لیست قیمت

سن و استیج 2*2
.
فروش
۰
تومان
اجاره
۵۰۰,۰۰۰
تومان
سن و استیج 2*3
.
فروش
۰
تومان
اجاره
۵۵۰,۰۰۰
تومان
سن و استیج 2*4
.
فروش
۰
تومان
اجاره
۶۰۰,۰۰۰
تومان
سن و استیج 2*5
.
فروش
۰
تومان
اجاره
۶۷۰,۰۰۰
تومان
سن و استیج 2*6
.
فروش
۰
تومان
اجاره
۷۳۰,۰۰۰
تومان
سن و استیج 2*7
.
فروش
۰
تومان
اجاره
۷۷۰,۰۰۰
تومان
سن و استیج 2*8
.
فروش
۰
تومان
اجاره
۸۵۰,۰۰۰
تومان
سن و استیج 3*3
.
فروش
۰
تومان
اجاره
۶۵۰,۰۰۰
تومان
سن و استیج 3*4
.
فروش
۰
تومان
اجاره
۷۰۰,۰۰۰
تومان
سن و استیج 3*5
.
فروش
۰
تومان
اجاره
۷۵۰,۰۰۰
تومان
سن و استیج 3*6
.
فروش
۰
تومان
اجاره
۸۵۰,۰۰۰
تومان
سن و استیج 3*7
.
فروش
۰
تومان
اجاره
۹۰۰,۰۰۰
تومان
سن و استیج 3*8
.
فروش
۰
تومان
اجاره
۹۵۰,۰۰۰
تومان
سن و استیج 3*9
.
فروش
۰
تومان
اجاره
۱,۰۰۰,۰۰۰
تومان

اجاره سن یا استیج


همه آنچه باید درباره سن و استیج بدانیم

تئاتر، همایش، نمایشگاه، کنسرت و به طور کلی تمامی پرفورمنس‌ها به استیج احتیاج دارند. تاثیرگذاری کلام و حرکات مجری/مجریان برنامه (چه خواننده باشد و چه مداح، چه بازیگر و چه سیاه باز)، 

خواه ناخواه درگروی کیفیت و ظاهر استیج است. در این نوشته، می‌کوشیم تمامی نکات فنی مربوط به این سازه موقت را تشریح کنیم تا مخاطب برای خرید و اجاره سن و استیج، با اشراف کامل وارد شود و بهترین محصول ممکن را اختیار کند. به خصوص در صورتی که وظیفه برگزاری مراسمی در آینده به شما واگذار شده، سطرهای پیش رو را از دست ندهید.

 
برای اجاره سن یا استیج مورد نیاز خود می توانید با مجموعه اسپیس سازان کوثر تماس بگیرید. 
 
سن یا استیج
 

 

 

آشنایی با ساختار سن و استیج

 

 

هرچند که پیش از این تنها راه ساخت سن یا استیج استفاده از داربست یا برپایی یک سازه بنایی بود، اما امروزه استیج‌ها با بهره‌گیری از سازه‌های موقتی به نام اسپیس فریم برپا می‌شوند. شیوه کار تقریبا ساده و سرراست است. ابتدا ارزیابی محل صورت می‌گیرد (حضوری یا با مشاهده تصویر)،

سپس قطعات مورد نیاز انتخاب می‌شوند و در آخر، کار سرهم سازی قطعات در سایت پروژه انجام می‌شود. دلیل محبوبیت برپایی سن با اسپیس فریم در سبکی، استحکام، عدم لرزش، دوام، قیمت اقتصادی و مجموعه‌ای از عوامل این‌چنینی شناخته می‌شود که در ادامه مفصل به آن‌ها می‌پردازیم.

با اجاره سن و استیج چه دریافت می‌کنیم؟

از دیرباز سخنران یا کسی که قصد جلب توجه جمعیتی را داشته، روی بلندی می رفته. این بلندی معمولا یک سنگ یا شیئی طبیعی بوده. اما از دهه شصت میلادی، به لطف پیشرفت‌های تکنولوژیک، آدمی برای تمامی مقاصد ارائه، تئاتر و غیره، سن و استیج برپا کرده است. در نتیجه، می‌توان این‌گونه گفت که با اجاره سن و استیج، به قول فرنگی ها در حال اختیار کردن یک Hotspot هستیم. جایی که تمامی تمرکز جمع به آن معطوف می‌شود.

حال اگر بخواهیم ذیل چند بند به طور دقیق ویژگی‌هایی که یک سن یا استیج در اختیار شخص یا مراسمی مشخص قرار می‌دهد را بیان کنیم، کار به شکل زیر پیش می‌رود:

  • القای حس اعتماد به نفس به مجری (یک مداح، بازیگر، خواننده، مجری جشن یا هر که فکرش را بکنید، روی استیج با اعتماد به نفس بیشتری اجرا خواهد داشت تا در سطحی هموار).

  • افزایش و ارتقای شور (حضور روی استیج نه تنها باعث اشتیاق مجری به اجرای بهتر برنامه میشود، که شور و شوق مخاطب را نیز ارتقا خواهد داد)؛

  • افزایش جذابیت (عیار یک برنامه، هرچه که باشد، با توانایی آن در جلب نظر و علاقه مخاطب سنجیده می‌شود. این علاقه افزایش می‌یابد اگر برنامه‌ای جذاب و رسمی تدارک دیده شود و کار استیج، همین است).

  • در آخر، باید به خاص شدن برنامه دارای استیج اشاره کرد. در سطح مشابه، جشن یا اجرایی که روی استیج می‌رود، از آنکه ساده و بی‌تشکیلات انجام می‌گیرد، انحصار و اختصاص بیشتری دارد.

در اجاره سن و استیج به چه نکاتی توجه کنیم؟

 

 

 

اگر استیج ضعیف باشد (چه از نظر زیبایی و چه از منظر استحکام)، اجرا، مراسم یا همایش به کلی از بین می‌رود. توصیه ما این است که برای اجاره سن و استیج، حتما پیش از هر چیز، با مجموعه‌ای کارکشته و باتجربه، مشورت کنید، سپس با اشراف کامل به موضوع، از میان ارائه دهندگان سرویس اجاره، بهترین شرایط را انتخاب کنید. اما در حد توان و امکان مقالات اینچنینی، ما همه موارد تاثیرگذار در اجاره سن و استیج با کیفیت را ذیل چند بند زیر ارائه می‌دهیم:    

  • استیج خود را از مجموعه‌ای دریافت کنید که بتواند بسته به تم و ماهیت مراسم (جشن، کنسرت، عزاداری، تئاتر و غیره)، کار طراحی و برپایی استیج را تخصصی و دقیق انجام دهد؛

  • به خصوص در مواردی که بنا به اجرای پرفورمنس‌های هنری و تئاتر است، مساحت سطح سن را دقیق اندازه گیری کنید تا پس از نصب و برپایی، در اجرا خللی به وجود نیاید؛

  • پیش از طراحی و نصب نهایی استیج، تهیه یک ماکت خالی از لطف نیست. با این کار می‌توانید دید صندلی‌های مختلف به سن را دقیق و تجربی ارزیابی کنید تا در زمان اجرا، نقطه کوری وجود نداشته باشد؛

  • حتما به تزئینات نهایی استیج پیش از هر چیز بیاندیشید. پارچه، چاپ، پوستر، سردر یا هر وسیله‌ای که نیاز است را همزمان با سفارش استیج تهیه کنید (در این زمان شایسته است که پیمانکاری قوی انتخاب کرده باشید تا بتواند همه نیازهای شما را یکجا پاسخ دهد. این ویژگی هم در هزینه‌ها دست شما را جلو می‌اندازد و هم کیفیت کار را از نظر هارمونی وسایل ارتقا می‌دهد).

 

جمع بندی نهایی

 

 

در این نوشته کوشیدیم تا حد امکان نکات مربوط به سن و استیج را جامع و کامل بیان کنیم. در ابتدا از ویژگی های منحصر به فرد استیج گفتیم و سپس نکاتی که در اجاره سن مورد نیاز است را زیر ذره بین قرار دادیم. در صورتی که نوشته حاضر به تمامی سوالات شما پاسخ نداده، خوشحال می‌شویم  در مجموعه اسپیس سازان کوثر میزبان صدای گرمتان باشیم.  

    

 
 
با کارشناسان ما در ارتباط باشید

برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم و اجاره محصول تماس بگیرید

ارسال نظرات

 
   
۰۲۱-۹۱۰۱۴۰۰۰