لیست قیمت

غرفه 2*3 بدون چادر
.
فروش
۱۳,۱۴۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۳,۵۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 2*4 بدون چادر
.
فروش
۱۳,۳۲۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۳,۵۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 2*5 بدون چادر
.
فروش
۱۵,۳۳۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۳,۷۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 2*6 بدون چادر
.
فروش
۱۵,۳۳۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۳,۷۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 2*7 بدون چادر
.
فروش
۲۲,۳۵۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۳,۷۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 2*8 بدون چادر
.
فروش
۲۳,۴۶۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۴,۰۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 2*9 بدون چادر
.
فروش
۲۵,۲۶۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۴,۰۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 2*10 بدون چادر
.
فروش
۲۷,۰۶۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۴,۵۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 3*3 بدون چادر
.
فروش
۱۳,۶۲۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۳,۶۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 3*4 بدون چادر
.
فروش
۱۶,۶۲۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۳,۶۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 3*5 بدون چادر
.
فروش
۱۸,۰۳۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۳,۶۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 3*6 بدون چادر
.
فروش
۲۰,۱۳۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۳,۹۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 3*7 بدون چادر
.
فروش
۲۵,۰۵۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۳,۹۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 3*8 بدون چادر
.
فروش
۲۷,۳۶۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۳,۹۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 3*9 بدون چادر
.
فروش
۲۹,۴۶۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۴,۵۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 3*10 بدون چادر
.
فروش
۳۱,۵۶۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۴,۵۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 4*4 بدون چادر
.
فروش
۱۸,۱۲۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۴,۵۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 4*5 بدون چادر
.
فروش
۲۰,۷۳۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۴,۵۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 4*6 بدون چادر
.
فروش
۲۳,۱۳۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۵,۰۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 4*7 بدون چادر
.
فروش
۲۵,۴۷۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۵,۵۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 4*8 بدون چادر
.
فروش
۲۶,۸۸۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۶,۰۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 4*9 بدون چادر
.
فروش
۳۰,۴۸۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۶,۵۰۰,۰۰۰
تومان
غرفه 4*10 بدون چادر
.
فروش
۳۲,۸۸۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۷,۰۰۰,۰۰۰
تومان

غرفه اسپیس


غرفه اسپیس چیست؟

آیا شما نیز به دنبال اصلی ترین و مهمترین مزیت های استفاده از غرفه اسپیس در نمایشگاه های مختلف دارید؟ آیا می دانید که ماندگاری و کیفیت استفاده از غرفه های نمایشگاهی چقدر می باشد؟ از شما دعوت می گردد که این مطالب و مقاله را تا پایان همراهی کرده و از این طریق جالب ترین و مفیدترین اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید.

 غرفه اسپیس به سازه ای گفته می شود که امروزه برای تهیه انواع محصولات مختلف اعم از قاب بنر، تابلوهای بنر، غرفه های نمایشگاهی، استیج و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه شما شرکت ها و برندهای بسیار زیادی را می توانید در کشورمان مشاهده نمایید که هر یک از آنها به دنبال طراحی و ساخت باکیفیت ترین انواع این محصولات هستند که از این طریق توجه بسیاری از افراد و خریداران را به سوی خود جذب کنند.

داربست ها از لحاظ قیمت، ابعاد و کیفیت با یک دیگر بسیار متفاوت تر می باشد و شما می توانید با توجه به نیاز خود، یکی از مناسب ترین و بهترین این محصولات را تهیه و خریداری کنید. همچنین امروزه طراحان حاضر در شرکت ما می توانند با بهره مندی از دانش روز جهانی، داربست ها را به اشکال و طرح های مختلف در آورده و از این طریق نیاز بسیاری از خریداران خود را برطرف ساخته و رضایتمندی آنها را به دست آورد.هم چنین میتوانید با ارائه طرح مورد نظر خودتون به همکاران ما داربست مورد نظر خودتون را تهیه کنید.

غرفه نمایشگاهی چه مزایایی دارد؟

بی شک استفاده از غرفه های نمایشگاهی می تواند یک سری از مهمترین و اصلی ترین مزیت ها و فواید را به دنبال داشته باشد که شما نیز می توانید قبل از خرید و سفارش غرفه نمایشگاهی مورد نظر خود، در خصوص این مزیت ها اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. از مهمترین و بارزترین مزیت های استفاده از غرفه های نمایشگاهی می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

-غرفه های نمایشگاهی بهترین گزینه برای غرفه آرایی و نورپردازی هستند.

-نصب و اجرای بسیار راحتی را دارند

-بارگیری و حمل غرفه های نمایشگاهی بسیار راحت و آسان می باشد.

-بسیار مقرون به صرفه و ارزان قیمت می باشد.

-عبور دادن امکانات برقی و حرارتی در غرفه های نمایشگاهی بسیار راحت می باشد

-وزن غرفه های نمایشگاهی بسیار کم است

-مناسب برای استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف می باشد

-سرعت بسیار بالا در تولید غرفه ها

-داشتن تنوع بسیار بالا در ساخت غرفه ها

-ایمنی بسیار بالا این مدل از سازه ها

- مناسب برای نصب در هر یک از مکان های جغرافیایی

حال شما نیز می توانید با توجه به مزیت های ارائه شده، اقدام به خرید و استفاده از بهترین و بی نظیرترین غرفه ها داشته و از این مزیت ها بهره مند شوید.

استفاده مناسب از غرفه اسپیس

غرفه نمایشگاهی همانطور که اشاره شد، از پرفروش ترین و پرکاربردترین سازه ها و محصولات موجود در وب سایت ما می باشد که در سال های اخیر بسیاری از افراد به دنبال راهنمای تهیه و خرید آن هستند. البته توصیه می شود که حتما نکات مورد توجه در نحوه استفاده مناسب و صحیح از غرفه نمایشگاهی را جدی بگیرید تا از این طریق بتوانید به مدت بسیار طولانی، بهترین و باکیفیت ترین کارایی را از این سازه ها داشته باشید.

از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که بایستی در استفاده از اسپیس فریم به آنها توجه کرد، می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

-حتما نصب و اجرای غرفه های نمایشگاهی را به دست افراد کاربلد در این زمینه بسپارید تا هیچ گونه نگرانی را از بابت استفاده از این محصول نداشته باشید.

-از برخورد هرگونه ضربه ی بسیار شدید به غرفه های نمایشگاهی به شدت خودداری کنید چرا که ممکن است شاهد اتفاق های بسیار ناگواری باشیم.

-حتما از با کیفیت ترین و مقاوم ترین انواع غرفه های نمایشگاهی برای طراحی غرفه ی مورد نظر خود استفاده کنید تا بهترین استفاده را از این محصول برای خود به ارمغان آورید.

غرفه سازی با داربست چگونه انجام می شود؟

امروزه غرفه های نمایشگاهی از پرفروش ترین سازه های مورد استفاده در بسیاری از کشورهای جهان می باشد که شما نیز می توانید در بسیاری از نمایشگاه های برگزار شده، شاهد استفاده بسیار گسترده ی این سازه های بی نظیر باشید.

البته شما می توانید در صورت علاقه مندی خود، قبل از خرید و استفاده از این محصولات، در خصوص ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی یک سری از مهمترین و اصلی ترین اطلاعات را به دست آورید. غرفه نمایشگاهی توسط یک تیم بسیار مجرب و حرفه ای از همین وب سایت پیش روی شما طراحی و سپس اجرا می شود. برای ساخت این سازه ها از بست ها،و پیچ های بسیار محکم و با کیفیتی استفاده می شود که بتوانند این سازه را با مقاومت بسیار بالایی طراحی و عرضه کنند.

البته همکاران ما برای ساخت بهترین غرفه های نمایشگاهی نیازمند یک سری اطلاعات از غرفه مورد نظر شما هستند که از مهمترین و اصلی ترین این اطلاعات می توان به ابعاد غرفه، نوع محصولاتی که قرار است در این غرفه به نمایش گذاشته شود، نوع پوششی که در غرفه های نمایشگاهی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و غیره اشاره کرد. همچنین شما می توانید نظر و طرح مورد نظرتان را در ساخت غرفه های نمایشگاهی ارائه دهید و سازه مد نظرتان را در اختیار داشته باشید.

غرفه هارو به وسیله بست هایی به هم متصل میکنن که به آنها بست اسپیس گفته میشه برای مشاهده نحوه اتصال آنها به صفحه بست اسپیس مراجعه کنید.

معایب غرفه سازی با داربست چیست؟

در نظر داشته باشید که استفاده از این غرفه ها در کنار مزیت های خود، می تواند یک سری از معایبی را نیز به دنبال داشته که البته این معایب بسیار جدی نبوده و نمی توانند مانع استفاده از این سازه ها باشند. با این حال اگر شما نیز به دنبال مهمترین و بارزترین معایب استفاده از غرفه ، می توانید به نظرات و پیشنهادات سایر خریداران و استفاده کنندگان از این سازه مراجعه کرده و از این طریق اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورید.

از بارزترین این معایب می توان به جای گیر بودن مراحل ساخت و نصب غرفه ها اشاره کرد. همکاران ما برای طراحی این سازه نیاز به فضای بیشتری دارند تا به بهترین شکل آن را طراحی و اجرا نمایند. اگه به دنبال اجاره استیج هستید و نمیدانید باید چه کار کنید، به شما پیشنهاد میکنیم در ابتدا بر روی اجاره استیج کلیک کنید.

ماندگاری غرفه اسپیس نمایشگاهی چقدر است؟

یکی از مهمترین و اصلی ترین سوال ها و نگرانی های بسیاری از افرادی که قصد استفاده از غرفه اسپیس را دارند، میزان ماندگاری و مقاومت این سازه ها می باشد. لازم است بدانید که داربست ها به داشتن مقاومت و کیفیت بسیار بالا مشهور هستند و همین امر نیز یکی از مهمترین آیتم هایی می باشد که سبب شده امروزه بسیاری از افراد به دنبال راهنمای خرید و استفاده از آن باشند.

ماندگاری غرفه های نمایشگاهی بسیار بالا بوده و همین موضوع باعث شده که غرفه داران بتوانند از این سازه ها به مدت طولانی برای برپایی غرفه ی مورد نظر خود استفاده کنند.حال که با میزان ماندگاری غرفه های نمایشگاهی از نزدیک آشنا شدید، می توانید با خیال راحت و بدون داشتن هرگونه نگرانی، اقدامات مربوط به خرید و استفاده از این محصولات را از فروشگاه ما داشته باشید.

غرفه نمایشگاهی برای چه کاری مناسب است؟

غرفه اسپیس همانطور که از نام آن مشخص است، برای ساخت و طراحی غرفه در نمایشگاه های مختلف مناسب می باشد و شما می توانید برای برگزاری یکی از بهترین غرفه ها در نمایشگاه مورد نظر خود، هم اکنون اقدام به سفارش و خرید غرفه اسپیس مورد نظر خود داشته باشید. همچنین در نظر داشته باشید که غرفه نمایشگاهی قابلیت جداسازی داشته و شما می توانید داربست خریداری شده را انبار کرده و برای شرکت در دیگر نمایشگاه های مورد نظر خود، از آنها استفاده لازم را داشته باشید. غرفه های نمایشگاهی می توانند وزن قابل توجهی را متحمل شوند و یکی از بهترین کارایی ها را در اختیار شما قرار دهند.

بیشتر بدانید: بهترین خدمات اجاره اسپیس نمایشگاهی

اگر شما نیز قصد دارید تا در روزهای آینده اقدام به خرید و استفاده از بهترین و مقاوم ترین انواع غرفه های نمایشگاهی داشته باشید، می توانید این فرصت طلایی و بی نظیر پیش روی خود را از دست ندهید و همین حالا یکی از مناسب ترین این سازه ها را سفارش دهید. شرکت اسپیس سازان کوثر با توجه به تجربه و سابقه ی بسیار طولانی و بی نظیر در این زمینه توانسته است به یکی از معتبرترین و مشهورترین شرکت ها در زمینه فروش غرفه نمایشگاهی تبدیل شود و شما نیز می توانید با خیال راحت و بدون داشتن هرگونه نگرانی، بهترین و مناسب ترین این سازه ها را از همین شرکت تهیه و خریداری کنید.

همچنین شما می توانید در خصوص قیمت های عرضه شده برای غرفه نمایشگاهی نیز اطلاعات مورد نیاز را از همین وب سایت اینترنتی پیش روی خود به دست آورید. لازم است بدانید که قیمت های عرضه شده در وب سایت ما، بسیار مناسب و معقول بوده و شما می توانید این قیمت ها را با سایر قیمت های موجود در دیگر فروشگاه ها مورد بررسی و مقایسه قرار دهید و به ارزان تر بودن سازه های ما پی ببرید. همکاران ما در وب سایت پیش روی شما سعی بر آن دارند تا بهترین و کاربردی ترین اطلاعات را در خصوص راهنمای خرید و استفاده از غرفه های نمایشگاهی در اختیار شما قرار دهند و شما نیز می توانید با توجه به نیاز خود، تماس لازم را با همکاران ما داشته باشید. 

سوالات متداول

غرفه اسپیس چیست؟

غرفه اسپیس سازه نمایشگاهی هست که برای تهیه قاب بنر، استیج و غرفه های نمایشگاهی به کار میره.

قیمت غرفه اسپیس ؟

قیمت این سازه نمایشگاهی با توجه به مجموعه ایی که سفارش می دهید و نوع آن مشخص میشه.

 
با کارشناسان ما در ارتباط باشید

برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم و اجاره محصول تماس بگیرید

ارسال نظرات

 
   
سلام، چطور میتونم کمک کنم؟