اسپیس فریم نمایشگاهی | اجاره فروش اسپیس فریم
استیج

سن و استیج

استیج سکوی اجرای سالن همایش، کنسرت ، مراسمات مختلف است. جهت ساخت استیج متریال مربوط به ساخت استیج ، یعنی اسپیس فریم استفاده می شود. زیرا اسپیس فریم برای استیج توان تحمل وزن تا حد بالا را داراست؛ در هر سالنی، اعم از سرپوشیده یا سرباز اسپیس فریم برای استیج قابل اجرا بوده که میتوان آن را در ارتفاع گوناگون طراحی و نصب نمود.

استیج

استیج را میتوان طوری طراحی نمود که در 4 جهت از قسمت بیرونی آن دارای قاب بنر بوده و درمورد موضوع مراسم روی آن بنر تبلیغاتی نصب نمود. همچنین استیج اسپیس فریمی این قابلیت را دارد که در کف سازی آن نیز از اسپیس فریم استفاده کرده که روی آن را توسط MDF یا نئوپان پوشاند که از فرش یا موکت برای پوشش کف استیج استفاده میشود.

استیج

با استفاده از اسپیس فریم میتوان سن و استیج با دوام و زیبا رامتناسب با کاربری ایجاد کرد. سادگی اتصالات اسپیس فریم منجر به تسریع ساخت سن و استیج میشود. با بست اسپیس فریم میتوان قطعات اسپیس رادرکنار هم قرار داد و سن استیج مورد نیاز را ایجاد کرد. استیج دربرگزاری مطلوب مراسم ها وجشنها موثر میباشد.

اسپیس سازان کوثر سن استیج مناسب مراسم شما را با بهترین کیفیت متناسب با کاربری فراهم می نماید.

سن استیج سن و استیج
ارسال نظر
نظرات


ساخت استیج بااسپیس هزینه بالایی دارد؟ساخت استیج با اسپیس، یکی از ارزانترین روشهای ساخت استیج است.استیج . جهت ساخت استیج سخنرانی نیز استفاده اسپیس فریم نمایشگاهی مطلوب است.


برای استیج سخنرانی میتوان از اسپیس فریم، استفاده کرد؟خیر هیچ محدودیتی در ابعاد ساخت استیج وجود نداره.


در ساخت ابعاد استیج محدودیتی وجود داره؟


زمان برپایی استیج چقدر زمان میخواهد؟استیج درزمان کوتاه با اسپیس فریم نمایشگاهی ایجاد میشه.


سلام، هزینه استیج معمولی 2*2یا دو و نیم در دو و نیم حدودا چقدر می شود؟ برای نصب در کرمانلطفا به یکی از راههای زیر تماس بگیرید:
kosar.printing135@gmail.com
66988937
66988938
66988939


آیا ساخت واجرای استیج رو ما میتونیم خومون انجام بدیم؟بهتر است از متخصصان این امر استفاده کنید. استیج با اسپیس فریم سازه ای زیبا ومطمئن است.


یک استیج مناسب چه خصوصیاتی باید داشته باشه؟استیج .مستحکم بودن استیج یکی از ملزومات ان هست وهمچین استیج باید زیبایی مناسب داشته ودارای فضای کافی جهت دید بیننده نیز باشد.


ما نیاز به استیج برای جشن های مذهبی بصورت موقت هستیم آیا شما اجاره استیج را انجام میدید؟استیج .بله. مرکز چاپ وتبلیغات کوثر اسپیس فریم لازم برای استیج را اجاره وبه فروش میرساند.


آیا هزینه ساخت استیج بالاست؟استیج . خیر. استیج اسپیس فریمی بوده که نسبت به روشهای دیگه ارزانتره. استیج با اسپیس برای مراسم های موقت بسیار مناسب است.


آیا برای ساخت استیج محدودیت مکانی هست؟خیر محدودیتی وجود نداره. استیج با قطعات پیش ساخته واتصال اسپیس فریم به هم بدست میاد بنابراین میتوان انواع استیج را در ابعاد مختلف ایجاد کرد.


ابعاد استیج برای اجاره چه میزان است؟برای اجاره استیج ابعاد گوناگون وجود دارد ولی ابعاد معمول استیج ابعاد ۱*۲و ارتفاع های۶۰،۸۰و۱۰۰سانتی متر طراحی می شوند. با استیج میتوان بخوبی در ابعاد دلخواه سازه سکویی را برای مراسم ها و جشن ها ساخت.