لیست قیمت

غرفه 2*3 بدون چادر
.
فروش
۴,۸۰۶,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 2*4 بدون چادر
.
فروش
۴,۸۷۲,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 2*5 بدون چادر
.
فروش
۵,۶۰۷,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 2*6 بدون چادر
.
فروش
۵,۶۰۷,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 2*7 بدون چادر
.
فروش
۸,۱۷۷,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 2*8 بدون چادر
.
فروش
۸,۵۸۲,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 2*9 بدون چادر
.
فروش
۹,۲۴۲,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 2*10 بدون چادر
.
فروش
۹,۹۰۲,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 3*3 بدون چادر
.
فروش
۹,۰۳۲,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 3*4 بدون چادر
.
فروش
۱۰,۱۳۲,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 3*5 بدون چادر
.
فروش
۱۱,۳۲۲,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 3*6 بدون چادر
.
فروش
۱۲,۰۹۲,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 3*7 بدون چادر
.
فروش
۱۵,۲۴۲,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 3*8 بدون چادر
.
فروش
۱۶,۷۶۲,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 3*9 بدون چادر
.
فروش
۱۷,۵۳۲,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 3*10 بدون چادر
.
فروش
۱۸,۳۰۲,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 4*4 بدون چادر
.
فروش
۶,۶۳۲,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 4*5 بدون چادر
.
فروش
۷,۵۸۷,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 4*6 بدون چادر
.
فروش
۸,۴۶۷,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 4*7 بدون چادر
.
فروش
۹,۳۲۱,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 4*8 بدون چادر
.
فروش
۹,۸۳۶,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 4*9 بدون چادر
.
فروش
۱۱,۱۵۶,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان
غرفه 4*10 بدون چادر
.
فروش
۱۲,۰۳۶,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان

غرفه اسپیس


غرفه اسپیس چیست؟

آیا شما نیز به دنبال اصلی ترین و مهمترین مزیت های استفاده از غرفه اسپیس فریم در نمایشگاه های مختلف دارید؟ آیا می دانید که ماندگاری و کیفیت استفاده از غرفه های اسپیس فریم چقدر می باشد؟ از شما دعوت می گردد که این مطالب و مقاله را تا پایان همراهی کرده و از این طریق جالب ترین و مفیدترین اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید.

اسپیس به سازه ای گفته می شود که امروزه برای تهیه انواع محصولات مختلف اعم از قاب بنر، تابلوهای بنر، غرفه های نمایشگاهی، استیج و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه شما شرکت ها و برندهای بسیار زیادی را می توانید در کشورمان مشاهده نمایید که هر یک از آنها به دنبال طراحی و ساخت باکیفیت ترین انواع این محصولات هستند که از این طریق توجه بسیاری از افراد و خریداران را به سوی خود جذب کنند.

اسپیس ها از لحاظ قیمت، ابعاد و کیفیت با یک دیگر بسیار متفاوت تر می باشد و شما می توانید با توجه به نیاز خود، یکی از مناسب ترین و بهترین این محصولات را تهیه و خریداری کنید. همچنین امروزه طراحان حاضر در شرکت ما می توانند با بهره مندی از دانش روز جهانی، اسپیس ها را به اشکال و طرح های مختلف در آورده و از این طریق نیاز بسیاری از خریداران خود را برطرف ساخته و رضایتمندی آنها را به دست آورد.هم چنین میتوانید با ارائه طرح مورد نظر خودتون به همکاران ما اسپیس مورد نظر خودتون را تهیه کنید.

غرفه سازی با اسپیس چگونه انجام می شود؟

امروزه غرفه اسپیس فریم از پرفروش ترین سازه های مورد استفاده در بسیاری از کشورهای جهان می باشد که شما نیز می توانید در بسیاری از نمایشگاه های برگزار شده، شاهد استفاده بسیار گسترده ی این سازه های بی نظیر باشید.

البته شما می توانید در صورت علاقه مندی خود، قبل از خرید و استفاده از این محصولات، در خصوص ساخت و طراحی غرفه اسپیس فریم یک سری از مهمترین و اصلی ترین اطلاعات را به دست آورید. غرفه اسپیس فریم توسط یک تیم بسیار مجرب و حرفه ای از همین وب سایت پیش روی شما طراحی و سپس اجرا می شود. برای ساخت این سازه ها از بست ها، اسپیس فریم ها و پیچ های بسیار محکم و با کیفیتی استفاده می شود که بتوانند این سازه را با مقاومت بسیار بالایی طراحی و عرضه کنند.

البته همکاران ما برای ساخت بهترین غرفه های اسپیس فریم نیازمند یک سری اطلاعات از غرفه مورد نظر شما هستند که از مهمترین و اصلی ترین این اطلاعات می توان به ابعاد غرفه، نوع محصولاتی که قرار است در این غرفه به نمایش گذاشته شود، نوع پوششی که در غرفه های اسپیس فریم مورد استفاده قرار خواهد گرفت و غیره اشاره کرد. همچنین شما می توانید نظر و طرح مورد نظرتان را در ساخت غرفه های اسپیس فریم ارائه دهید و سازه مد نظرتان را در اختیار داشته باشید.

غرفه اسپیس چه مزایایی دارد؟

بی شک استفاده از غرفه اسپیس فریم می تواند یک سری از مهمترین و اصلی ترین مزیت ها و فواید را به دنبال داشته باشد که شما نیز می توانید قبل از خرید و سفارش غرفه اسپیس فریم مورد نظر خود، در خصوص این مزیت ها اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. از مهمترین و بارزترین مزیت های استفاده از غرفه اسپیس فریم می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

-غرفه های اسپیس فریم بهترین گزینه برای غرفه آرایی و نورپردازی هستند.

-نصب و اجرای بسیار راحتی را دارند

-بارگیری و حمل غرفه های اسپیس فریم بسیار راحت و آسان می باشد.

-بسیار مقرون به صرفه و ارزان قیمت می باشد.

-عبور دادن امکانات برقی و حرارتی در غرفه های اسپیس فریم بسیار راحت می باشد

-وزن غرفه های اسپیس فریم بسیار کم است

-مناسب برای استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف می باشد

-سرعت بسیار بالا در تولید غرفه های اسپیس فریم

-داشتن تنوع بسیار بالا در ساخت غرفه های اسپیس فریم

-ایمنی بسیار بالا این مدل از سازه ها

- مناسب برای نصب در هر یک از مکان های جغرافیایی

حال شما نیز می توانید با توجه به مزیت های ارائه شده، اقدام به خرید و استفاده از بهترین و بی نظیرترین غرفه های اسپیس فریم داشته و از این مزیت ها بهره مند شوید.

معایب غرفه سازی با اسپیس چیست؟

در نظر داشته باشید که استفاده از غرفه اسپیس فریم در کنار مزیت های خود، می تواند یک سری از معایبی را نیز به دنبال داشته که البته این معایب بسیار جدی نبوده و نمی توانند مانع استفاده از این سازه ها باشند. با این حال اگر شما نیز به دنبال مهمترین و بارزترین معایب استفاده از غرفه اسپیس فریم هستید، می توانید به نظرات و پیشنهادات سایر خریداران و استفاده کنندگان از این سازه مراجعه کرده و از این طریق اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورید.

از بارزترین این معایب می توان به جای گیر بودن مراحل ساخت و نصب غرفه های اسپیس فریم اشاره کرد. همکاران ما برای طراحی این سازه نیاز به فضای بیشتری دارند تا به بهترین شکل آن را طراحی و اجرا نمایند. اگه به دنبال اجاره استیج هستید و نمیدانید باید چه کار کنید، به شما پیشنهاد میکنیم در ابتدا بر روی اجاره استیج کلیک کنید.

ماندگاری غرفه اسپیس چقدر است؟

یکی از مهمترین و اصلی ترین سوال ها و نگرانی های بسیاری از افرادی که قصد استفاده از غرفه اسپیس فریم را دارند، میزان ماندگاری و مقاومت این سازه ها می باشد. لازم است بدانید که اسپیس فریم ها به داشتن مقاومت و کیفیت بسیار بالا مشهور هستند و همین امر نیز یکی از مهمترین آیتم هایی می باشد که سبب شده امروزه بسیاری از افراد به دنبال راهنمای خرید و استفاده از آن باشند.

ماندگاری غرفه اسپیس فریم بسیار بالا بوده و همین موضوع باعث شده که غرفه داران بتوانند از این سازه ها به مدت طولانی برای برپایی غرفه ی مورد نظر خود استفاده کنند.حال که با میزان ماندگاری غرفه های اسپیس فریم از نزدیک آشنا شدید، می توانید با خیال راحت و بدون داشتن هرگونه نگرانی، اقدامات مربوط به خرید و استفاده از این محصولات را از فروشگاه ما داشته باشید.

غرفه اسپیس برای چه کاری مناسب است؟

غرفه اسپیس فریم همانطور که از نام آن مشخص است، برای ساخت و طراحی غرفه در نمایشگاه های مختلف مناسب می باشد و شما می توانید برای برگزاری یکی از بهترین غرفه ها در نمایشگاه مورد نظر خود، هم اکنون اقدام به سفارش و خرید غرفه اسپیس فریم مورد نظر خود داشته باشید. همچنین در نظر داشته باشید که غرفه اسپیس فریم قابلیت جداسازی داشته و شما می توانید اسپیس فریم ها خریداری شده را انبار کرده و برای شرکت در دیگر نمایشگاه های مورد نظر خود، از آنها استفاده لازم را داشته باشید. غرفه های اسپیس فریم می توانند وزن قابل توجهی را متحمل شوند و یکی از بهترین کارایی ها را در اختیار شما قرار دهند.

خرید غرفه اسپیس از اسپیس سازان کوثر 

اگر شما نیز قصد دارید تا در روزهای آینده اقدام به خرید و استفاده از بهترین و مقاوم ترین انواع غرفه اسپیس فریم داشته باشید، می توانید این فرصت طلایی و بی نظیر پیش روی خود را از دست ندهید و همین حالا یکی از مناسب ترین این سازه ها را سفارش دهید. شرکت اسپیس سازان کوثر با توجه به تجربه و سابقه ی بسیار طولانی و بی نظیر در این زمینه توانسته است به یکی از معتبرترین و مشهورترین شرکت ها در زمینه فروش غرفه اسپیس فریم تبدیل شود و شما نیز می توانید با خیال راحت و بدون داشتن هرگونه نگرانی، بهترین و مناسب ترین این سازه ها را از همین شرکت تهیه و خریداری کنید.

همچنین شما می توانید در خصوص قیمت های عرضه شده برای غرفه اسپیس فریم نیز اطلاعات مورد نیاز را از همین وب سایت اینترنتی پیش روی خود به دست آورید. لازم است بدانید که قیمت های عرضه شده در وب سایت ما، بسیار مناسب و معقول بوده و شما می توانید این قیمت ها را با سایر قیمت های موجود در دیگر فروشگاه ها مورد بررسی و مقایسه قرار دهید و به ارزان تر بودن سازه های ما پی ببرید. همکاران ما در وب سایت پیش روی شما سعی بر آن دارند تا بهترین و کاربردی ترین اطلاعات را در خصوص راهنمای خرید و استفاده از غرفه های اسپیس فریم در اختیار شما قرار دهند و شما نیز می توانید با توجه به نیاز خود، تماس لازم را با همکاران ما داشته باشید. 

استفاده مناسب از غرفه اسپیس

غرفه اسپیس فریم همانطور که اشاره شد، از پرفروش ترین و پرکاربردترین سازه ها و محصولات موجود در وب سایت ما می باشد که در سال های اخیر بسیاری از افراد به دنبال راهنمای تهیه و خرید آن هستند. البته توصیه می شود که حتما نکات مورد توجه در نحوه استفاده مناسب و صحیح از غرفه اسپیس فریم را جدی بگیرید تا از این طریق بتوانید به مدت بسیار طولانی، بهترین و باکیفیت ترین کارایی را از این سازه ها داشته باشید.

از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که بایستی در استفاده از اسپیس فریم به آنها توجه کرد، می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

-حتما نصب و اجرای غرفه های اسپیس فریم را به دست افراد کاربلد در این زمینه بسپارید تا هیچ گونه نگرانی را از بابت استفاده از این محصول نداشته باشید.

-از برخورد هرگونه ضربه ی بسیار شدید به غرفه های اسپیس فریم به شدت خودداری کنید چرا که ممکن است شاهد اتفاق های بسیار ناگواری باشیم.

-حتما از با کیفیت ترین و مقاوم ترین انواع غرفه های اسپیس فریم برای طراحی غرفه ی مورد نظر خود استفاده کنید تا بهترین استفاده را از این محصول برای خود به ارمغان آورید.

 
با کارشناسان ما در ارتباط باشید

برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم و اجاره محصول تماس بگیرید

ارسال نظرات

 
   
سلام، چطور میتونم کمک کنم؟