اجاره اسپیس فریم اجاره اسپیس نمایشگاهی

اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم و اجاره اسپیس نمایشگاهی راه حلی به صرفه جهت کار تبلیغاتی محسوب می شود. با اجاره اسپیس فریم میتوان سازه فضایی شبیه داربست ساخت که بسیار شکیل تر می باشد که قابلیت بالای شکل پذیری اسپیس فریم از مزایای آن محسوب میشود. با اجاره اسپیس فریم می توان از آن در ساخت اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی و دیگر سازه های نمایشگاهی از قبیل قاب بنر ، استیج و ... استفاده کرد.

از خصوصیات بارز اجاره اسپیس فریم وزن پایین این سازه است چرا که ازجنس آلومینیوم است. وزن پایین اسپیس یکی از دلایل مناسب بودن آن برای اجاره اسپیس فریم است زیرا حمل و نقل اسپیس فریم با سهولت انجام می شود.

اجاره اسپیس نمایشگاهی و مزایای اسپیس فریم

صاحبان کسب کار ، نمایشگاه داران ، غرفه داران جهت کاهش هزینه های خرید اسپیس فریم ، نداشتن انبار و نیروی متخصص میتوانند اجاره اسپیس فریم را انجام دهند.

اجاره اسپیس فریم بدلیل حجم بالا همراه نگهداری نسبتا سخت، گزینه خوبی برای مشتریانی است که قصد خرید این سازه را ندارند. آنها می توانند در طول زمان برگزاری نمایشگاه، آن را اجاره کرده و بعد از پایان کار، آن را به شرکت بازگردانند.

اسپیس فریم براحتی به مکان مورد نظر انتقال یافته و توسط نصاب اسپیس به سرعت نصب می شود. نصب اسپیس فریم در کوتاهترین زمان توسط نصاب انجام می شود.

اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی و کاربردهای آن

با اجاره اسپیس فریم می توان اشکال مختلف هندسی از قبیل مسطح، خمیده، چند ضلعی را به سهولت بسته به نیاز مهیا کرد. استحکام بالا بخاطر خاصیت سه پایه بودن و استفاده از بست اسپیس فریم از ویژگی های بارز اسپیس است که منجر به ایجاد آسودگی خاطر در اجاره اسپیس فریم شده است.

صرفه جویی اقتصادی یکی از ویژگی های مهم اجاره اسپیس فریم است. بنابراین با توجه به گران قیمت بودن ساخت غرفه از چوب یا نِئوپان، شرکت ما امکان اجاره اسپیس فریم را برای برگزار کنندگان همایش ها و نمایشگاهها فراهم نموده است.

اجاره اسپیس نمایشگاهی و مزایای آن

(بطور کلی قیمت پایین اسپیس فریم نسبت به دیگر سازه های نمایشگاهی، از مزیت های مهم اجاره اسپیس نمایشگاهی است.)

اسپیس فریم اجاره ای این امکان را دارد که با هزینه ای اندک بتوان غرفه نمایشگاهی ساخت . همچنین بعد از د مونتاژ، دیگر نیازی به انبار برای نگهداری از آن نیست. که این مورد هم یکی از مزیت های دیگر اجاره اسپیس فریم نسبت به خرید آن می باشد.

با استفاده از سازه اسپیس فریم فضای باز را میتوان به راحتی مسقف کرد. با اجاره اسپیس فریم همراه کمک چادر و سایر متریال براحتی این امر میسر است.

اجاره اسپیس فریم

با استفاده از اجاره اسپیس فریم می توان سالن ، سوله موقت و غیر موقت را در ارتفاع های مختلف ساخت. اسپیس جزء اساسی ترین اجزاء نمایشگاهی است که وزن پایین و قیمت مناسب آن، اسپیس را از دیگر سازه های نمایشگاهی متمایز ساخته است. با اسپیس می توان انواع غرفه نمایشگاهی بسته به سلیقه غرفه داران را ایجاد کرد.

مزایای اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی

 • سرعت اجرا بالا: سرعت بالا ساخت سازه با اسپیس بخصوص در مقایسه با اتصالات جوشی
 • سرعت بالای نصب: بدلیل عدم نیاز به جوشکاری و استفاده از بست اسپیس فریم سریعا سازه ساخته می شود.
 • امکان تغییر مکان ساده سازه: قطعات اسپیس را براحتی می توان از هم جدا کرد و جابجایی را صورت داد.
 • کیفیت بالا: با اسپیس می توان سازه مطلوب را بدست آورد.
 • هزینه پایین تر: با اجاره اسپیس فریم و تعبیه سازه موقت می توان بسیاری از هزینه ها را کاهش داد.
 • ایمنی بالا: احتمال تخریب اسپیس بدلیل استحکام بالا کمتر است.
اجاره اسپیس فریم

شما مشتریان عزیز می توانید با مشورت گرفتن از متخصصین ما، مناسب ترین بهترین نوع اسپیس فریم را متناسب کاربری و نیازتان اجاره کرده و غرفه خود را اجرا نمایید.

با اجاره اسپیس فریم می توانید غرفه نمایشگاهی خود را به بهترین نحو غرفه آرایی کنید. اجاره اسپیس فریم به صورت اجاره متر طول ، متر مربع قابل سفارش می باشد.

لطفا قبل از اجاره اسپیس فریم و سفارش آن، متراژ، فضای نصب، مدت اجاره و... رادر نظر داشته باشید تا کارشناسان ما بتوانند بهترین و کاربردی ترین نوع اسپیس را به شما پیشنهاد نمایند.

اسپیس سازان کوثر اجاره اسپیس فریم را در اختیار غرفه داران نمایشگاه ها و برگزارکنندگان همایشها و سایر موارد مصرف اسپیس فریم فراهم میکند. هزینه مناسب اجاره ، اجاره اسپیس فریم را مناسب ساخته است.

نظرات

 • کیفیت سطحی اسپیس فریم، شما درچه حدی است. به عبارت صحیح تر آیا اسپیس، شما زنگ میزنه؟


  اجاره . اسپیس فریم نمایشگاهی آبکاری شده است، وضد زنگ است.


 • عملیات نصب اسپیس، پلکانی به چه صورت است؟


  اجاره اسپیس فریم. اسپیس فریم نمایشگاهی پله کانی نیاز به چهارپایه ونوردبان برای نصب ندارد.


 • با، اسپیس فریم، میتوان اشکال وطرح های مختلف رو ساخت؟


  اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی . با، اجاره اسپیس فریم، میتوان سازه با تنوع ابعادی وشکل ایجاد نمود.


 • اجاره اسپیس فریم به چه صورتی انجام میشه؟


  اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی به صورت اجاره متر طول ، متر مربع قابل سفارش می باشد.


 • با اجاره اسپیس، فریم، میتوان انبار ایجاد کرد؟


  اجاره .بله یکی ازموارد استفاده اسپیس ساخت انبارهاست. اسپیس فریم سازه ای امن برای نگهداری کالاها ومحصولات را بوجود می آورد.


 • برای ساخت یک سازه مستحکم میتونیم اقدام به اجاره اسپیس فریم نماییم؟


  اسپیس فریم دارای استحکام کافی بوده ومیتوان با آن سازه دلخواه را ساخت. با اجاره کردن میتوانید با هزینه کمتر سازه را بسازید.


 • اگر بخواهیم اسپیس را اجاره کرده در فضای باز استفاده کنیم، تهیه چادر به عهده ماست یا شرکت شما؟


  این مرکز خدمات فروش و اجاره چادر رو نیز ارایه میده.


 • پس از اجاره اسپیس. فریم. زمان برپایی سازه چقدر است؟


  اجاره .اسپیس بر مبنای قطعات جدا ازهم بوده که با بست انتصال سریع اسپیس. فریم. رخ میده. بنابراین با اجاره اسپیس. وانتقال قطعات به مکان سازه زمان برپایی سازه کوتاه هست.


 • بعد از اجاره اسپیس فریم آیا نیاز به تجهیزات خاصی برای حمل ونقل است؟


  اجاره .خیر. اسپیس فریم در محل استفاده با بست به هم متصل میشه. بنابراین نیاز به تجهیزات خاصی برای حمل ونقل نیست وبراحتی قطعات به محل انتقال یافته واتصال صورت میگیره.


 • مدت زمان اجاره اسپیس محدودیتی داره؟


  اجاره .خیر. در مدت زمان اجاره اسپیس فریم هیچگونه محدودیتی وجود نداره.


 • سازه اسپیس خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟


  اجاره . سازه اسپیس فریم بایستی علاوه بر زیبایی وداشتن جلب توجه بصری دارای استحکام و مقاومت خوب نیز در مقابل شرایط محیطی هم باشه. اسپیس فریم بایستی به بهترین نحو نیاز مخاطبان را بر طرف کنه.


 • ما قصد برپایی یک نمایشگاه در فضای بسته رو داریم، شما خودتون اجاره اسپیس فریم رو پیشنهاد میدین یا فروش رو؟


  اجاره یا خریدن اسپیس فریم بستگی به تعداد تکرار استفاده اسپیس فریم دارد. اگر برای مدت کوتاهی میخواهید اسپیس فریم را برای برپایی نمایشگاه استفاده کنید اجاره اسپیس فریم را پیشنهاد میکنیم.


 • اجاره بهای اسپیس فریم ها روزانه محاسبه میشوند یا خیر؟


  اجاره بها اسپیس فریم بصورت روزانه وبر حسب حجم اسپیس فریم اجاره داده شده است.


 • ببخشید شرکت شما در حال حاضر امکان اجاره اسپیس فریم های استیج را دارد؟


  اسپیس سازان کوثر اجاره ، فروش اسپیس فریم برای مصارف مختلف از جمله تهیه استیج را دارد. اسپیس فریم میتواند به بهترین نحو ممکن استیج مناسب برای مراسم های مختلف را ایجاد کند.


 • برای کنسرت ها و مراسم ها چه نوع اسپیس فریمی باید اجاره کرد؟


  برای کنسرت ها و مراسم ها از اسپیس فریم با قطر بیشتر و قدرت تحمل بالاتر استفاده میشود زیرا به منظور نصب سیستم نورپردازی، تلوزیون و یا نصب اسپیکر استفاده از چنین اسپیس فریمی لازم است.به این نوع اسپیس ها در اصطلاح سازه نیز میگویند.


ارسال نظر

 (021) 66988936 - 39