نکته قابل توجه در خرید و فروش اسپیس فریم، تنوع ابعاد، ضخامت، قیمت و کاربرد آن می باشد و شما می توانید با توجه به مکانی که قصد استفاده از این محصولات را دارید، یکی از مناسب ترین و بهترین این سازه ها را تهیه و آن را مورد استفاده قرار بدید. اسپیس فریم با داشتن تنوع اندازه و قیمت کم دارای کاربرد زیادی در صنعت غرفه سازی می باشد. همچنین میتوان در صنایع تولیدی و خدماتی جهت امور تبلیغات و نمایشگاه و یا ساخت سوله نیز از آنها استفاده کرد. اسپیس فریم مانند قطعات پازل به یکدیگر وصل میشود در حقیقت می توان گفت این سازه ها طبق سازه فضایی ساخته میشوند و برای نصب آن باید از بست استفاده کرد.

قیمت اسپیس 

قیمت اسپیس فریم با توجه به مقدار مواد اولیه به کار رفته در آ« متفاوت خواهد بود، برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم می توانید با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده مشاوره به شما عزیزان می باشند.

اسپیس نمایشگاهی

اگر تمایل دارید با هزینه کمتر در تمامی نمایشگاه ها حضور داشته باشید پس توصیه میکنیم از اسپیس فریم های نمایشگاهی استفاده کنید. شما می توانید از طریق وب سایت ما اسپیس فریم نمایشگاهی که یکی از مهمترین و اصلی ترین سازه های نمایشگاهی میباشد را تهیه کنید. امروزه بسیاری از افراد برای طراحی شیک ترین و بهترین غرفه های نمایشگاهی به دنبال خرید اسپیس فریم می باشند.

اسپیس فریم ها سازه هایی هستند که قادرند فضاهایی در انواع و اقسام اشکال مختلف و هندسی بسازند. این سازه ها از قسمت های جدا از هم تشکیل شده و اتصالات بین تمامی این قسمت ها برقرار می شود. در واقع با تغییر این اتصالات می توان اشکال متنوعی ایجاد کرد. از جمله مزایای فروش اسپیس فریم نمایشگاهی نسبت به تمامی مواد و مصالح دیگر برای ساخت فضا، غرفه نمایشگاهی، پارکینگ، سن و استیج، میز دیجی، سقف استخر، آلاچیق، غرفه سازی، کف سازی، ساخت انباری در پشت بام، ساخت سوله موقت و دائمی و... می توان به قیمت ارزان و مناسب آنها اشاره کرد. فریم‌ها استحکام بالایی دارند و از ظاهر مدرن و زیبایی بصری فوق العاده ای نیز برخوردارند. همچنین در مقابل شرایط جوی و آب و هوایی دچار زنگ زدگی و خوردگی نمی‌شوند.

اجاره اسپیس فریم با کیفیت

اجاره اسپیس فریم یکی از معضلاتی هست که امروزه مردم با آن مواجه هستند. طراحی و ساخت سازه های باکیفیت و مرغوب در کنار قیمت پایین مهم ترین معیار خریداران اسپیس فریم می باشد. برای اجاره و خرید باکیفیت ترین و بهترین سازه ها البته با قیمت بسیار ارزان تر توصیه می کنیم از وب سایت ما دیدن کنید و با مشاوران ما در ارتباط باشید. ما این تضمین را به شما میدهیم که با کیفیت ترین و بهترین محصولات را با بهترین و اقتصادی ترین قیمت در اختیار شما قرار بدهیم.

غرفه اسپیس

این سازه به سازه ای گفته میشود که امروزه به وسیله آن به تهیه محصولات مختلف اعم از قاب بنر، تابلوهای بنر، غرفه های نمایشگاهی، استیج و غیره میپردازند. این غرفه ها یکی از پرکاربردترین محصولات مورد استفاده در نمایشگاه ها می باشند و همین امر نیز باعث می شود تا بسیاری از افراد و غرفه داران به دنبال تهیه و خرید یکی از باکیفیت ترین این محصولات باشند.

سلام، چطور میتونم کمک کنم؟