021-77524540-2
فروش اسپیس فریم

فروش اسپیس فریمفروش اسپیس فریم و فروش اسپیس توسط گروه کوثر فراهم شده است. فروش اسپیس فریم مفید برای ساخت غرفه نمایشگاهی و دیگر سازه های نمایشگاهی از قبیل قاب بنر ، استیج و ... می باشد. فروش اسپیس فریم جهت اجرای غرفه نمایشگاهی فضای باز و داخل سالن بسیار مناسب است. جهت فروش اسپیس فریم ، اسپیس فریم به اندازه های مختلف تولید شده که به وسیله آنها می توان غرفه نمایشگاهی را در ابعاد و طرح مختلف، ساخت.

فروش اسپیس فریم

                                                 

                                                                                      


سازه اسپیس فریم (space frame) فرم های هندسی منظمی می باشند که به طور متحد در کنار یکدیگر قرار میگیرند. فروش اسپیس فریم جهت ساخت غرفه نمایشگاهی در دو نوع اسپیس فریم آبکاری و رنگی عرضه می گردد. نوع آبکاری شده اسپیس جهت فروش اسپیس ، ضد زنگ بوده و دوام و پایداری بیشتری دارد.

​فروش و کاربرد اسپیس فریم :


ویژگی منحصر به فرد فروش اسپیس فریم قابلیت اتصال توسط بست اسپیس فریم به یکدیگر در حداقل زمان قابل اجرا می باشد. تنوع ابعادی اسپیس فریم و امکان استفاده از بست اسپیس فریم محدودیت فضای لازم را ازبین می برد. لذا اسپیس فریم با دارا بودن اندازه های مختلف قابلیت ساخت غرفه نمایشگاهی را با ابعاد متفاوت دارا است
به دلیل قابلیت ایستایی بالا بهمراه مقاومت در برابر هر نوع آب و هوا، سازه اسپیس فریم، قابلیت اجرا شدن در فضای باز و هر نوع آب و هوایی را دارا می باشند.
سرعت بالا در مونتاژ و د مونتاژ نیز از دیگر قابلیت های اسپیس فریم می باشد که آنها را بسیار کاربردی و پرطرفدار ساخته است. زمان ساخت اسپیس نمایشگاهی بسیار کوتاه است.
اسپیس فریم از دو جزء اصلی ساخته شده است که عبارتند از لولا و اعضا. اعضا دارای مقطع گرد یا مستطیل شکل بوده که استحکام سازه را فراهم می کند و قسمت دیگر اسپیس فریم لولا واتصالات از جمله بست اسپیس فریم است.
 
براساس تعداد لایه های مشبک اسپیس فریم به دسته های زیر تقسیم می شوند:
شبکه ی تک لایه
•شبکه ی دولایه
شبکه ی سه لایه
در نوع تک لایه تمامی عناصر در سطح یک لایه کنار هم قرار می گیرند که جهت سازه مسطح و خمیده کاربرد بیشتری دارد. نوع دو لایه ، دو لایه ی موازی با رعایت فاصله از هم قرار گرفته است و نوع سه لایه اجزا سازه در سه لایه موازی قرار داده می شوند که این نوع بیشتر درساخت سازه تخت کاربرد دارد.
فروش اسپیس فریم و ابعاد اسپیس
ابعاد اسپیس فریم متنوع بوده که متناسب با نیاز مشتری است. قطر لوله اسپیس فریم ۱۶ و ابعاد سطح مقطع اسپیس فریم ۱۵*۱۵ می باشد. ضخامت لوله اسپیس فریم ۰,۹، ۱ ، ۱.۱۵ می باشد و رنگ اسپیس فریم کوره ای و رنگی است.
 
در طراحی ایده ال اسپیس فریم باید نکات زیر را رعایت کرد:
اسپیس فریم با کاربری کاملا تناسب داشته باشد.
اسپیس فریم زیبایی بصری داشته باشد .
پس از ساخت اسپیس فریم، استحکام کافی داشته باشد.
در ساخت اسپیس حالت بهینه در حجم تولید در نظرگرفته شود.
فروش اسپیس فریم و کاربرد اسپیس
ساخت غرفه های نمایشگاهی
ساخت قاب بنری
ساخت طاق نصرت
ساخت پارکینگ و انبار موقت
ساخت سالن

فروش اسپیس فریم و مزایای آن

استفاده از اسپیس فریم به دلیل نکات مثبت و زیبایی بصری روز به روز افزایش یافته و امروزه در فضای ورزشگاه ها، کارگاههای آموزشی، سالن اجتماعات، انبار، غرفه نمایشگاهی و... استفاده فراوان دارد.

مزایای فروش اسپیس فریم نمایشگاهی


امروزه علاوه بر استفاده اسپیس فریم در فضاهای با ارتفاع سقف بلند در مکانهای با ارتفاع کوتاه و متوسط هم استفاده می شود.
خرید اسپیس فریم نمایشگاهی برای افرادی که به طور مداوم از آن در ساخت غرفه استفاده می کنند، بسیار مقرون به صرفه می باشد. امروزه استفاده از اسپیس فریم بنحو چشمگیری افزایش یافته است و هم اکنون در اکثر مراکز اداری و تجاری به طور چمشگیری افزایش یافته است. عدم نیاز به جوشکاری و سرعت بیشتر در نصب اسپیس فریم از مزایای ممتاز است.
شرکت اسپیس سازان کوثر جهت فروش اسپیس فریم، انواع مختلف اسپیس فریم را در متراژ، شکل ها و رنگ های مختلف تولید کرده و اقدام به فروش اسپیس می نماید. اسپیس تولید شده توسط اسپیس سازان کوثر جهت فروش اسپیس فریم بهترین کیفیت را داشته و از جوش co۲ برای اتصالات استفاده می شود. جوش co۲ نسبت به جوش برق مقاومت بالاتری دارد. پوشش رنگ کوره ای و آبکاری اسپیس باعث مقاومت بالاتر اسپیس شده که سیستم آبکاری اسپیس مقاومت بالاتری را به وجود می آورد. اسپیس سازانفروش اسپیس فریم با کیفیت بالا را فراهم آورده است. فروش اجاره و نصب اسپیس از خدمات ماست .

مقالات مرتبط

'اماکن عمومی برای اسپیس فریم'


کاربرد اسپیس فریم تنها مختص نمایشگاهها نیست واسپیس فریم نمایشگاهی صرفا برای استفاده در نمایشگاه نمی باشد ، اسپیس فریم در مکانهای غیر نمایشگاهی نیز استفاده فراوانی دارد.

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته دراسپیس می باشد .

'اسپیس فریم نمایشگاهی'


اسپیس فریم نمایشگاهی سازه ای مناسب جهت بکارگیری در نمایشگاهها و فضاهای باز جهت هرچه بهتر دیده شدن تبلیغات و همچنین انواع سالن های نمایشگاهی و غرفه ها محسوب میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-2