لیست قیمت

بست اسپیس فریم
.
فروش
۱۷,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان

فروش بست اسپیس فریم


فروش بست اسپیس فریم به چه صورت است ؟ 

بست اسپیس قطعه ای است که شاخه ها و قطعه های مختلف را به یکدیگر متصل کرده و در کنار یکدیگر نگه میدارد. در واقع این سازه رو  را نمی توان بدون بست اسپیس فریم استفاده کرد و عملا بدون بست غیر قابل استفاده می باشد. بست ها برای ایجاد غرفه های نمایشگاهی و ایستگاه های صلواتی نیز استفاده می شود. به طور معمول برای یک میزان معین از شاخه های فریم تعداد معینی بست نیز در نظر گرفته می شود.

پیشنهاد ما: اسپیس فریم

مزایای اجاره و فروش بست اسپیس فریم نمایشگاهی

استفاده ازاین قلاب ها منجر سهولت جابجایی سازه فریم شده است لذا باعث افزایش مزایای فریم شده است بطوریکه علاوه بر سهولت در جابجایی و کاهش وزن سرعت عمل در ساخت سازه افزایش یافته است علاوه بر این امکان نصب در فضاهای باز و بسته به سهولت انجام می گیرد. شما می توانید با خرید آنها یا خرید و اجاره فریم سازه فضایی مطلوبتان را ایجاد کنید. مجموعه ما برای خدمت دهی به شما مشتریان عزیز آماده می باشد. هر گونه سوالی در خصوص فروش و اجاره تجهیزات نمایشگاهی دارید، می توانید با بست اسپیس سازان تماس بگیرید. کارشناسان ما اطلاعات جامعی در این زمینه به شما خواهند داد.

مجموعه کوثر یکی از بهترین فروشنده های بست اسپیس می باشد. شما می توانید برای سفارش بست اسپیس ها و یا کلیه سازه های نمایشگاهی برای ساخت غرفه با کارشناسان مجموعه کوثر تماس گرفته و مشاوره لازم را در مورد خرید آنها و تعداد مورد نیاز اخذ نمایید.
جنس آنها ورق ۳ میلی است که دارای ضخامت بالا می باشد و همین ضخامت منجر به مقاومت آن گردیده است.این سازه ها از ۲ ورق به طول ۵ در ۱۷ سانتیمتری ساخته شده است که جهت ایجاد سازه در ابعاد استاندارد استفاده می شود. پوشش بست اسپیس آبکاری گالوانیزه است که آن را از زنگ زدگی حفظ می نماید.
 
اجاره اسپیس و بست اسپیس فریم

فروش بست اسپیس فریم نمایشگاهی

بست اسپیس تاثیر فراوانی بر استحکام سازه های نمایشگاهی دارد و نقش اساسی در ایجاد ایمنی سازه فضایی ایجاد شده دارد. سهولت استفاده از قلاب از دیگر مزیتهای آن محسوب می شود. جهت اتصال فریم در هر نقطه حداقل به ۲ عدد از این قلاب ها  نیاز است. بست اسپیس فریم بصورت پروانه ای است که قابلیت نصب را آسان گردانده است. استفاده از پیچ آلن و آچار آلن نیز در بدست آمدن شکل مطلوب سازه کمک می کند بطوریکه پیچ مورد استفاده دارای کنیک بوده که بکارگیری آن بسیار مطلوب گشته است.

قیمت بست اسپیس

 

قیمت بست اسپیس با توجه به کاربرد و نحوه استفاده که دارند، و میزان کیفیت مواد ساخته شده درون آنها متنوع هستند. در واقع اگر بخواهید یک بست با سطح کیفیت بسیار بالا و متریال عالی را خریداری کنید، بایستی در مقابل آن قیمت خوبی را نیز پرداخت کنید. در نتیجه شما با نوسان قیمت در بازار روبرو هستید، که این نوسان فقط به دلیل کیفیت یا درجه استحکام و مقاومت این قطعات نیست، بلکه گاهی این نوسان قیمت ها به دلیل کمبود این قطعات و یا موادیه که در ساخت این قطعات استفاده میشه.

سوالات متداول

قیمت بست اسپیس چقدر میباشد؟

قیمت بست اسپیس با توجه به کاربرد و نحوه استفاده و میزان کیفیت مواد متنوع هستند.

انواع بست اسپیس؟

بست اسپیس پروانه ایی یکی از معروف ترین نوع بست اسپیس هاست.
 

 
با کارشناسان ما در ارتباط باشید

برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم و اجاره محصول تماس بگیرید

ارسال نظرات

 
   
سلام، چطور میتونم کمک کنم؟