021-91014000

خدمات اسپیس سازان کوثر

اسپیس فریم نمایشگاهی اجاره اسپیس فریم فروش اسپیس فریم اسپیس فریم نمایشگاهی

سازه اسپیس فریم نمایشگاهی دارای فرم هندسی منظم است بدلیل رعایت اصول هندسی و دارا بودن فرم های هندسی منظم در اسپیس نمایشگاهی بار بر روی کل سازه توزیع می شود. اسپیس فریم های آبکاری شده ضد زنگ می باشند. اسپیس فریم نمایشگاهی امکان طراحی و اجرا در اشکال مختلف را امکان پذیر ساخته است.

اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی

اجاره اسپیس فریم امری متداول است که بسته به نیاز می توان اسپیس نمایشگاهی را اجاره کرد.اجاره اسپیس فریم جهت کاربرد موقت مناسب است. اجاره اسپیس نمایشگاهی از لحاظ اقتصادی مقرون بصرفه است. اسپیس فریم آلومینیومی بوده که این امر منجر به سبکی آن شده است. جابجایی اسپیس فریم بسیار ساده است. صاحبان کسب کار ، نمایشگاه داران ، غرفه داران جهت کاهش هزینه های خرید اسپیس فریم ، نداشتن انبار و نیروی متخصص میتوانند اجاره اسپیس فریم را انجام دهند.

فروش اسپیس فریم نمایشگاهی

درصورتیکه اسپیس نمایشگاهی نیاز دارید خرید امری مناسب است که با مراجعه به مراکز فروش اسپیس فریم می توانید سازه را بخرید. مراجعه مراکز اسپیس برای غرفه داران نیز مناسب است. خرید اسپیس فریم برای کسانی ک ه بطور مدام از اسپیس نمایشگاهی استفاده می کنند بسیار مقرون به صرفه است. ساخت انواع سازه های نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی با اسپیس قابل انجام است. از مراکز معتبر فروش اسپیس فریم جهت خرید برای ساخت انواع سازه اقدام کنید.

اسپیس نمایشگاهی و مزایای آن

سهولت بکارگیری اسپیس فریم در ایجاد سازه فضایی با شکل دلخواه بخاطر نصب آسان ، سریع آن جزء خصوصیات بارز اسپیس نمایشگاهی است. با قرار دادن منظم قطعات در کنار هم و استفاده بست اسپیس فریم سازه مورد نظر در شکل ، ابعاد دلخواه مطابق با نقشه ساخته می شود. اسپیس نمایشگاهی از لحاظ شکل ، حالت تنوع بسیار متنوع است. بطوریکه با داشتن یک نقشه بهمراه طر ح استاندارد میتوان اشکال گوناگونی به حالتهای مسطح، خمیده و... بدست آورد.

ابعاد و مشخصات

مقالات منتخب

کلیپ های تصویری اسپیس فریم

مراحل سفارش در اسپیس سازان کوثر
۱ - مشاوره
۲ - استعلام قیمت
۳ - طراحی سه بعدی
۴ - پرداخت هزینه
۵ - ارسال
021-91014000