021-91014000

نصب استیج در چه فضاهایی مورد استفاده است؟
نگاهی به استیج های پیش‌ساخته


برای افرادی که دستی برآتش برپایی سازه های موقت دارند مثل روز روشن است که امروزه علاوه بر داربست های سنتی، می توان با بهره گیری از ظرفیت اسپیس فریم ها، استیج برپا کرد و برنامه ها را پیش برد. در مقاله پیش رو به طور خلاصه اما تخصصی نگاهی داشته ایم به استیج و فضاهایی که این گونه در آن به کار گرفته می شود. در صورتی که برپایی کنسرت، همایش، جشن، جونگ و برنامه های این چنینی را در برنامه های پیش رو دارید، ما را در سطرهای پیش رو همراهی کنید. 

برای اجاره غرفه های نمایشگاهی میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید. 

مقدمه؛ استیج چگونه نصب می شود؟

نکات و ویژگی های نصب استیجشما می توانید با استفاده از اسپیس فریم های موجود در بازار نسبت به نصب استیج اقدام کنید. کار بسیار ساده و بدون مشکل خواهد بود. کافی است قطعات کوچک همانند اعضای لوگو به هم متصل شوند و نقشه از پیش تعیین شده شما را عملی سازند. زمانی که سفارش یک استیج را می دهید، از زمان حاضر شدن اعضای فنی در محل تا تحویل سازه، چیزی کمتر از یک روز کاری زمان نیاز خواهد بود. 

استیج در چه فضاهایی نصب می شود؟

چه در فضاهای داخلی و چه در محیط های خارجی، زمانی که نیاز داشته باشید برای جمعیتی مشخص برنامه اجرا کنید، به استیج نیاز خواهید داشت. در نتیجه، شما برای برنامه های زیر به برپایی استیج نیاز دارید:

  • جنگ های شادی؛
  • مراسم قرعه کشی؛
  • کنسرت ها؛
  • استندآپ کمدی ها؛
  • همایش ها؛
  • جشن های مختلف؛
  • و به طور کلی هر مراسمی که مخاطب دارد و مجری.

در تهیه استیج به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟


در طراحی، سفارش، تهیه و نصب استیج به سه نکته توجه داشته باشد:

  • آیا استیج از نظر ظاهر و طراحی با مراسم ما سازگاری دارد؟
  • آیا استیج از نظر ابعاد پاسخگوی نیازهای برنامه ما تهیه شده است؟
  • آیا دوام، استحکام و قدرت استیج نصب شده از تمامی روند برنامه پشتیبانی می کند؟
در صورتی که پاسخ سه سوال بالا مثبت باشد، استیج شما به خوبی عمل خواهد کرد. 

برای سفارش اینترنتی اسپیس فریم به لینک زیر مراجعه کنید .
جمع بندی

در سطرهای بالا نگاهی کوتاه به استیج و مصارف استفاده آن داشتیم. به خاطر داشته باشید همواره برای کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با کارشناسان ما در اسپیس سازان کوثر تماس بگیرید.

مجموعه اسپیس سازان کوثر با افتخار انواع اسپیس فریم، با بالاترین کیفیت ممکن فراهم می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اسپیس فریم و سازه های نمایشگاهی می توانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمائید.

برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

021-91014000