اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم راه حلی به صرفه جهت کار تبلیغاتی محسوب می شود. با اجاره اسپیس میتوان سازه فضایی شبیه داربست ساخت که بسیار شکیل تر میباشد که قابلیت بالای شکل پذیری اسپیس فریم از مزایای آن محسوب میشود. با اجاره اسپیس فریم میتوان از آن در ساخت اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی و دیگر سازه های نمایشگاهی از قبیل قاب بنر ، استیج و ... استفاده کرد.از خصوصیات بارز اجاره اسپیس فریم وزن پایین این سازه است چرا که ازجنس آلومینیوم است. وزن پایین اسپیس یکی ازدلایل مناسب بودن آن برای اجاره اسپیس فریم است زیرا حمل و نقل اسپیس فریم با سهولت انجام میشود.

اجاره اسپیس فریم

صاحبان کسب کار ، نمایشگاه داران ، غرفه داران جهت کاهش هزینه های خرید اسپیس فریم ، نداشتن انبار و نیروی متخصص میتوانند اجاره اسپیس فریم را انجام دهند.

اجاره اسپیس فریم بدلیل حجم بالا همراه نگهداری نسبتا سخت، گزینه خوبی برای مشتریانی است که قصد خرید این سازه را ندارند. آنها میتوانند در طول زمان برگزاری نمایشگاه، آن را اجاره کرده و بعد از پایان کار، آن را به شرکت بازگردانند.

اسپیس فریم براحتی به مکان مورد نظر انتقال یافته و توسط نصاب اسپیس به سرعت نصب میشود. نصب اسپیس فریم در کوتاهترین زمان توسط نصاب انجام میشود.

اجاره اسپیس فریم

با اجاره اسپیس میتوان اشکال مختلف هندسی ازقبیل مسطح، خمیده، چند ضلعی را به سهولت بسته به نیاز مهیا کرد. استحکام بالا بخاطر خاصیت سه پایه بودن و استفاده از بست اسپیس فریم از ویژگی های بارز اسپیس است که ممنجر به ایجاد آسودگی خاطر در اجاره اسپیس شده است.

صرفه جویی اقتصادی یکی از ویژگی های مهم اسپیس فریم اجاره ای میباشد. بنابراین باتوجه به گران قیمت بودن ساخت غرفه از چوب یا نِئوپان، شرکت ما امکان اجاره اسپیس فریم را برای برگزار کنندگان همایش ها و نمایشگاهها فراهم نموده است.

(بطور کلی قیمت پایین اسپیس فریم نسبت به دیگر سازه های نمایشگاهی، از مزیت های مهم این سازه هاست.)

اسپیس فریم اجاره ای این امکان را دارد که با هزینه ای اندک بتوان غرفه نمایشگاهی ساخت . همچنین بعد از د مونتاژ، دیگر نیازی به انبار برای نگهداری از آن نیست. که این مورد هم یکی از مزیت های دیگر اجاره اسپیس فریم نسبت به خرید آن می باشد.

با استفاده از سازه اسپیس فریم فضای باز را میتوان به راحتی مسقف کرد. با اجاره اسپیس همراه کمک چادر و سایر متریال براحتی این امر میسر است.

اجاره اسپیس فریم

با استفاده از اجاره اسپیس فریم می توان سالن ، سوله موقت و غیر موقت را در ارتفاع های مختلف ساخت. اسپیس جزء اساسی ترین اجزاء نمایشگاهی است که وزن پایین و قیمت مناسب آن، اسپیس را از دیگر سازه های نمایشگاهی متمایز ساخته است. با اسپیس میتوان انواع غرفه نمایشگاهی بسته به سلیقه غرفه داران را ایجاد کرد.

مزایای اجاره اسپیس فریم:

  • سرعت اجرا بالا:سرعت بالا ساخت سازه با اسپیس بخصوص در مقایسه با اتصالات جوشی
  • سرعت بالای نصب:بدلیل عدم نیاز به جوشکاری و استفاده از بست اسپیس فریم سریعا سازه ساخته میشود.
  • امکان تغییر مکان ساده سازه:قطعات اسپیس را براحتی میتوان ازهم جدا کرد و جابجایی را صورت داد.
  • کیفیت بالا: با اسپیس میتوانن سازه مطلوب را بدست آورد.
  • هزینه پایین تر:با اجاره اسپیس و تعبیه سازه موقت میتوان بسیاری ازهزینه ها را کاهش داد.
  • ایمنی بالا: احتمال تخریب اسپیس بدلیل استحکام بالا کمتر است.
اجاره اسپیس فریم

شما مشتریان عزیز می توانید با مشورت گرفتن ازمتخصصین ما، مناسب ترین بهترین نوع اسپیس فریم رامتناسب کاربری و نیازتان اجاره کرده و غرفه خود را اجرا نمایید.

با اجاره اسپیس فریم می توانید غرفه نمایشگاهی خود را به بهترین نحو غرفه آرایی کنید. اجاره اسپیس فریم به صورت اجاره متر طول ، متر مربع قابل سفارش می باشد.

لطفا قبل از اجاره اسپیس فریم و سفارش آن، متراژ، فضای نصب، مدت اجاره و... رادر نظر داشته باشید تا کارشناسان ما بتوانند بهترین و کاربردی ترین نوع اسپیس رابه شما پیشنهاد نمایند.

اسپیس سازان کوثر اجاره اسپیس فریم را در اختیار غرفه داران نمایشگاهها و برگزارکنندگان همایشها وسایر موارد مصرف اسپیس فریم فراهم میکند. هزینه مناسب اجاره ، اجاره اسپیس فریم را مناسب ساخته است.

ارسال نظر
ارتباط با ما


تهران ، تقاطع خیابان حافظ و انقلاب (پل کالج) ، روبروی هتل پرشیا ، پلاک 338 ، واحد 2 66988937 66988938 66988939
عضویت در خبرنامه


عضویت


آمار بازدید
بازدید امروز : 156 بازدید ماه : 914 بازدید کل : 83,499

Copyright © 2015 - bsbsaba Co. All Right Reserved.