قاب بنر

قاب بنر سازه ای است که بوسیله اسپیس فریم ساخته میشود، اسپیس فریم در ساخت قاب بنر ، پوستر، تابلو تبلیغاتی و به طور کلی تبلیغات محیطی کاربرد دارد.در ساخت قاب بنر توجه به ابعاد بنر مورد استفاده برای قاب بنر بسیار مهم است که میتوان با ابعاد مختلف اسپیس قاب بنر مطلوب را ساخت.با قاب بنر میتوان تبلیغ را به شکل مناسب در معرض دید مخاطبان قرار داد. قاب بنر مورد استفاده برای مراکز مختلف نظیر فروشگاهها، کلیه نهادهای دولتی و خصوصی و... میباشد.

قاب بنر در فضای باز و بسته هر دو قابل استفاده است. قابلیت استفاده در مکانهای مختلف بخاطر انواع سایزهای آن از سایز کوچک گرفته تا سایز بزرگ است.

قاب بنر یکی از بهترین گزینه ها برای تبلیغات بوده که درصورتی به شکل صحیح نصب شوند، هم از لحاظ اقتصادی بسیار بصرفه بوده و هم تاثیر زیادی بر روی مخاطبان داشته باشد.

قاب بنر

به منظور ایستایی قاب بنر ، از اسپیس فریم منحنی و یا اصطلاحا "اسپیس فریم کرو" نیز استفاده میشود. به منظور ایستایی قاب بنر ، از اسپیس فریم منحنی و یا اصطلاحا "اسپیس فریم کرو" نیز استفاده میشود. این نوع اسپیس فریم منحنی شکل بوده و قابلیت برش خوردن و ساخت در ابعاد مختلف است.

قاب بنر اسپیس فریمی، قاب مستحکم و چارچوب زیبا برای بنر ، پوستر تبلیغاتی بوجود می آورد. تنوع در طراحی ، سرعت بالای نصب از ویژگی های مهم این نوع قاب بنر هاست. قاب بنر اسپیس فریمی، قاب مستحکم و چارچوب زیبا برای بنر ، پوستر تبلیغاتی بوجود می آورد. تنوع در طراحی ، سرعت بالای نصب از ویژگی های مهم این نوع قاب بنر هاست. قاب بنر ابزاری مناسب جهت قرارگیری در مکانهای تبلیغاتی جهت اطلاع رسانی و مناسب در فضاهای باز و بسته میباشد. پشت استیج نیز قاب بنر استفاده فراوان دارد.

قاب بنر

اسپیس سازان کوثر انواع قاب بنر را ارایه می دهد وتوانایی ساخت انواع قاب بنر در سایزهای مختلف را داراست. کیفیت بالای قطعات مورد استفاده از مزایای اسپیس سازان کوثر است.

ارسال نظر
ارتباط با ما


تهران ، تقاطع خیابان حافظ و انقلاب (پل کالج) ، روبروی هتل پرشیا ، پلاک 338 ، واحد 2 66988937 66988938 66988939
عضویت در خبرنامه


عضویت


آمار بازدید
بازدید امروز : 154 بازدید ماه : 912 بازدید کل : 83,497

Copyright © 2015 - bsbsaba Co. All Right Reserved.