توانید از پیچ و مهره های مخصوصی استفاده کنید.

لازم است بدانید که ابعاد و اندازه های این سازه ها با یک دیگر متفاوت هستند و برای همین نیز ابتدای نمایی از غرفه که می خواهید طراحی کنید را بایستی بر روی کاغذ اجرا کرده و سپس با انجام محاسبات لازم، اقدام به اجرا و متصل کردن اسپس فریم ها داشته باشید. بعد از این مرحله می توانید به راحتی روند نصب و اجرای اسپس فریم را انجام دهید و سازه هایی را که به یک دیگر متصل کرده اید را بر روی هم قرار داده و محکم نمایید. اگر بخواهیم نحوه ی نصب اسپیس فریم را به شکل خلاصه بازگو کنیم می توان آن را به شکل زیر ارائه دهیم:

پیشنهاد کوثر پرینت: بهترین خدمات اجاره اسپیس نمایشگاهی

-داربست مورد نیاز را به کمک بست به هم متصل می کنیم

-برای اتصالات اسپس از پیچ های مختلف کمک گرفته و سازه ی مورد نظر خود را تهیه می کنیم

-به کمک سیم، طناب یا کنف امنیت اسپس را افزایش داده و آن را بر روی ک دیگر نصب می کنیم.

شما بایستی در هنگام نصب و اجرای اسپس فریم به وزنی که قرار است بر روی این سازه قرار بگیرد نیز دقت کافی را داشته باشید. همچنین از محکم بودن سازه خود نیز اطمینان خاطر را داشته باشید چرا که ممکن است سازه در اثر وزش باد شدید یا هر گونه ضربه ی محکمی واژگون شود.

 

آموزش نصب اسپس فریم در اسپیس سازان کوثر

اگر شما نیز قصد دارید تا آموزش های لازم برای نصب اسپس فریم را فرا بگیرید می توانید با وب سایت ما همراه بوده و از این طریق در کم ترین و کوتاه ترین زمان ممکن، تمام جزئیات مربوط به نصب و اجرای اسپس فریم را آموزش ببینید. شرکت اسپس سازان کوثر یکی از معروف ترین و معتبرترین شرکت ها در زمینه طراحی و تولید بهترین و باکیفیت ترین انواع اسپس ها می باشد که توانسته است با سابقه ی بسیار درخشان خود، توجه بسیاری از خریداران اسپس را به سوی خود جذب کند.

همچنین در نظر داشته باشید که شرکت مذکور با تهیه و آماده کردن فیلم های مربوط به آموزش نصب اسپس فریم توانسته است بهترین و بی نظیرترین خدمات را نیز در اختیارتان قرار دهد.

شما نیز می توانید با توجه به حرفه و علاقه ای که دارید، این ویدیوها را مورد تماشا قرار داده و با تکنیک های لازم جهت نصب و اجرای اسپس فریم آشنا شوید. همکاران ما در شرکت اسپس سازان کوثر از مجرب ترین و حرفه ای ترین افرادی می باشند که می توانند در کمترین زمان ممکن به بهترین شکل ممکن اسپس فریم شما را نصب و آن را اجرا کنند.

اگر شما هم قصد دارید تا در روزهای آینده، در یکی از بهترین نمایشگاه های برگزار شده در کشورمان شرکت داشته باشید، می توانید این فرصت طلایی و بی نظیر پیش روی خود را از دست ندهید و هم اکنون با همکاران ما از همین وب سایت در تماس بوده و راهنمایی های لازم برای نصب اسپس فریم را به دست آورید. همچنین اگر در زمینه نصب و اجرای اسپس فریم نیز اگر فعالیت می کنید، می توانید نکات مورد نیاز در نصب بهتر اسپس را از همکاران ما آموخته و پیشرفت قابل توجهی را در حرفه و کار خود مشاهده کنید.

لازم به اشاره است که هر یک از دوستان ما در این شرکت، دوره های آموزشی نصب و اجرای اسپس فریم را گذرانده اند و از این طریق می توانند بهترین و با کیفیت ترین خدمات را برای شما عزیزان به ارمغان آورند. شما هم می توانید با خیال راحت تر نصب و اجرای اسپس فریم مورد نظر خود را به دست همکاران ما بسپارید.

نکاتی درباره نصب اسپس فریم

نصب اسپس فریم همانطور که اشاره شد نیاز به دقت و توجه بسیار زیادی دارد که هرگونه کوچکترین بی توجهی در هنگام نصب اسپس فریم ممکن است اتفاق های ناگوار بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد. همچنین افرادی که در زمینه نصب اسپس فریم فعالیت می کنند، بایستی به یک سری از مهمترین و اصلی ترین نکات در نصب این سازه توجه داشته باشند که از مهمترین و بارزترین نکات مورد توجه در نصب و اجرای اسپس فریم می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

-حتما قبل از نصب و اجرای اسپس فریم محیط اطراف خود را چک کنید و از تردد افراد جلوگیری های لازم را بعمل آورید.

- برای هرگونه جوشکاری در نصب و اجرای اسپس فریم از وسایل ایمنی مورد نیاز استفاده کنید.

- از قبل بست ها و پیچ های مورد نیاز خود را برای نصب تهیه و آماده کنید.

- برآورد دقیقی را از وزنی که قرار است سازه اسپس فریم تحمل کند، به دست آورده و بر اساس آن اقدام به طراحی این سازه نمایید.

- برای مهار یا محکم کردن سازه اسپس فریم حتما از پیچ های رول بولت استفاده کنید.

-به مساحت و ابعادی که قرار است اسپس فریم در آن نصب شود دقت کافی داشته باشید.

-از محکم بودن سازه ای که تهیه و طراحی کرده اید اطمینان لازم را به دست آورید.

-به جنس پوششی که قرار است بر روی سازه اسپس فریم سوار شود دقت کنید و سازه ی خود را بر اساس آن طراحی نمایید.

-حتما از طناب های پلاستیکی به عنوان حامی سازه استفاده کنید تا میزان امنیت آن را افزایش دهد.

- سازه را به کمک مقاوم ترین بست ها و لوازم به زمین متصل کنید. 

آیا خودمون هم میتونیم برای نصب اسپس فریم اقدام کنیم؟

بسیاری از افرادی که قصد برپایی یک غرفه را دارند، فکر می کنند که می توانند خودشان به تنهایی اقدام به نصب اسپس فریم داشته باشند تا از این طریق در هزینه های نصب این سازه صرفه جویی کرده باشند، این امر در حالی است که افراد آماتور نمی توانند این سازه را نصب و اجرا کنند چرا که ممکن است بعد از نصب اشتباه و عدم توجه به برخی از مهمترین و اصلی ترین نکات در نصب و اجرای اسپس فریم، شاهد واژگونی سازه باشیم.

شما نیز به هیچ وجه به تنهایی اقدام به نصب اسپس فریم نداشته باشید و حتما این کار را به دست افراد باتجربه و حرفه ای در این زمینه بسپارید. لازم است بدانید که برای برگزاری بهترین نمایشگاه و عرضه محصولات و خدمات خود، بایستی امنیت خود و دیگران را جدی بگیرید به همین دلیل نیز توصیه می شود که اگر تجربه ای را در نصب این سازه ندارید، بهتر آن است که نصب اسپس فریم را به دست همکاران ما بسپارید.

همچنین در نظر داشته باشید که شرکت ما خدمات پیش از نصب مورد نیاز را نیز ارائه می دهد. شما می توانید در صورت مشاهده هرگونه مشکلی بعد از نصب، می توانید سریعا با همکاران ما در تماس باشید و خدمات مورد نیاز را دریافت کنید. همچنین می توانید برای باز کردن و تفکیک این سازه نیز از دوستان ما کمک بخواهید.

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم و اجاره محصول تماس بگیرید

ارسال نظرات

 
   
سلام، چطور میتونم کمک کنم؟