اسپیس فریم نمایشگاهی | اجاره فروش اسپیس فریم
قاب بنر

قاب بنر

قاب بنر سازه ای است که بوسیله اسپیس فریم ساخته میشود، اسپیس فریم در ساخت قاب بنر ، پوستر، تابلو تبلیغاتی و به طور کلی تبلیغات محیطی کاربرد دارد.در ساخت قاب بنر توجه به ابعاد بنر مورد استفاده برای قاب بنر بسیار مهم است که میتوان با ابعاد مختلف اسپیس قاب بنر مطلوب را ساخت.با قاب بنر میتوان تبلیغ را به شکل مناسب در معرض دید مخاطبان قرار داد. قاب بنر مورد استفاده برای مراکز مختلف نظیر فروشگاهها، کلیه نهادهای دولتی و خصوصی و... میباشد.

قاب بنر در فضای باز و بسته هر دو قابل استفاده است. قابلیت استفاده در مکانهای مختلف بخاطر انواع سایزهای آن از سایز کوچک گرفته تا سایز بزرگ است.

قاب بنر یکی از بهترین گزینه ها برای تبلیغات بوده که درصورتی به شکل صحیح نصب شوند، هم از لحاظ اقتصادی بسیار بصرفه بوده و هم تاثیر زیادی بر روی مخاطبان داشته باشد.

قاب بنر

به منظور ایستایی قاب بنر ، از اسپیس فریم منحنی و یا اصطلاحا "اسپیس فریم کرو" نیز استفاده میشود. به منظور ایستایی قاب بنر ، از اسپیس فریم منحنی و یا اصطلاحا "اسپیس فریم کرو" نیز استفاده میشود. این نوع اسپیس فریم منحنی شکل بوده و قابلیت برش خوردن و ساخت در ابعاد مختلف است.

قاب بنر اسپیس فریمی، قاب مستحکم و چارچوب زیبا برای بنر ، پوستر تبلیغاتی بوجود می آورد. تنوع در طراحی ، سرعت بالای نصب از ویژگی های مهم این نوع قاب بنر هاست. قاب بنر اسپیس فریمی، قاب مستحکم و چارچوب زیبا برای بنر ، پوستر تبلیغاتی بوجود می آورد. تنوع در طراحی ، سرعت بالای نصب از ویژگی های مهم این نوع قاب بنر هاست. قاب بنر ابزاری مناسب جهت قرارگیری در مکانهای تبلیغاتی جهت اطلاع رسانی و مناسب در فضاهای باز و بسته میباشد. پشت استیج نیز قاب بنر استفاده فراوان دارد.

قاب بنر

اسپیس سازان کوثر انواع قاب بنر را ارایه می دهد وتوانایی ساخت انواع قاب بنر در سایزهای مختلف را داراست. کیفیت بالای قطعات مورد استفاده از مزایای اسپیس سازان کوثر است.

قاب بنر قاب قاب اسپیس
ارسال نظر
نظرات


قاب بنر پس از استفاده قابل استفاده مجدد است؟بله. قاب بنر اسپیس فریمی بوده وپس از استفاده میتوان برای بنرهای دیگر مورداستفاده قرار گیرد.


قاب بنر استفاده زیادی در غرفه های نمایشگاهی داره؟قاب بنر .بله. قاب بنر استفاده زیادی در، غرفه نمایشگاهی دارد.


آیا قاب بنر قابل حمل است؟بله. قاب بنر اسپیس فریمی سبک بوده وقابل حمل است.


قاب بنر قبل ویا بعد از ساخت بنر ایجاد میشه؟قاب بنر . تفاوتی درزمان ساخت نیست. به سادگی قاب بنر مناسب برای بنر ایجاد میشه.


میشه از قاب بنر در سالن ها کنفرانس استفاده کرد؟بله. قاب بنر دارای ابعاد مختلف بوده وقابلیت استفاده در مکانهای مختلف رو داره.


آیا تنها راه ساخت قاب بنر استفاده اسپیس فریم است؟خیر. اسپیس فریم ساده ترین روش است که زیباترین وشیک ترین اسپیس با آن ایجاد میشه.


قاب بنر اجاره هم داده میشه؟بله. قاب بنر متناسب با بنر مورد استفاده برای زمانهای گوناگون اجاره داده میشه.


آیا قاب بنر بصورت پیش ساخته در اختیار مشتریان قرار میگیره؟قاب بنر متکی بر احزاء بوده ومتناسب با ابعاد بنر مورد استفاده ایجاد میشه. بنابراین برای ابعاد مختلف بنرها قاب بنر ایجاد میشه.


آیا قاب بنر قابل حمل است؟بله. قاب بنر از اسیس فریم ساخته شده که درمحل اتصال صورت گرفته و قاب مناسب برای بنر ایجاد میشه.


آیا قاب بنر قادر به مقاومت در شرایط محیطی مختلف را دارد؟بله. قاب بنر دارای پایه محکم بوده که آن را در شرایط محیطی نگهداری میکنه. قاب بنر سازه ای محکم بوده که براحتی در محل های پر رفت و آمد قابل نصب است.


آیا امکان استفاده قاب بنر برای همه ابعاد بنر وجود دارد؟قاب بنر سازه ای اسپیس فریمی است واز آنجا که با اتصال اجزا اسپیس میتوان هر سازه با ابعاد بزرگ وگوناگون را بدست اورد بنابراین قاب بنر در تمامی ابعاد قابل ساخت است وهر بنر وبا ابعاد مختلف را میتوان با آن به نمایش گزاشت.