قاب بنر اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی فروش اسپیس فریم

قاب بنر

قاب بنر ساخته شده با اجاره اسپیس فریم یا فروش اسپیس فریم ، سازه ای است که بوسیله اسپیس فریم ساخته می شود، اسپیس نمایشگاهی در ساخت قاب بنر ، پوستر، تابلو تبلیغاتی و به طور کلی تبلیغات محیطی کاربرد دارد. در ساخت قاب بنر و استفاده اسپیس و بنر توجه به ابعاد بنر مورد استفاده برای قاب بنر بسیار مهم است که می توان با ابعاد مختلف اسپیس فریم قاب بنر مطلوب را ساخت. با قاب بنر می توان تبلیغ را به شکل مناسب در معرض دید مخاطبان قرار داد. قاب بنر مورد استفاده برای مراکز مختلف نظیر فروشگاهها، کلیه نهادهای دولتی و خصوصی و... می باشد.

قاب بنر در فضای باز و بسته هر دو قابل استفاده است. قابلیت استفاده در مکانهای مختلف بخاطر انواع سایزهای آن از سایز کوچک گرفته تا سایز بزرگ است.

قاب بنر با اسپیس فریم نمایشگاهی

قاب بنر یکی از بهترین گزینه ها برای تبلیغات بوده که در صورتی به شکل صحیح نصب شود، هم از لحاظ اقتصادی بسیار بصرفه بوده و هم تاثیر زیادی بر روی مخاطبان دارد.

به منظور ایستایی قاب بنر ، از اسپیس فریم منحنی و یا اصطلاحا "اسپیس فریم کرو" نیز استفاده می شود. به منظور ایستایی قاب بنر ، از اسپیس فریم منحنی و یا اصطلاحا "اسپیس فریم کرو" نیز استفاده می شود. این نوع اسپیس فریم منحنی شکل بوده و قابلیت برش خوردن و ساخت در ابعاد مختلف است.

قاب بنر اسپیس فریمی، قاب مستحکم و چارچوب زیبا برای بنر ، پوستر تبلیغاتی بوجود می آورد. تنوع در طراحی ، سرعت بالای نصب از ویژگی های مهم این نوع قاب بنر هاست. قاب بنر اسپیس فریمی، قاب مستحکم و چارچوب زیبا برای بنر ، پوستر تبلیغاتی بوجود می آورد. تنوع در طراحی ، سرعت بالای نصب از ویژگی های مهم این نوع قاب بنر هاست. قاب بنر ابزاری مناسب جهت قرارگیری در مکانهای تبلیغاتی جهت اطلاع رسانی و مناسب در فضاهای باز و بسته میباشد. پشت استیج نیز قاب بنر استفاده فراوان دارد.

قاب بنر

فروش اسپیس فریم اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی و ساخت انواع قاب بنر

اسپیس سازان کوثر انواع قاب بنر را ارایه می دهد و توانایی ساخت انواع قاب بنر در سایزهای مختلف را داراست. کیفیت بالای قطعات مورد استفاده از مزایای اسپیس سازان کوثر است.

نظرات

 • قاب بنر پس از استفاده قابل استفاده مجدد است؟


  بله. قاب بنر اسپیس فریمی بوده وپس از استفاده میتوان برای بنرهای دیگر مورداستفاده قرار گیرد.


 • قاب بنر استفاده زیادی در غرفه های نمایشگاهی داره؟


  قاب بنر .بله. قاب بنر استفاده زیادی در، غرفه نمایشگاهی دارد.


 • آیا قاب بنر قابل حمل است؟


  بله. قاب بنر اسپیس فریمی سبک بوده وقابل حمل است.


 • قاب بنر قبل ویا بعد از ساخت بنر ایجاد میشه؟


  قاب بنر . تفاوتی درزمان ساخت نیست. به سادگی قاب بنر مناسب برای بنر ایجاد میشه.


 • میشه از قاب بنر در سالن ها کنفرانس استفاده کرد؟


  بله. قاب بنر دارای ابعاد مختلف بوده وقابلیت استفاده در مکانهای مختلف رو داره.


 • آیا تنها راه ساخت قاب بنر استفاده اسپیس فریم است؟


  خیر. اسپیس فریم ساده ترین روش است که زیباترین وشیک ترین اسپیس با آن ایجاد میشه.


 • قاب بنر اجاره هم داده میشه؟


  بله. قاب بنر متناسب با بنر مورد استفاده برای زمانهای گوناگون اجاره داده میشه.


 • آیا قاب بنر بصورت پیش ساخته در اختیار مشتریان قرار میگیره؟


  قاب بنر متکی بر احزاء بوده ومتناسب با ابعاد بنر مورد استفاده ایجاد میشه. بنابراین برای ابعاد مختلف بنرها قاب بنر ایجاد میشه.


 • آیا قاب بنر قابل حمل است؟


  بله. قاب بنر از اسیس فریم ساخته شده که درمحل اتصال صورت گرفته و قاب مناسب برای بنر ایجاد میشه.


 • آیا قاب بنر قادر به مقاومت در شرایط محیطی مختلف را دارد؟


  بله. قاب بنر دارای پایه محکم بوده که آن را در شرایط محیطی نگهداری میکنه. قاب بنر سازه ای محکم بوده که براحتی در محل های پر رفت و آمد قابل نصب است.


 • آیا امکان استفاده قاب بنر برای همه ابعاد بنر وجود دارد؟


  قاب بنر سازه ای اسپیس فریمی است واز آنجا که با اتصال اجزا اسپیس میتوان هر سازه با ابعاد بزرگ وگوناگون را بدست اورد بنابراین قاب بنر در تمامی ابعاد قابل ساخت است وهر بنر وبا ابعاد مختلف را میتوان با آن به نمایش گزاشت.


ارسال نظر

 (021) 66988936 - 39